Sx&akel de boer bv ajax brandblusapparaten cruquiusweg118 amsterdam tel.020-354001 postbus 4105 Wil WW\ vestigingen te eindhoven, enschede, groningen, loosduinen, rotterdam en sneek. De C4 had tot op het laatste moment nog kampioenskansen. Echter tegen de concurrent werd de halve buit maar bin nengehaald, hetgeen net te weinig was. Een geweldig eervolle tweede plaats is hun deel geworden. Bravo voor een ploeg die zo weifelend startte, en zo zelfverzekerd eindigde. De C5 is eveneens tweede geworden. Er is zelfs een kleine na-competitie voor noodzakelijk gebleken. Een ploeg die dit gehele seizoen zeer constant is geweest. Al is het jammer, dat de beslissingswed strijd met het kleinste verschil werd ver loren; het uiteindelijke resultaat mag ge zien worden. De C7 kijkt ook al een kampioen in de rug. Een eerste plaats lukte net niet. Ge woon een hele goede tweede. Een resultaat dat een welverdiend compliment ten zeer ste waard is. Al met al mogen we tevreden zijn. Zon der kampioen zou dit seizoen niet com pleet zijn. De C6 heeft deze taak op zich genomen en volbracht. Voor hen in deze Schakel een apart artikel. De Jeugdcommissie is zich er terdege van bewust dat dit fijne seizoen niet zou zijn geslaagd, als zij niet de beschikking had over een aantal zeer enthousiaste en gezellige leiders. Heren, mede namens alle spelers, is op dit moment een groot woord van dank zeer op zijn plaats. De Jeugdcommissie hoopt ook in de toekomst weer een beroep op U te mogen doen. Nu maken we de stap naar de B junio ren, zoals geschreven de eerste kampioen, de B5. Onder de leiding van de heer Bou- ter werd het een prachtig kampioenschap met 26 punten uit 14 wedstrijden, op de tweede plaats eindigde Aalsmeer met 4 punten achterstand. Nogmaals proficiat! De B4 heeft het niet kunnen redden, dit elftal is helaas onderaan de ranglijst ge ëindigd met slechts 5 punten uit 16 wed strijden; het elftal van St. Pancratius is in deze afdeling kampioen geworden. Enkele weken geleden bestond er nog een theoretische kans voor de B3 maar door de nederlaag tegen OVVO en een gelijkspel werd de kans verkeken, Water graafsmeer is hier met de eer gaan strij ken. Door een geweldige eindspurt van de B2 ontstonden ook in dit elftal kam pioensaspiraties, de laatste wedstrijd tegen Swift werd doelpuntloos gelijkgespeeld met als direct gevolg dat Swift kampioen werd. De BI heeft de race om het kampioen schap niet kunnen volhouden, om in race termen te blijven; D.W.S. werd met plank gas kampioen, met op de tweede plaats Ajax; ons eigen A.F.C. werd als derde afgevlagd. Ondanks de fijne leiding van de heer Wijnperle mogen we over de A5 niet te vreden zijn, twee maal in dit seizoen ble ven er een dusdanig aantal spelers weg dat A.F.C. twee maal niet is opgekomen. Een nare zaak, die niet alleen veel geld kost maar ook de naam van onze vereniging schaadt. De A4 heeft het niet gehaald, door twee maal van Swift te verliezen werden de Blauw-Witters ook in deze afdeling kam pioen met 4 punten voorsprong. Het wordt misschien eentonig maar ook de A3 heeft in de laatste weken van de kompetitie moeten afhaken, door twee on nodige nederlagen tegen RKDES en A.W.V. werd S.C.A. in deze afdeling kampioen. Het geeft echter wel te denken dat A.F.C. twee maal van S.C.A. wist te winnen maar toch te weinig karakter toon de om de strijd vol te houden. Inderdaad, de laatste loodjes wegen het zwaarst. De A2 heeft het wel rustig bekeken, na dat Lijnden een grote voorsprong had ge nomen in de strijd om het kampioenschap, is dit elftal het kalm aan gaan doen, mis schien wel te kalm. De tweede plaats werd verzekerd door in de laatste wedstrijd RKAVIC te verslaan; Zeeburgia eindig de op de derde plaats. De Al heeft na de teleurstelling dat de Interregionale niet werd gehaald, getracht er een goed seizoen van te maken in de Jeugdklasse. Het werd zoals u weet geen kampioenschap, want de titel ging naar de Volewijckers, maar in ieder geval een plaats in de top vijf omdat op dit moment de kompetitie nog niet geheel verspeeld is. Een ander positief resultaat is, dat een aantal spelers n.l. Hilbert Reijn, Hans Vis ser en Jos Huigen reeds enkele malen heb- Administrateur: J. J. Lonnee Stadionkade 127 Amsterdam tel. 020-795579 Redacteur: Rien Bal Cronenburg 88 Amsterdam tel. 020-429230 ben meegespeeld in het eerste in de wed strijden om de Amstelland Cup. Veel suc ces jongens! We kunnen nu weer onderuit zakken in onze vakantiestoel, maar niet voor lang want de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen liggen alweer op ons te wachten. In het laatste Bulletin van dit seizoen heeft u al de nieuwe selektietrainingen zien staan, inderdaad we beginnen zeer vroeg. Zoals voorheen staat de training van de A junioren selektie onder leiding van de heer G. v. Dijk, voor de B en C junioren selektie is er een nieuwe trainer aange trokken, het is de heer Samardzic. Ex- speler van Blauw Wit 1 (amateurs) en ex- jeugdtrainer van Blauw Wit; wij wensen hem heel veel succes in het komende sei- Natuurlijk wenst de Jeugdcommissie alle spelers, leiders en familielieden een prettige vakantie met mooi weer, en al vast heel veel succes in het komende sei zoen. De Jeugdcommissie 3

Schakels (clubbladen) | 1973 | | pagina 3