^toW'Store ajax *^exc/u*ieve j overhemden J Doby Polak De mannen Lotto-Toto brandblusapparaten en drukslanghaspels KAIVERSTRAAT151 bij het Spui de boerbv brandbeveiliging kTl I cruquiusweg118 amsterdam Q|QX telefoon:020-354001 j, - Eerst vraagt de Jeugdcommissie om een keer jeugdleider te spelen. Gevolg: jaren achter elkaar op zaterdagmorgen bezig. Vervolgens zegt Rien Bal dat het zo aardig zou zijn als je wat over die jongens zou willen schrijven. Gevolg: je elke keer suf zitten piekeren, wat je nu weer vertellen moet. Een ieder weet toch al zo langzamerhand, dat de beste gene ratie voetballers in jouw team zitten en dat daarbij de mooiste moeders langs de lijn lopen. Want zeg nu zelf: vrijwel het gehele kampioensteam van vorig jaar speelt weer tezamen (nu in de A-pupillen) en de resultaten (ja, ook hier!!) zijn er weer naar. Na vier wedstrijden nog steeds on geslagen; de waarschijnlijk sterkste te genstander, Blauw-Wit, heeft zowel in de Beker-competitie als in de gewone competitie met zeer veel geluk tegen ons gelijk kunnen spelen, na steeds in de tweede helft achter te hebben gestaan. De Bekerwedstrijd was helemaal ge slaagd, want omdat niemand precies met de regels op de hoogte was, werd er eerst verlengd en vervolgens penalties genomen. Ja, inderdaad, deze werden door ons verloren, maar ze bleken ach teraf niet geldig te zijn, zodat de tweede wedstrijd de beslissing zal moeten bren gen. De andere wedstrijden werden met resp. 110 en 50 gewonnen, zodat de totaalscore alweer 19 voor en 3 tegen bedraagt. Het is overigens grappig de mannen na de zomer weer terug te zien, want op deze leeftijd verlopen de groeiproces sen nogal onregelmatig. Er is hierop een uitzondering, want er is er een bij, die nu al vrijwel net zo groot als zijn vader is en waarschijnlijk niet veel groter zal worden ook, want zijn vader kan zonder veel op te vallen, direct in het team wor den geplaatst Zonder discriminaties overigens, be twijfel ik of hij het beter zal doen dan zoonlief(en nu moet ik geloof ik niet te ver gaan, want uit ervaring weet ik, wat voor harde handen deze pa heeft!!). Wat ook opvallend is, dat bij het be kijken van deze jeugd ontegenzeggelijk herinneringen aan de vaders op komen. Bepaalde speelgewoonten, stijl, traptech- niek enz. daarin herken je soms de pa met wie je twintig jaar geleden speelde weer in terug. Jammer is dan ook, dat de gewoontes enz. van de moeders voor mij nog ner gens in terug te vinden zijn Eigenlijk een interessante gedachtengang om op door te gaan, vindt U niet? Een aansporing dus om op zaterdag ochtend eens bij de A en B pupillen te gaan kijken, want U begreep natuurlijk al dat, in tegenstelling tot de aanhef van dit stukje, me het allerminst een last is om op die manier de zaterdagochtend te vullen; ik zie U dan ook wel C. Tromp De opbrengst van de lotto is nog steeds stijgende, hetgeen ook voor A.F.C. een verheugende zaak is, want 12% van de omzet komt aan de verenigingen ten goede. De lotto heeft de toto al vol komen overtroefd. De inzet van de lotto bedraagt ongeveer vier keer die van de toto, terwijl de toto niet eens zoveel ach teruit gelopen is. De totale landelijke omzet van lotto en toto oedroeg 18 mil joen gulden in de eerste zes weken. Dit betekent dat in tien weken evenveel om gezet zal worden als vorig seizoen in vijfenveertig weken. De lottocommissie van A.F.C. onder leiding van Frans Haubrich doet er alles aan om onze vereniging van deze nieu we ontwikkeling te laten profiteren. De lottocommissie bestaat evenals vorig jaar uit zes leden en dat is, gezien de toege nomen werkzaamheden, eigenlijk te wei nig. Heeft u de vrijdagavond vrij en wat over voor de club, meldt u aan bij Frans Haubrich als lottocomrr issie-lid. Het is nog gezellig ook! Ook kunt u wellicht bij u op de zaak de lotto organiseren, zoals drie A.F.C.- ers reeds doen. Het is heel eenvoudig, u haalt bij de lottocommissie zegels en for mulieren, deelt de formulieren uit, plakt zegels op de ingevulde formulieren, int het geld en draagt formulieren en geld af op A.F.C., daarmee uw club aan een aardig bedragje helpend. Ziet u hier geen kans toe, speel dan in ieder geval mee via A.F.C. Vul iedere week een lotto e/o toto-formulier in en lever dit in bij een van de onderstaande adressen: Sociëteit Goed Genoeg Sig.niag. Bakker, Maasstraat 136 Sig.niag. Beks, Europaplein 29 Sig.mag. Brugman, Alexander Boerstr. Sig.niag. Bijster, Olympiaplein 124. Sig.mag. Dermout, Koninginneweg 139 Euoiyinpia, Stadionweg 139 De Forens, Laanhorn 14. A'veen Sig.mag. Hulscher, Halvemaansteeg 24 Sig.mag. De Natris, Ceintuurbaan 224 Sig.mag Oostveen, Buitenveldertselaan 176 Sig.mag. Sacksioni, Rijnstr. 63 Sig.mag. Harry, Spuistr. 124 Sig.mag. De Vink, Beethovenstr. 15 Sig.Mag. v. d. Weide, Corn. Kruse- manstr. 23 Fa. Daamen en Koevoets, Confectie Centrum. De vetgedrukte adressen zijn alleen inleveradressen voor A.F.C. Levert u bij een van de andere adressen in, vermeldt dan op uw formulier het codenummer van AFC 56/145, opdat gewaarborgd is dat uw formulier bij A.F.C. en niet bij een andere vereniging terecht komt. Speel mee en doe een gooi naar die vijf ton. Bedenk: A.F.C. en de hele Ne derlandse sportwereld varen er wel bij. Sukses! TELEFOON 23 56 65 3

Schakels (clubbladen) | 1974 | | pagina 3