On dit en datjes De PeePeeCee DROOMREIZEN AMSTERDAM voor 'n zonzekere vakantie Versieren Ik hoorde eens iemand zeggen, dat iedereen te versieren valt. Vooropge steld, dat de versierder de goede tekst bij de hand heeft. Dezer dagen zagen wij een aantal clubgenoten het clubhuis versieren voor het Feest van 6 oktober. Een aantal bal lonnen zouden het effect verhogen, zo meenden zij. Maar wat bleek? De me talen strips langs de plafondplaten zijn statisch geladen. Telkens, wanneer een ballon de zoldering raakte, knapte het ding. Geen ballonnen derhalve. En toch verzeker ik U, dat de tekst van de ver sierders goed was. En duidelijk. Zeer duidelijk. Veteranen Het bezoek, dat de makkers uit Reck linghausen aan A.F.C. brachten zal niet licht worden vergeten. Door een misver stand waren onze elf al moe van het intrappen, toen de trein uit Duitsland nog stond uit te puffen op het eerste perron. Maar goed, er werd gevoetbald en de onzen wonnen met 10. Ook al een misverstand, want er was op grotere winst gerekend. Na afloop brak al gauw de bekende Gemütlichkeit uit en vele onbekende Trink- und Rheinlieder wer den eigen aan de toen nog aanwezigen. Om een uur of tien werd aan eten ge dacht, maar dat bleek op A.F.C. onmo gelijk. Dat daarna de halve Amsterdam se restaurantwereld met voor 25 per sonen gedekte tafels kwam te zitten, waaraan niemand is komen plaatsnemen, was een misverstand. Telefonades van volkomen van elkaar onafhankelijke ve teranen waren hiervan de oorzaak. Het was een fijne middag, neem ik aan, met excuses aan bedoelde restaurateurs. Zatten Op één der afgelopen zaterdagen speelde onze Zatéén tegen Jonathan. Koploper in de betreffende afdeling. Lang heeft er een zeer eervol resultaat voor onze medestrijders ingezeten, maar het mocht niet zo zijn. De einduitslag was 10 voor Jonathan. Overigens komt Jonathan niet uit de Betuwe en niet uit Appelscha doch uit Zeist. Dit voor de vragenstellers. Wij houden het op vernoeming van de zoon van Saul. Goed vriend van David. Beterschap Niet alle ziekte- en ongevallen komen Uw redactie ter ore. Maar mogen wij alle leden en huisgenoten, die ziek zijn dan wel een ongeval is overkomen van harte beterschap toewensen. En wij doen dat dan in de namen van Mevrouw Holtzappel, Mevrouw Doesburg (die we overigens al weer op Goed Genoeg ont moetten) en Johan v. d. Bor. Wakker Je kan me d'r midden in de nacht voor wakker maken. Zo zingen de chan sonniers. De één is gek op een fijn stuk muziek en de ander is niet van het vissen af te houden. De manier waarop onze Herman van Brevoort de vrije schop tegen De Spartaan nam is voor mij een zaak, welke nog bij de bovengenoemde dient te worden ge voegd. Krimmeneel, wat een goal. Jan Tjalling Hebt u de nieuwe pauze-band ge hoord? Het debuut was tijdens de rust van de wedstrijd tegen Zilvermeeuwen. De stem van teevee- en radio-lezer Ed Lautenslager vertelde de aanwezigen dat het bedrijf van Dick van der Klaauw uw bontjassen uit Wladiwostok haalt, dat Theo van Emden op uw levensver- zekeringsaanvraag wacht en dat u (op overigens anonieme wijze men fluis tert door Fred Denker wordt aange raden na de voetbalwedstrijd een goede film te bezoeken. In elkaar gedraaid in de professionele geluidsstudio van A.B.C.-bestuurslid Elie van Tijn en van muziek voorzien van onze „bloedeigen" Ad van den Hoed klonk de nieuwe pauze-band goed in de oren. Wilt u van deze unieke reclame mogelijkheid gebruikmaken, dan is een berichtje aan Ron Limburg of Jos Lon- nee genoeg. Dit zijn twee leden van de pers- en propagandacommissie waarvan gezegd mag worden dat het een goed en enthousiast werkend college is. Dezelfde commissie die met voldoe ning terugkijkt op het feest ter gelegen heid van het tienjarig bestaan van ons clubgebouw. Samen met leden van het Sociëteitsbestuur en enkele A.F.C.-be- stuurderen werd een feest op poten gezet dat klonk als een klok. Er wordt al aan een nieuwe happening gedacht. De pers- en propagandacommissie is op meer terreinen actief: de loterij, de ballen-aktie bij de thuiswedstrijden van het eerste elftal, clubavondplannen, pers contacten, enz., enz. Vooral de perscon tacten zijn erg belangrijk. Niet alleen in de grote dagbladen. Ook de bericht geving in de „lokale pers", zoals de Buitenveldertse Courant, het Amstel- veens Weekblad, De Echo, Wiering's Weekblad, enz., enz., wordt door de pers- en propagandacommissie met volle aandacht benaderd. Eén van de leden van de commissie, Frank Reddering, schrijft wekelijks het verslag van de wed strijd van het eerste elftal voor de bla den van de Amstelland-Pers (Buitenvel dertse Courant en Amstelveens Week blad). De ballen-aktie, onder supervisie van Hans Rooze, loopt voortreffelijk. Het aantal „ballendonateurs" is redelijk hoog, hetgeen natuurlijk niet wil zeggen dat er geen voetballen meer kunnen worden geschonken. Ook de loterij ver heugt zich in eeu goed aanzien bij de A.F.C.'ers en supporters. Het „grafisch lid" van de pers- en propagandacommis sie Lex Rimini brengt de activiteiten, ideeën en plannen van de commissie door middel van hangbiljetten, borden en „muurkranten" (zoals op het recente Clubhuisfeest) onder de aandacht van de leden. Het lijkt ons goed dat u weet wie de PeePeeCee vormen, voor het geval u ideeën en suggesties hebt. Het zijn: Gerard Trebert, Lex Rimini, Jos Lon- nee, Kees Gehring, Hans de Bie, Ron Limburg, Frank Reddering, Nol Kui kens met toegevoegd Fred van Soomeren als bestuurslid en Hans Rooze als extra ideeën-aandrager-en-uitwerker. U hoort beslist meer van en over ons. HANS DE BIE Twee weken Uw eigen appartement met volledig hotelcomfort al voor minder dan fl. 600, (vliegreis-transfers-logies), op Tenerife Canarische Eilanden. Vraag kleurenfolder aan TEN BEL TOURING nDArtMnri-rrm Antwoordnummer 15 (geen postzegel, die betalen wij). UI pak de teleloon z4o4ö2/ö5

Schakels (clubbladen) | 1972 | | pagina 5