The Reds VLEKAVIA Opgedragen aan Cor van Peperzeel Geertje Kempe f Dank v -■• Vv'v-. MVpRMjayq \-,t Ook voor de basketballers zit het sei zoen er bijna op. Nog slechts een enkele wedstrijd moet gespeeld worden. Het eerste was al in maart klaar met de competitie. Een gedeelde vijfde plaats was het eindresultaat, zodat de dreigen de degradatie nog vrij makkelijk werd afgewend. Edwin Geluk schoot de meeste puntjes in. Verder speelden nog Ton Disselkoen, Frank Bouman, Amel Vroege, Henk Dik, Hans Vocking, Wil lem Bronwasser, Don Quint en Frank Reddering in dit team. Van de overige teams eindigden twee en drie op een eervolle derde plaats, werd het vierde, evenals het vijfde, achtste en eindigde het gezelligheidsteam zes op een fraaie vierde plaats. Dames één eindigde als zevende van de negen, terwijl dames twee als derde een competitie van acht teams afsloot. Sportief gezien verliep alles dus vrij gelijkmatig, terwijl daarnaast de gezel ligheidsfactor weer een belangrijke plaats innam. Vijf feesten werden er gegeven, met als uitschieter het nieuw jaarsfeest. Overigens staat er nog het een en ander te gebeuren. Op vrijdag 18 mei vindt op Goed Genoeg de jaarlijkse voetbalwed strijd tussen leden en donateurs plaats. Bij de donateurs, de „Duinkerboys", bekende spelers als o.a. Drs. P. Bert Bruineveen, Borrie B, Keessie Speed en Rinaldini. Bij de spelers o.a. Glückie, Den Disch, Zvroeger en Ger Kntval. Gespeeld wordt om de „Haasje-over"- Cup. Aanvang van deze wedstrijd 19.00 uur op Goed Genoeg. The Reds sluiten het seizoen op za terdag 9 juni a.s. met een grandioos eindfeest in de A.C.C.-sociëteit. Ieder een is hierbij natuurlijk weer van harte welkom. F. R. In een oude doos vind ik een piep klein boekje, gehecht met drie nietjes en er staat op: Voor Vaderdag 19.6.1955 VETERANENLOT. en ik lees: Oude kerels, vief als merels Draven dazig over 't veld. Ondanks buiken, Kale pruiken (sorry, Cor Spelen zij de voetbalheld. Blote knieën, parodieën Op een eenmaal slanke lijn. Hoor ze knallen! Ziet ze vallen! Overkokend van de gein. Net als schapen, jonge apen Zwoegen ze om een stuk leer. Geen gevaren Ziet de schare. Volgers van de steun-ach-leer. Onverschrokken, net mesjokken Of ze twintig jaren zijn. D'andere morgen Zware zorgen Elke spier en pees doet pijn. Ziet ze sjouwen, zonder vrouwen Met alleen als suppoost Enkele kinderen Die verhinderen Dat Paps afdwaalt naar de soos. Enthousiaste oude gasten, Strijders voor sport en vreugd Blijf je geven, laat je streven Voorbeeld wezen voor de jeugd. VETERAANTJE, laat geen traantje! Maar eenmaal komt ook jouw tijd: Moegestreden, stram van leden Wordt je stiekum afgeleid Niemand eert je of begeert je, Men kan beter zonder jou. En verloochend, onmeedoogend Sta je eenzaam in de kou. Dan verdor je en verwor-je Tot een bittertafelbloem, En dan teer-je en dan geer-je Op je lang gestorven roem Maar ten leste, och, dan rest je Toch een nog onschatbaar ding: A.F.C. LUIDJES, RODE TRUITJES! Dierbare herinnering Van Zoon Ronald Hoe actueel en hoe waar is dit na 18 jaar! Behalve dan, dat vader nu de kinderen zo ze nog klein zijn uit de soos komt plukken, inplaats van om gekeerd Maar wie heeft dit schone vers ge maakt?? Zoon Ronald was destijds 11 jaar en hij zegt, dat hij het van mij heeft overgeschreven maar da's niet waar Dierbare Cor! Omdat ook jij, helaas, je carrière als grasroller gaat beëindi gen dat duurt soms héél lang, vraag maar aan Jaap van Nek leg ik dit vers ootmoedig aan je dappere voe ten Doe het maar in je fotoboek! EEN AANGETROUWDE Zaterdag voor Pasen overleed me vrouw Geertje Kempe. Omdat haar ge zondheid haar al enkele jaren niet toe stond veel beweging te nemen, zagen wij haar minder. Haar hart was echter wel bij ons. Velen onzer, vooral onder de wat ouderen, zullen zich haar zonnige per soonlijkheid herinneren. Wij blijven aan Geertje denken. Wij wensen Jacques sterkte. Het is mij een groot genoegen langs deze weg het Bestuur en vele A.F.C.- vrienden hartelijk te danken voor hun grote belangstelling mij bewezen tijdens mijn lange verblijf in het Juliana zie kenhuis, zowel als bij mijn thuiskomst. Dit bewijs van medeleven is door mij zeer gewaardeerd. Willy Brusse 1616 U Jan Pieterszoon Coen sticht Bata via. Voor zijn verdiensten schenkt Holland hem "VLEK". Sinds 1550 gestookt volgens hetzelfde oude recept. Een zeer voordelige merkjenever. ANNO 9

Schakels (clubbladen) | 1973 | | pagina 9