A J AX I ABC. VLEKAVIA Kick Sierhuis doet het weer 't was fijn SSêSSSSSèÊ mmm BRANDWEERMATERIAAL DE TOP IN BRANDBEVEILIGING DE BOER N.V. miÊËtmMB AMSTERDAM -CRUQUIUSWEG 118 TELEFOON (020)-54001 A.B.C. heeft een nieuw bestuur. Een geheel nieuw bestuurscollege, dat met ingang van de op 14 december j.l. ge houden algemene ledenvergadering de zaken in A.B.C. heeft overgenomen. Oorzaak van deze massale wisseling was het feit dat het gehele oude bestuur, niet gemeenschappelijk, zoals hier en daar is gesuggereerd, maar ieder be stuurslid apart, besloot voor de functies te bedanken. Dat gebeurde niet, omdat de financiële positie, door het uitblijven van een commerciële sponsor, niet zo rooskleurig bleek te zijn, maar om ver schillende andere redenen, die voor een belangrijk deel op het privé-vlak liggen. De werkcommissie, die op initiatief van het oude bestuur werd ingesteld, heeft een aantal positieve resultaten be haald. Er werd een nieuw bestuur sa mengesteld, er werd een begeleiding voor het eerste team op poten gezet en de dreigende financiële tekorten werden tot minder dreigend omgebogen. Het oude bestuur prees zich gelukkig dat zijn opdracht aan de werkcommissie (voorzitter Rein Akkerman, leden: Kees Boer senior, Ben Slaap Senior, Jan Steensma, Hans Buiskool, Frans Bridié, Ed van Wersch, Martin Duinker en Wil- ko Geesink) zo positief had uitgepakt. De werkcommissie verdient alle lof voor het goede werk. 1616 ,r Jan Pieterszoon Coen sticht Bata via. Voor zijn verdiensten schenkt Holland hem "VLEK". Sinds 1550 gestookt volgens hetzelfde oude recept. Een zeer voordelige merkjenever. Het oude bestuur bestond uit: Bert Staller (voorzitter), Hans de Bie (secre taris), Henk Vissers (penningmeester), Loek Volkers (vice-voorzitter), Hans de Bruyn (wedstrijdsecretaris), Elie van Tijn (ocmmissaris) en Jogriet Endel (commissaris). De belangstelling van deze oud-bestuursleden voor de gang van zaken in A.B.C. zal ongetwijfeld gehandhaafd blijven. Het nieuwe be stuur wordt gevormd door: Hans Beyer (voorzitter), Hans Buiskool (se cretaris), Mossel (penningmeester), Wim Endel (vice-voorzitter en wedstrijdsecre taris), Kees Boer Junior (commissaris), Erans Bridié (commissaris) en Wilko Geesink (commissaris). Een over het al gemeen jong bestuur, waarvan het en thousiasme erg opmerkelijk is. De nieuwe bestuursleden zullen de komende maanden benutten om com missies te vormen, voorzover zij al niet bestaan, en om de voorbereidingen te treffen die nodig zijn voor het speel seizoen-1973. A.B.C. zal dit seizoen niet beginnen met het traditionele toernooi om de Hans Volkers-Trophee, waarom sedert 1954 werd gespeeld. Of een nieu we bestemming (bijvoorbeeld een jeugd- toernooi) aan de beroemde Hans Vol kers-Trophee zal worden gegeven, is nog een punt van beraad bij de familie Vol kers. Een punt dat voor het volgend sei zoen zeker is, is dat coach Frans Vree- negoor niet meer terugkeert bij A.B.C. Hoewel het oude bestuur bijzonder te vreden was over de honkbaldeskundig heid van Vreenegoor en hij, met de deel name van de enkele spelers die zich tegen het einde van het seizoen meld den, meer succes zou hebben gehad in de eerste klas-competitie, werd besloten hem niet meer opnieuw te contracteren, voornamelijk om financiële redenen. U zal in deze kolommen meer horen over de gang van zaken in A.B.C. Hans de Bie. Kick Sierhuis is terug! Hij doet het weer!! Wat een zegen voor ons alle maal Compleet met voorhoofds-neus-keel- oorholte ontsteking is hij als groot grondbezitter weer uit Spanje terugge keerd, om ons allen met de toto te versieren Wéten jullie eigenlijk wel, wat de toto is?? Nee, géén Giftklier (hier viel m'n van Dale net open; ik wist niet meer of het „eigelijk" of „eigenlijk" heet tegenwoor dig wat erreg, hè?) Nou, met de toto kan je een hele boel lekkere centjes winnen en geduren de de laatste twee weken van dit jaar zelfs fantastische reizen ik moet er niet aan dénken: naar Australië of Indo nesië, Casablanca, Johannesburg, wéét ik wkt? of 8 personen naar Las Pal- mas/.. In die enge vliegtuigen... Jullie hoeven toch alleen maar kruis jes te zetten op de totoformulieren! Kan je gewoon analfabeet voor zijn laat jé een ander je naam erbij schrijven Zien jullie dan niet die 8 toto-manne tjes op een rijtje voor jullie op de knieën liggen?? (Om je de waarheid te zeggen: IK ook niet, nooit!) De toto-mannetjes verzetten bérgen werk voor A.F.C. en jullie jongens met veel snor en baarden, en de oudjes met neuroosjes-haarden, en alle hens aan dek: MEEDOEN, anders ben je gek Zegt een appel tegen een ei op de A.F.C.-tribune: „Heb jij de toto voor A.F.C. al ingevuld?" „Nee, ik héb al een auto Zegt de appel: „en een kleurentelevisie dan??" Zegt het ei: „Neee dan hót ik!" Jongens en meisjes: INVULLEN MAAR!! Bij deze wil ik U hartelijk danken voor de grote belangstelling, die ik mocht ondervinden bij de viering van mijn 60ste verjaardag. Niet alleen de prachtige cadeaux en de hartelijke woor den hebben mij en mijn vrouw grote voldoening geschonken, maar ook de aanwezigheid van zeer veel A.F.C.'ers (sters) heeft ons zeer goed gedaan. Nogmaals hartelijk dank. H. G. Teiwes. 12

Schakels (clubbladen) | 1972 | | pagina 12