Merkelbach Van toverlantaarn tot televisie Regen - sneeuw - vorst - AFGEKEURD! Zo ging het de afgelopen weken, geen voetbal, maar hoeveel kampioenen heb ben wij dit jaar bij de jeugd? De Junioren Al Dat kan niet missen. Jullie staan nu Ie met 22 punten uit 13 wedstrijden en 4 punten voor op nummer 2. Als het niet lukt, ligt het niet aan jullie leiders de heren Van Dijk en Baarschers. De Junioren A2 Helaas net niet. D.W.S. staat nu eerste met 5 punten voor. Minder dan als twee de eindigen moet nu niet mogelijk zijn, meneer van der Heydt. De Junioren A3 Kampioen als eerste bij de jeugd in 1972. Maar toch wel ongeslagen, meneer Gehring? De Junioren A4 Zou het er nog inzitten, meneer Wit? 5 punten achter op de Spartaan. De Junioren A5 Het volgende seizoen hoorde ik iemand zeggen of was U dat, meneer Thijssen? De Junioren BI Als Ajax en D.W.S. niet meegedaan hadden, hoorde ik. En Blauw-Wit dan? Die pakken jullie toch zeker. Dus 3e?, dan zijn wij dik tevreden, meneer Pas. De Junioren B2 Als U, meneer Berghuis het elftal een heel seizoen leidt misschien? De Junioren B3 Dat laat U zich en ons toch niet ont nemen, meneer Melis? De Junioren B4 O.K. het zat wat tegen meneer De Groot, maar welke plaats wordt het nu? De Junioren B5 Wij geven U nog een kans, meneer Van Tooren, maar dan volgend jaar wel kampioen. De Junioren Cl Wij willen het voor één jaar door de vingers zien, meneer Van Weldam. De Junioren C2 U hebt voor deze keer een excuus, me neer Van Teunenbroek. De Junioren C3 Met de middenmoot nemen wij geen genoegen. Bij de kop a.u.b. meneer Van der Sluys. De Junioren C4 Een goede 2e plaats is ons niet „Goed Genoeg", meneer Hölzel. De Junioren C5 Als U als onderste durft te eindigen, meneer Pullen. De Junioren C6 Ligt het aan de ouders of de jongens, meneer Mulder. De Junioren C7 Zonder zorgen als 4e in de midden- hoorde ik. Als het geen kop wordt zwaait er wat meneer Pereboom. De Junioren C8 Eist Uw vrouw geen kampioenschap, meneer Van Beek? Wij zullen eens met haar moeten praten, want het is maar een derde plaats. Dus in elk geval de Al, A3. Twee van de achttien, nou vooruit als het niet anders kan. De pupillen Jullie kunnen nagaan wat we verwach ten als straks ook voor jullie de bal weer gaat rollen. Nog even jongens, dan spreken wij elkaar weer. Een verheugend initiatief De eerste in dit jaar gehouden coör dinatievergadering zal hopelijk in de toe komst worden beschouwd als een bijeen komst waarop een belangrijk besluit werd genomen, namelijk: pogen een brug te slaan tussen ons junioren en senioren voetbal. Zoals summier uit de inhoud van het eerste in dit jaar verschenen bulletin blijkt, is er namelijk geformeerd een jeugd-senioren trainingsselectieploeg. Dit was de vrucht van het overleg tussen onze trainers de heren Van Dijk - Ouder- land en de voorzitters der A- en Jeugd commissie, de heren Kerker en Hulskes. De dinsdagavondtraining is hier voorlo pig toe bestemd, waarvan verkozen veel belovende Senioren en de Junioren van de Al onder leiding van de heer Ouder- land hopelijk een regelmatig gebruik zul len maken. Zeker dachten wij zal de A junior hierdoor een betere entree verkrijgen in een seniorenteam. Natuur lijk kleeft er voor de J.C. het bezwaar aan van het mogelijk voortijdig verliezen van een A-junior, waar tegenover staat de grotere kans dat de junior in het seniorteam terechtkomt, waar hij op grond van zijn voetbalprestatie thuis hoort. EERDER WAS REEDS ONZE VISIE DAT HET CLUBBELANG PRE VALEERT. Als de uitverkoren A-junio ren zich volledig inzetten, is de J.C. er van overtuigd, dat het volgende seizoen reeds een behoorlijke presentatie van onze huidige Al-ers in de K.N.V.B. Am sterdam terug te vinden zal zijn. Wie de JEUGD heeft, heeft de toekomst. Wil A.F.C. zich in de hoogste regionen van het amateurvoetbal handhaven, dan zal haar eigen JEUGD haar daartoe in staat moeten stellen. Ik dacht dat wij die JEUGD hebben. Voorzitter Jeugdcommissie. Jeugdtournooien Evenals voorgaande jaren worden er aan het eind van het seizoen vele tour- nooien georganiseerd. Ook A.F.C.-Junio ren zijn vertegenwoordigd in de tour- nooien. Een heel belangrijk evenement is ons eigen „Harry Scheepstra Jeugdtour- nooi". Twee jaar geleden was D.C.G. de winnaar van de bokaal. Wij dachten dat A.F.C. nu wel een behoorlijke kans maakt. We zullen de tournooien op een rijtje zetten, zodat jullie de Jeugdafde ling waarin jullie spelen eenvoudig kunt onthouden: A jun.: 2 april 23 april 1 mei B jun. C jun.: S.D.W. Harry Scheepstra Tournooi Zwaluwen Jeugdtour- nooi K.N.V.B. Jeugdtournooi Be Fair Achilles Assen Jeugdtournooi Z.V.V. S.D.W. D.W.G. Z.V.V. Harry Scheepstra Tournooi Zwaluwen Jeugd tournooi K.N.V.B. Jeugdtournooi Be Fair Jeugdtournooi De Spartaan H.V.V. D.W.G. Z.V.V. Harry Scheepstra Tournooi Zwaluwen Jeugdtour nooi K.N.V.B. Jeugdtournooi Be Fair D.W.G. Lijnden Zwaluwen Jeugdtoer- nooi K.N.V.B. Zeeburgia B.F.C. Spartaan Zwaluwen Jeugdtour nooi K.N.V.B. B.F.C. In de volgende Schakel onder de kop „Jeugdtournooien" wat meer over ons eigen Harry Scheepstra Tournooi en ho pelijk nog een paar nieuwe tournooien. 11 mei 21 mei 4 juni 2 april 2 april 2 april 23 april 1 mei 11 mei 11 mei 2 april 2 april 2 april 23 april 1 mei 11 mei A pup.: 1 april 2/3 april 1 mei $13 mei 27 mei 3 juni B pup.: 1 mei 27 mei de betoverende ontwikkeling van een drukke nering, nu al 125 jaar in speelgoed, foto, radio, T.V. en electr. huishoudelijke apparaten. HOFLEVERANCIER KALVERSTRAAT 30, tel. 24 95 72 BEETHOVENSTR. 178, tel. 72 84 86 reeds 125 jaar 'n begrip 3

Schakels (clubbladen) | 1972 | | pagina 3