Schakel mmffiuJM On dit et datjes Op naar het eerste a thing of beauty is a joy forever Maison ...V" L. S. GIFTSHOP Generaties Op de woensdagmiddagen is het, even als trouwens op sommige andere dagen, zeer gezellig op en rond onze velden. Vooral bij druilerig weer biedt ons club huis gastvrijheid aan menigeen. Overi gens een merkwaardige aanblik. Drie generaties treft men aan. Daar is de jongste. Dat zijn onze kleine mannelijke medestrijders, die gaan trainen of net hebben getraind. Dan is er de oudste. Meestal klaverjassend of biljartend. En dan is er de middelste. En dat is het mooie, dat zijn de moeders van de jong ste generatie. Verheugend, dat zij onder het genot van een kopje koffie of een sherry-tje allerlei gesprekken op ons clubhuis willen houden en voor ons een mooie afleiding. Geweldig. DANK Willem van de Marei heeft een ver schrikkelijke rottijd achter de rug. Onze eigen King Soccer (sosser houdt Arie vol) heeft ingrijpende operaties onder gaan, maar gaat de goede kant weer op, gelukkig. De belangstelling van onze zijde is overweldigend geweest. Er waren dagen, dat Til niet van de telefoon kon wijken om alle medelevende gesprekken te beantwoorden. In ons clubblad wil Willem alle A.F.C.-ers van harte danken. Vooral de Zilveren Ploeg en Vrienden Biljart Club moeten genoemd worden. Intussen hopen wij Til en Willem weer spoedig op Goed Genoeg te mogen aan treffen. Toto Wederom moet de betrokken commis sie tot haar spijt een aanmerkelijke ach teruitgang in de opbrengst voor onze club constateren. Nogmaals derhalve een opwekking om het formuliertje, dat steeds op het clubhuis aanwezig is in te vullen. Ook stelt zij nog steeds grote prijs op aanvulling. Het kost weinig tijd, mensen. Vrijdags van een uur of zes tot een uur of zeven bent U kwijt. Of kwijt? Wat heet? Ongezellig is het niet eens. Van wie hoort Frans Haubrich? Jan Tjalling Het A.F.C.-bulletin uit mijn hoofd leren, heb ik nog nooit geprobeerd. Doch wat mij het meest pakt, is die wekelijkse hulproep om keihard te brullen, bikkel hard meeleven, ondersteund door ratels, bellen en verdere kermistroep. Dit alles tijdens de voetbalwedstrijd van ons eer ste. Persoonlijk heb ik die aanmoediging niet zo nodig. Omdat ik mij schier een halve eeuw automatisch naar de plek des heils of onheils begeef. Overigens acht ik dat de morele plicht van ieder lid. Onze vlaggetorsers bij te staan in op- of ondergang. Gelijk-spel behoort dan ook nog tot de mogelijkheden, en in zulk een geval weten de meeste mensen niet hoe of ze nu moeten kijken. Als échte Nederlander kijk ik de kat wél uit de boom. Dat is mijn goed recht, want de plichten daargelaten, weet iedere landsman zijn rechten terdege op zijn duimpje. Veronderstel immers, dat ik de enige zou zijn die plotseling als een wilde idioot zou gaan schreeuwen. Ik zou dan een modderfiguur slaar.ü We hebben dat Kappelhoff één keer zien doen. We dachten dat we ons de zenuwen schrokken. Hij zelf ook trou wens!! En Cor van Peperzeel heeft het óók een keer privé op touw gezet. Niet met die overtuiging van Henk, doch zeker niet onder de maat. Zo zat ik dan op de tribune. Naast mij een lid, die met de seconden meer last kreeg van kaakschokjes en wenkbrauw- Administrateur: J. J. Lonnee Stadionkade 127 Amsterdam tel. 020-795579 Redacteur: Rien Bal Niagara 37 Amstelveen tel. 020-457355 Kopy inleveren voor 19 november a.s. bij Rien Bal, Niagara 37, Amstelveen. trillinkjes. Doch brullen?? Geen bewijs!! Rechts van mij een mannelijk lid, als ik het zo zeggen mag, dat alsmaar aan zijn schippersbaardje zat te plukken. U denkt wellicht aan John Jansen van het bekende reisbureau. Nou, of ie het was! Ook gekomen naar ons eerste en aangetrokken door het magische getal van „7". En ik maar eindeloos wachten tot een van mijn huurlieden zou aanvan gen met schreeuwen. Al was het maar een lichtgewichtje. Maar tot de pauze geen zuchtje!! Gaat daar na rust John plotseling vol uit overeind staan. Denk ik nog: Kijk, dat is nou echt John Jansen. Altijd het goeie voorbeeld gevende. En altoos zo beschaafd. Bontmantels ook naar maat SCHELDESTRAAT 5, AMSTERDAM-Z. y1 Haute Coutures in het betere genre Vellen- en Pelterijenhandel B. J. HANEWALD Tel. 44 24 95 HOBBEMASTRAAT 4 (t.o. Parkhotel) Tel. 71 13 07 Voor geschenken, zoals alleen A.F.C.-ers die wensen te geven Zilver, kristal, tin, Delfts blauw, Capodimonte, Limoges etc. Aanbevelend: KAREL BRAND

Schakels (clubbladen) | 1973 | | pagina 7