Sxfta&eC Merkelbach Feest Gedachten bij een feest Van toverlantaarn tot televisie Op een speciaal belegde bijeenkomst half oktober, waarop het A.F.C.-bestuur vertegenwoordigd was door Cor van Pe perzeel, werd dankzij het positieve mee denken van mensen van het z.g. „se nioren-convent" èn van een aantal jon gere leden van de club een werkcommis- sie gevormd. Deze commissie gaat pro beren een nieuw bestuur samen te stel len, de financiële problemen te klaren en de begeleiding van het eerste team op poten te stellen. Op de buitengewone algemene ledenvergadering van 2 no vember wordt de werkcommissie ter goedkeuring aan de leden voorgesteld, waarna het de bedoeling is dat op don derdag 14 december het nieuwe bestuur het verenigingsroer overneemt. Tot die datum ongeveer zal de nu uit negen man bestaande werkcommissie, op verzoek van het huidige bestuur de tijd hebben zijn taak te doen en aan dit college rapport te doen van zijn werkzaamhe den. A.B.C. mag er trots op zijn te be schikken over een aantal prominente leden die zich niet meer met de dage lijkse gang van zaken in de vereniging bezighouden, maar die in moeilijke tij den direct klaar staan om bij te sprin gen. Dat is mèt de heugelijke constate ring dat ook vanuit het jongere deel van ons ledenbestand ruime belangstelling bestaat voor de bestuurlijke zaken van A.B.C. een enorm groot pluspunt. Even terugkomend op het afgelopen seizoen mag gesteld worden dat A.B.C. direct om het kampioenschap van de eerste klas had kunnen strijden als coach Frans Vreenegoor het gehele seizoen had beschikt over de spelers die hij de laat ste wedstrijden van het seizoen in zijn team had. Nu werd het een „narrow escape" dankzij vijf overwinningen in de laatste vijf wedstrijden van de competi tie. Het was voor het eerste team dus een matig seizoen met een imponerende eindsprint. Het mag als een oud gegeven in de sport tellen dat teleurstellende prestaties op het sportieve vlak de bestuurderen worden aangewreven. Dat heeft ook bij A.B.C. gespeeld. Zand daarover en de ogen gericht op de toekomst. A.B.C. is toch een club om trots op te zijn. HANS DE BIE de betoverende ontwikkeling van een drukke nering, nu al 125 jaar in speelgoed, foto, radio, T.V. en electr. huishoudelijke apparaten. HOFLEVERANCIER KALVERSTRAAT 30, tel. 24 95 72 BEETHOVENSTR. 178, tel. 72 84 86 reeds 125 jaar 'n begrip Redacteur: Rien Bal Cronenburg 88 Amsterdam tel. 020-429230 Administrateur: J. J. Lonnee Stadionkade 127 Amsterdam tel. 020-795579 Inleveren kopy voor 20 november a.s. bij Rien Bal, Cronenburg 88, Amster dam. Tel. 020-429230. Waarschijnlijk bent u wel geweest. Misschien ook niet, maar dan heeft u zeker wel gehoord hoe gezellig het Tot half twaalf konden we ons te goed doen aan de ouderwets geprijsde drankjes, waarna we geen problemen hadden om de normale prijzen weer te accepteren. Om twaalf uur waren we vol gens insiders met zijn 350-en. We had den toen al een limmerick gemaakt op de beginregels „een snelle midvoor uit het tweede" en waren getuigen van een sportieve zeskamp tussen vier ploegen van bij de stichting aangesloten vereni gingen. ATC (Koster-Gehring) werd één, ACC (De Bruin-Disselkoen) on danks onderwaardering bij het zingen twee, AFC (Kerker-Lans) drie en ABC (Boer-Geesink) vier. Daarna werd met grote overgave ge danst op de muziek van Kuuk Griep en zijn mannen. Het was weer als van ouds en het werd dan ook makkelijk half vier. Ja echt, we kunnen nog feesten bij A.F.C.! Uitslag Linimerick-wedstrijd le prijs: L. Fransen Een snelle midvoor uit het tweede Vond bij voetballen alleen geen vrede Tot iemand hem vroeg Voor een feest op „Goed Genoeg" Toen werd hij één van AFC's beste leden. 2e prijs: Mevr. v. d. Valk-Aalders Een snelle midvoor uit het tweede Die bracht er zijn keeper tot rede Hij zei: geen gesijk Voortaan over je lijk En waande zich Kindval uit Zweden. 3e prijs: F. Denker Een snelle midvoor uit het tweede Werd een uur voor de aanvang overrede Toch nam hij zijn plaats in in de spits Schoot langs zijn tegenstanders als een flits En werd daarna naar het ziekenhuis gereden. 4e prijs: Mevr. Th. Wielinga-Adriaansz. Een snelle midvoor uit het tweede Viel Ouderland steeds in de rede Waarom altijd hetzelfde Dan liever in 't elfde Want daar is men eerder tevreden. 5e prijs: P. Th. Pas jr. Een snelle midvoor uit het tweede had geen aanhang bij de leden Al trainde hij uren bij Piet de spitsplaats lag hem niet. Toen is hij naar het 12e gegleden. 6e prijs: S. van Gelder Een snelle midvoor uit het tweede Ging mee naar het Twente Ros in Enschede. Hij ontmoette een griet Dus speelde hij niet En toch kwam hij tot zijn gerede! F. R. Het hierboven vermelde slaat op het feest ter herdenking van het tienjarig bestaan van ons clubhuis. Juist dezer dagen hebben we vergadering van de affaire „Goed Genoeg". Omdat U en ik slechts aandacht hebben voor de punt jes, welke door onze teams worden ver gaard, weten we niet eens goed wat „Goed Genoeg" eigenlijk betekent. Wel nu, één van de aspecten ervan is, dat als deze vereniging er niet zou zijn, wij met zijn allen minstens de dubbele contri butie zouden moeten betalen. Voorop gesteld, dat U af en toe een colaatje of een biertje bestelt. (Overigens brengt mij dat op de toto. Ook de opbrengst daar van beïnvloedt de hoogte van uw con tributie. Meedoen is het parool der halve). U was dezer dagen natuurlijk op de Algemene Vergadering van „Goed Genoeg". Of was U er niet, omdat werd voorgesteld om niet tot heffing van contributie over te gaan? Goed, dat is te begrijpen, maar Uw inbreng kan groot zijn als U: onze biljarts heel houdt, onze glazen heel houdt, ons sanitair heel houdt. etc. Jan. T. 8

Schakels (clubbladen) | 1972 | | pagina 8