Schakel van gelder PAUL VISSER En daar vertrouwen we dan op. De C3 staat is een leuke afdeling in het midden en het kan beslist beter. De C4 staat met R.A.P. aan de kop, maar A.F.C. heeft twee wedstrijden meer gespeeld. Maakt niets uit, zegt de heer Hólzei, laat ze die twee wedstrijden maar eerst winnen. De C5 is een vreemd elftal dat tegen de onderste nog gelijk durft te spelen. Kom jongens, zorg eens voor wat meer inzet! De C6 heeft, achter S.C.A., nog een goede kans om aan de kop te komen. Met een goede leider en een leuk elftal moet dat lukken. De C7 en de C8 hebben zich in de middenmoot gevestigd. Jongens zorg eens voor een verrassing. Overigens, alle jeugd- standen zijn op zaterdag en zondag in onze sociëteit te vinden, evenals de se niorenstanden verzorgd door een Feye- noord-supporter. U ziet maar, Benno Lee- ser staat niet alleen. Na dit relaas nog één opmerking. In A.F.C. neemt de jeugd een bijzondere en grote plaats in. Niet alleen in getal, maar ook in aandacht, zorg en in het minst niet in de uitgaven. Een trainingsprogramma van begin augustus tot eind mei, kostbaar maar goed besteed. Dat laatste is iets dat jullie moeten waarmaken. Bezoek de trai ning en train dan ook. Jongens, wel of niet geselekteerd, train intensief dan „stikken" we aan het eind van dit seizoen van de kampioenen. We halen een ge middelde waarbij de senioren het veld, nee de sociëteit moeten ontruimen en jullie weten dat wil bij A.F.C. heel wat zeggen. Wij, de jeugdkommissie en heel A.F.C. bouwen op jullie! A Pupillen Ook bij de A pupillen een ernstig ge blesseerde, die nu alweer aardig genezen is, namelijk Tom Rang. Tom moest enkele dagen in de V.U. verblijven met een klein scheurtje in een nier. Tom, zorg ervoor dat je snel weer terug komt. De Al heeft tot nu toe 7 punten gehaald uit 7 wed strijden, een niet zo'n denderend resul taat in de afdeling waar Blauw Wit nog ongeslagen is. De A2 heeft uit 7 wedstrij den 11 punten behaald en dat is beslist een goede prestatie, ga zo door jongens! Dit in tegenstelling tot de A3, dat slechts 1 wedstrijd won en een gelijkspel behaal de, dus maar 3 punten. De A4 heeft 11 uit 7, een leuk elftal, goed voetbal, uitstekend jongens! De A5 heeft 10 punten en dat kan er nog mee door. De A6 heeft on danks een vakkundige leider slechts 5 punten en dat valt iets tegen. Hier moet iets gebeuren. Jongens zorg ervoor dat jullie de laatste twee wedstrijden winnen en vier punten binnenhalen. De A7 heeft uit de 7 wedstrijden 6 punten, 3 gewonnen en 4 verloren wedstrijden. Jongens even de schouders er onder en blijf vooral in de winter trainen zodat bij de aanvang van de voorjaarskompetitie een herboren elftal in het veld komt. De A8 staat er iets gunstiger voor en heeft 9 punten. Onze laatsten, de A9 en de AIO, staan beiden op een totaal van 5 punten uit 7 wedstrij den. Dit gemiddelde is voor A.F.C. ver onder het peil. Jongens jullie alleen kun nen hier verandering in brengen. B Pupillen Tot slot de B pupillen, onze benjamins van het voetbal waarvan alleen de BI in de kompetitie speelt. De BI doet het aardig; 4 wedstrijden gewonnen, 1 ver loren en 1 gelijk gespeeld dus 10 punten. Jongens zorg ervoor dat de laatste 4 pun ten van deze najaarskompetitie voor jullie zijn. De onderlinge wedstrijden in de stammenstrijd gaan nog onverminderd voort. Hier is een overzicht wat moeilijker omdat op het laatste moment een Kiowa stam geboren is met slechts 1 gespeelde wedstrijd. Wat we u niet mogen onthou den is het doelgemiddelde van de Com- manches; 29 voor 1 tegen. Bijna een elftal om toch te gaan denken, is dat een voor hoede voor onze senioren elftallen, of Redacteur: Rien Bal Cronenburg 88 Amsterdam tel. 020-429230 Administrateur: J. J. Lonnee Stadionkade 127 Amsterdam tel. 020-795579 DE SCHAKEL Kopy en nieuws van welke aard ook voor de volgende Schakel graag voor 10 december bij de redactie, Rien Bal, Cro nenburg 88, Amsterdam-Buitenveldert. Tel. 429230 privé of 914400 Het Parool. niet? Ondanks dat wij een groot respekt moeten hebben voor de 2-0 overwinning van ons Eerste op Uithoorn. Proficiat he ren! Als u, als eerste elftalspeler, op woensdagmiddag wat tijd over hebt komt u ons dan eens trainen, wij leren graag wat van u ondanks de vele doelpunten. De jeugdkommissie Voor vakkundig meubelstoffeerwerk naar de firma ST. NICOLAASSTRAAT 51 AMSTERDAM Grote collectie exclusieve meubelstoffen voor een exclusieve fruitmand verzending per eigen bode door geheel nederland levering aan de horeca onze zaak is geheel voorzien van air-condttioning parnassusweg 3. amsterdam tel. 7283 22 -71 5769 eigenaar bob van leerdam b.g.g. 7633 63 1

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 7