7 Sletelma Sexvice islSl v/h JAN SUURBEEK i&'^jftSÈSËËÊÈÊÈ a Het is weer voorbij, het seizoen '72-'73 behoort nu tot de archieven van onze vereniging; vanuit onze luie vakantiestoel kunnen we even terugkijken op het sei zoen waarin: de Al de Interregionale op een nippertje miste, de BI in de race om het kampioenschap verslagen werd door D.W.S. en de Cl het bijzonder moeilijk heeft gehad maar toch tevreden mag zijn met de plaats in de middenmoot. Ook dit seizoen leverde enkele kampioenen, de B5 werd overtuigend titeldrager, ook de C6 wist dit jaar als eerste te eindigen. Een aantal elftallen zoals de A3, A4, BI, B3, C4, C5 en de C7 moesten op het laatste moment afhaken en bereikten meestal een tweede plaats. Allen proficiat! Nog iets waar A.F.C. trots op mag zijn; op maandag 31 april werd het Poliojeugdtournooi gehouden, ons sport park bracht een totaal van 700,op, een prachtig succes. Een ander tournooi was ons eigen Wim Bückert A pupillen tournooi op 19 mei met een bijzonder sterke bezetting van ASV Arsenal, B.F.C., Blauw Wit, D.C.G., RKAVIC, S.D.W., V.V.A. en natuurlijk onze eigen A pupillen. In de poulewedstrijden werden Blauw Wit en A.F.C. de winnaars zodat de finalewedstrijd Blauw Wit-A.F.C. de tournooiwinnaar moest aanwijzen. De Zebra's wonnen verdiend met 1-0 en legden zodoende beslag op het Wim Bückert Schild, de prijzen werden na afloop van de wedstrijden uitgereikt door onze voorzitter. Onze prijzenkast werd behoorlijk aan gevuld in de laatste weken, een groot aan tal prijzen werden weggesleept op een aan tal tournooien; er is echter ook een andere zijde van deze medaille. In de afgelopen weken is het nogal eens voorgekomen dat er een aantal spelers zonder afschrijven zijn weggebleven, een bijzonder kwalijke zaak waar vooral de andere spelers mee r .1 J»!»»»©? WP&K9 W-tT; B5: staand v.l.n.r.: de heer T. Hauler (leider), David Oranje, Koos de Jong, Eric Courant, Antoine Theunissen, Felix Rottenberg, Raymond van Buuren, Frank v. Zijst, Hans v. d. Woerd, de heer A. Denker (J.C.) zittend v.l.n.r.: Frank v. d. Horst, Anton Bonter, Ruurd Geskes, Norhert Liidwig, Carlo Waanders. worden gedupeerd. De Al junioren is in de laatste weken zeer aktief geweest, met deelname aan tournooien bij S.D.W.. D.W.G. (Internationaal Jeugdtournooi) en Achilles Assen. Nu voor even genoeg over onze junio ren, laten we eens gaan kijken wat onze pupillen hebben gepresteerd in de najaars- en voorjaarskompetitie waar dit jaar nog al veel kritiek op uitgeoefend is door een aantal bekende verenigingen. Op initiatief van Blauw Wit is er aan de K.N.V.B. afd. Amsterdam een verzoek ge richt om een Interregionale Pupillenkom- petitie op te zetten; het verzoek werd he laas afgewezen. Onze jongste leden hebben een goed jaar achter de rug, de BI speelde in totaal 16 wedstrijden en behaalde 26 punten, het klapstuk is echter wel de B2 die in de najaarskompetitie '72 9 wedstrijden speel de en alle 9 wist te winnen met de deel cijfers van 57 voor en 0 tegen! Deze top prestatie werd in de tweede kompetitie- PRINSENSTRAAT 25 - AMSTERDAM C. TELEFOON 6 54 04-24 72 72 SCHRIJFMACHINES ADLER - OLYMPIA - HERMES TELMACHINES ADDO-X - WALTHER - FACIT helft bijna geëevenaard, er werd echter 1 maal gelijkgespeeld. Om alle prestaties van de A pupillen op te noemen zou na tuurlijk een Schakel apart zijn, trouwens zo buitengewoon zijn die prestaties ook weer niet afgezien van de AI en A2. De C junioren hebben het, over de ge hele linie bezien, bijzonder fijn gedaan. Alle ploegen zijn behouden, enkele zagen een kampioenschap rakelings voorbijgaan en één haalde de volle buit binnen. Het was niet alleen een seizoen met goede voetbalresultaten, maar ook een periode, waarin op zeer plezierige wijze door de Jeugdcommissie, leiders en spe lers is samengewerkt. Concluderend kunnen we het volgende van de elftallen mededelen. De Cl heeft het redelijk gedaan. Een dominerende positie zat er gewoon niet in. Hoewel de spelers en de leiding dit heel goed beseften, heeft een ieder zich toch in gezet voor het maximale. Een achtste plaats in de hoogste en uitermate zware afdeling is alleszins bevredigend. De goede sfeer in de ploeg heeft er ongetwijfeld het zijne aan bijgedragen. De C2 eindigde als zesde in de midden moot. Dit elftal, dat was opgebouwd uit een groot gedeelte eerste-jaars c-junioren, heeft zich dapper geweerd. Helaas waren sommige standaardelftallen als tegenstan der soms te sterk. De C3 is jammer genoeg zeer onregel matig in het veld geweest. Het spelen van vriendschappelijke wedstrijden mag dan iets vergoeden, een regelmatiger compe titieverloop was zeer welkom geweest. Exact in het midden is deze ploeg geëin digd.

Schakels (clubbladen) | 1973 | | pagina 2