Schakel On dit et datjes De zomersporten Voor het signaleren en bestrijden van brand VOL-AUTOMATISCHE SPRINKLER- BRANDBLUSINSTALLATIES Gips Adje Gehring jr. brak op één der af gelopen wedstrijddagen zijn hand. We wensen hem vanzelfsprekend spoedig herstel. Adje sr. kan naar zijn zeggen hele binnenmuren optrekken van het gips, dat zijn drie zoons in de loop der jaren het huis hebben binnengedragen. Dat is natuurlijk een nadeel van het hebben van drie zoons. Wij meenden echter op te merken, dat ook een groot voordeel aan dit bezit kleeft. Zo op de zondagen, wanneer de hele familie ver zameld is, moet Adje sr. al zijn schoon dochters resp. aankomende schoon dochters zoenen. Met plezier. We zagen het. Brief Van een echtgenote van één onzer, die regelmatig, ook des zomers de club avonden bezoekt. Zij schrijft, dat haar man nogal ijdel is. Dat wisten wij al uit zijn voetbalcarrière. Koppen deed hij uiterst zelden. Toen had je nog scheidingen. Maar wat deze mevrouw als voorbeeld aanhaalt grenst aan het ongelofelijke. Hij ging pas naar de oog arts voor een leesbril toen hij de banket letters niet meer kon lezen. Gezien deze ijdelheid van haar man ziet onze me vrouw enig gevaar in de aanwezigheid van dames op onze clubavonden. Dat valt erg mee, hoor mevrouw. Ten eer ste zijn ze er alleen maar zomers, ten tweede zitten ze achter het schot aan de bar en ten derde moet U de klem toon van soft-ball-meisjes op het eerste woord leggen. Toto Wederom is er een nieuw toto-sei zoen aangevangen. En wederom doen we een beroep op de ingeschrevenen om ook daadwerkelijk deel te nemen. Bij Eddy en Gerard aan de bar zijn bijna altijd de benodigde formuliertjes te krijgen. Maak er een gewoonte van elke week even een paar rijtjes in te kruisen. Er zijn prijzen te verdienen en A.F.C. profiteert mee van Uw crea tieve bezigheden. En creatief bezig zijn is het toch helemaal tegenwoordig. Het Eerste Wij waren met velen getuige van de wedstrijd tegen S.D.W. en zelden of nooit zijn we met zoveel vertrouwen in onze roodzwarte medestrijders van het veld gegaan als juist bij deze tamelijk groot uitgevallen nederlaag. Zij lieten bij vriend en vijand een voortreffelijke indruk achter. Realist als wij zijn lopen we nergens op vooruit, maar openden we niet enkele seizoenen geleden met een nederlaag van 62? En waar ston den we aan het eind van dat seizoen? Dokter Hofstee heeft op zijn 82-jarige leeftijd een nare operatie ondergaan. Hij deed zo te zien wel een jasje uit, maar slechts enkele dagen na zijn ont slag uit het ziekenhuis, zat hij weer vrolijk aan de kaarttafel. Nog onze ge lukwensen. Ook Gerard Struys is weer zover her steld dat hij het ziekenhuis mocht ver laten. We hopen hem, evenals Otto v. d. Heul, die na een hartattack weer bijna geheel de oude is, binnenkort in ons midden te kunnen begroeten. Honger Je gaat zo'n eerste voetbaldag kijken met het idee, dat na een lange rust periode een zekere gretigheid zich van de spelers moet hebben meester ge maakt. We zagen het elfde tegen D.C.G. spelen en daar was dat ook zo. Met 4-0 wonnen zij. De dag daarvoor zagen we de Zat- ten 1 spelen eveneens tegen D.C.G. Daar mochten we geen honger naar de bal constateren. Het leek zelfs, dat de coaches de beide elftallen met een wel zeer eigenaardige opdracht het veld in hadden gestuurd. Wie zweette werd ge wisseld, zo was de indruk. Jan Tjalling Nauwelijks merkbaar gezien het bijna voortdurende slechte weer, is het zomer seizoen afgelopen en hebben onze mak kers van A.C.C. en A.B.C. het er weer op zitten. Voor geen van beide clubs is het seizoen suksesvol verlopen, voor A.C.C. zelfs was het einde desastreus. Redacteur: Rien Bal Cronenburg 88 Amsterdam Administrateur: J. J. Lonnee Stadionkade 127 Amsterdam tel. 020-795579 Inleveren kopy voor 15 oktober a.s. bij Rien Bal, Cronenburg 88, Amster dam. Tel. 020-429230. Terwijl zij de punten lieten liggen, kwam V.R.A. ontzettend opzetten, het geen degradatie tot gevolg had. Nie mand had dit aan het begin van het seizoen kunnen verwachten en zelfs werd met deze talentvolle ploeg even aan een kampioenschap gedacht. Na een onafgebroken verblijf in de hoogste klasse A.C.C. nu een trapje lager. Ech ter niet voor lang hopen en geloven wij, want A.C.C. moet zich kunnen te rugvechten naar de plaats waar zij hoort. Ook het honkbalseizoen zit er, voor ABC althans, op. De kampioen van Ne derland van dit seizoen wordt pas in oktober bekend, hetgeen ons een beetje laat lijkt voor een zomersport. A.B.C. had aan het begin van het seizoen grote plannen, maar al gauw bleek dat ge noegen moest worden genomen met een plaats in de onderste regionen. Toen de nood en de degradatie wel erg nabij waren, kwam hulp aanzetten in de vorm van een aantal „verloren zonen". In de laatste wedstrijden werd uitstekend ge speeld en de degradatie werd hierdoor ruim ontlopen. Hopelijk begint A.B.C. volgend jaar meteen goed, hoewel het gezien de huidige constellatie van de honkbalcompetitie raadzaam lijkt om naast het kampioenschap te grijpen. Ook voor de tennissers is het nage noeg afgelopen. Over de resultaten van de teams in de competitie schreven wij reeds eerder. Het seizoen werd officieel besloten met een toernooi voor de leden. Geen verrassing was het dat onze 2e penningmeester Marcel Koster het herenenkelspel won. Na afloop was nog een gezellig feest georganiseerd, waarvoor de belangstelling jammer ge noeg aan de matige kant was. A.T.C. kan terug zien op een zeer geslaagd seizoen, waarin ongeveer het maximaal aantal spelende leden werd bereikt, waarin de competitieteams uit stekende prestaties leverden en waarin de gezelligheid een belangrijke plaats in nam. dB Technisch Bureau W. de Boer - J. C. Beetslaan 147 - Hoofddorp IJzersterk teL 020-429230 8

Schakels (clubbladen) | 1972 | | pagina 8