Sê/iÈÊJM On dit et datjes f4 a thing of beauty is a joy forever Maison L. S. GIFTSHOP Crazy Neem nou b.v. mijn buurman. Hele maal gek van A.F.C. U en ik waren dat al jaren, maar het geeft genoegdoening als je ziet, dat een new-comer hetzelfde overkomt. Goed. De Zatten staan met acht man. Hij mee. Tegen Voorthuizen. En kenners weten wat dat betekent. 12-0 voor de eiermensen. En mijn buurman in doel. Waaauuw. Bar-hartelijk Enfin, ik stond weer daar, waar U mij wel eens meer heeft gezien. Eén onzer: „Man, je houdt het niet voor mogelijk. Die dokter neemt een druppel bloed, legt die onder de microscope en zegt na enkele seconden: „U komt 3768 witte bloedlichaampjes tekort." Repliek uit een der omstanders: „Zoveel bezoe kers zal je hebben, iedere zondag!" Frans Door onbekenden is onze keiharde rots verkozen om in het Amsterdamse elftal te spelen. Frans v. d. Bor speelt tegen het stedelijk elftal van Essen. Wij kennen een paar Amsterdamse amateur eersteklassers. Zou Frans nou echt de hardste zijn? Anyhow, wij wensen Frans veel suc ces. Ligt Essen eigenlijk aan de Rijn? Maakt niks, Frans kan toch niet zingen. Gemis Twee onzer gaan ons voor enkele maanden verlaten. Sommigen mag dat persoonlijk storen. Voor de club maakt het niets uit. De tribune is klaar en de veteranen zijn uitgespeeld. Wat heet? Arnold Bos en Ton v. d. Ven kunnen worden gemist, althans gedurende de zomer. Mocht Bardolino aan het Gardameer op uw weg liggen, wip dan even bij ze aan. Hotel Vittoria. Gastvrij. Altijd vol, maar deze zomer, onder hun leiding, zeker. Tim Tim Timmerman, hersteld van alle makkes, die je je maar kan denken. Ge broken dit, blinde dat. Enfin, geen ge praat meer. Tim gaat het maken. Duits, Engels, Zweeds, Russisch. Spreek hem eens aan in één van deze talen. Voor de gein, voor mijn part. Maar om even op die laatste taal terug te komen. Op 27 april speelde hij tegen Russen en op 26 mei speelt hij met het Nederlandse Houtelftal tegen de Belgische hout broeders. Baseball Een makker van mij heeft u reeds de administratieve zaken rondom A.B.C. uit de doeken gedaan. Als u dit leest is er reeds één of twee competitiewed strijden achter de rug. Gewonnen den kelijk. Ik kan u daar op dit moment niet over berichten. Wat ik wel wil is u op de hoogte brengen met een geweldige geest, die uit alles straalt. Een vraag: „Hebben de betreffenden hun contribu tie reeds betaald?" De oefenwedstrijden verloor A.B.C. bijna allemaal. Ik hoef u, doorgewinter de A.F.C.-leden, niet te zeggen, dat dit een zeer gunstig teken is. De sponsor van A.B.C. kent u denkelijk al lang. Om mij heen zie ik veel mensen (daar onder reken ik ook de dames) die een RAY-BAN zonnebril dragen. A.B.C. is toch blij. In navolging, doch, in ieder geval, evenals bij A.F.C. staat bij de honkbal lers de gelegenheid open een bal te schenken voor de a.s. wedstrijd. Nou is bij baseball één bal wat weinig. Van daar dat men een doos (10 stuks) aardig vindt. Deze tien zijn ook met de hand genaaid en toch weinig duurder dan één voetbal. Bedankt alvast. Mogen we u begroeten bij de wedstrijden. Tribune Niemand beter dan uw Jan Tj. weet, dat er bijna elke dag iets moois ge schied. U moet daar zelf maar erg in hebben. Ik kan u niet elke dag op de hoogte houden. Maar wat Willem Staats, Willem van Vliet en Arnold Bos met onze overdekte hebben gedaan. Ge daanteverwisseling of dat andere moei lijke woord schiet te kort in expressie. U heeft het al gezien! Mooi hè? Het aantal werkuren wordt met een paar honderd te klein beoordeeld. Willem Staats is met het hem door A.F.C. be taalde salaris een maand naar Zwitser land. De anderen potten. Kennelijk. Dank, broeders, dank. Nu nog een naam. Bij „Staatsiekwartier" komen Bos en van Vliet tekort. Cor Een poos geleden voorspelde ik reeds dat Rie en Cor Kerker op „Goed Ge noeg" zouden komen. Welnu ze waren er. Applaus voor de grote groene was hun deel. Geluk gewenst door velen. Bertus Eigenlijk moeten we wel. Het Ajax- bestuur is lid van A.F.C. Een aantal van ons voelt zich derhalve verplicht om Ajax in Madrid te steunen. Bert Witteveen, die goed biedt maar slecht uitspeelt, is één van hen. We wensen Ajax en hem succes. Jan Tjaliing Bontmantels ook naar maat Haute Coutures in het betere genre Vellen- en Pelterijenhandel B. J. HANEWALD SCHELDESTRAAT 5, AMSTERDAM-Z. - Tel. 44 24 95 HOBBEMASTRAAT 4 (t.o. Parkhotel) Tel. 71 13 07 Voor geschenken, zoals alleen A.F.C.-ers die wensen te geven Zilver, kristal, tin, Delfts blauw, Capodimonte, Limoges etc. Aanbevelend: KAREL BRAND

Schakels (clubbladen) | 1973 | | pagina 8