ran en over onze drukkerij joh. meijer „(De Silveren Spiegelrr Direct na rust weer een sterk drukkend A.F.C. Doch weer houdt de keeper alles. Toch moest de lat en Erwin Sparendam hem helpen. Wij moesten zelfs tegen een 3-0 achterstand aankijken toen E.'s rechts buiten zijn hielen liet bewonderen door zijn belagers. Een goed genomen vrije schop van Jean Boelen en een ad rem reageren van in valler Nico Leloux op een half afgeslagen schot van Jos Kemna deden de nederlaag er nog redelijk uitzien. Evenals in de vorige Schakel hebben wij ook nu weer twee ernstig geblesseerde spelers te melden en één weer herstellen de junior. Martin Hielkema brak in de wedstrijd van de A2 thuis tegen Rood Wit A zijn enkel en scheurde daarbij ook nog een pees. Wij wensen Martin heel veel sterkte en van harte beterschap. Bij komstigheid, Martin was niet de enige A.F.C.'er in de V.U. De senioren Wil- lemse en v. d. Griend huisden er die mid dag ook. Onze B-junior Tom Jongen brak tijdens de training zijn been. Het ergste is, dat bij kontrole bleek dat het verkeerd ge zet is geworden. Het moest op vrijdag 5 november opnieuw gebroken en gezet worden. Tom, wij wensen je heel veel sterkte en van harte beterschap. Rob Engelhard verblijft, na een ongeval op school, al enige weken thuis. Rob, ook jij van harte beterschap en heel veel sterkte. Dan nu over de aktieve jeugdspelers. Het bezoek van de training op woensdag avond is bij de A en B junioren aanmer kelijk minder dan verwacht mag worden. Op de avonden dat er wedstrijden ge speeld worden in het Olympisch Stadion zijn er gewijzigde aanvangstijden, zodat iedereen de training kan bezoeken en toch op tijd in het stadion kan zijn. De praktijk leert ons helaas, dat vele junioren de training ondanks deze regeling niet be zoeken. Dat is een verkeerde mentaliteit! De zaterdagmiddagtraining van de heer P. Pas begint zeker zijn nut te bewijzen. Dat is vooral merkbaar bij de Cl-junio- ren. Ook de BI-junioren trainen nu op zaterdagmiddag, dus 3 x per week, bravo! „HOE DOET ONZE JEUGD HET"? Dat is de vraag die op de maandelijks te houden coördinatievergadering steeds wordt gesteld. Daarop wordt een volledig antwoord verkregen d.m.v. onder vermel de standenopgaven. Een bijzonder gedif ferentieerd beeld, zoals jullie kunt zien, hoewel in grote lijnen gekonstateerd kan worden dat er wel een paar kampioen schappen in (kunnen) zitten. Als we starten met de A junioren is daar wel een verheugend feit, dat onze vlaggedrager de Al een verduiveld goede kans maakt. Enerzijds enorm jammer dat ze zich niet konden plaatsen voor de „Interregionale" door het te laten liggen tegen D.W.S., anderzijds fijn dat ze het in de „Jeugdklasse" zo geweldig doen. Door het niet te gemakkelijk op te nemen d.w.z. toch wel zeker 2 x per week te trainen moet ons het kampioenschap niet kunnen ontgaan. De A2 moet zondag D.W.S. pak ken; zo ja dan zit er nog een kans in om die mooie tweede plaats met het leider schap te verwisselen. Jullie pakken ze. Oké, dan is dat het tweede kampioen schap. De A3, dat is uiteraard hoor ik zeg gen een zwak van onze voorzitter. Vorig jaar een BI, dat ernstig verstek liet gaan. Bijna de onderste plaats nota bene. De heer (Gé) van Dijk zei nog; een verdomd leuk elftal, goede sfeer, goed voetbal, kortom een kampioenselftal en liefst on geslagen. Nu rekenen we er gewoon op. De A4 en de A5 zijn middenmoters en daar zijn wij niet tevreden mee. Kom op jongens, de hele A moet goed draaien. Wij rekenen op overwinningen en zeker boven de middenmoot komen. Of zitten er nog verrassingen in? Apart De BI een hoofdstuk apart. Elk jaar moeilijk. Dit jaar dachten we wel, we zit ten op rozen. Op papier een kampioens team. Zelfs Ajax kreeg op z'n broek. Uit nog wel, alhoewel in een vriendschappe lijk duel. Toevalligerwijs moeten we een week later voor de kompetitie tegen Ajax aantreden en we verliezen. Natuurlijk hebben we excuses. Na inderdaad veel geharrewar, zoals wisselingen van spelers, zelfs een leider en wat al niet meer. Jullie zijn nu met 13 man geselekteerd voor het eerste B-junioren team. Geen blessures meer, geen geklets, intensiever trainen, voetballen, en er tegenaan gaan, konstant winnen, aan de kop eindigen. Absoluut jongens het kan, echt waar Henny Kott- mann, twee knullen een Flip en Ton die een uitstekende indruk maakten in het Amsterdams team, wat willen jullie nog meer? Een B2, dat heel leuk voetbalt, zegt de heer Berghuis en dat is waar. Een beetje de dupe van het geharrewar in de BI; toch moet deze middenmoter zich hoger kunnen plaatsen. De B3 van de heer Melis, doodgewoon een kampioensteam. Eindelijk maken ze meer dan 5 goals in één wedstrijd. Ronald de Hoon, je gemid delde is aardig maar het kan (nog) beter. Jullie zijn er nog niet helemaal, maar het kan niet missen, daar rekenen we nu (al) op. De B4 met de heer de Groot aan het stuur, ja dezelfde die op maandagavond de junioren traint, staat op de vierde plaats en kan beslist nog oprukken naar de top. De B5, net als de A5. Laat meneer van Tooren niet in de kou staan jongens. Denk om het gemiddelde, het midden is nog altijd haalbaar. C-junioren Onze C-junioren. De Cl heeft door de verschuiving van de leiders een nieuwe leader gekregen. De heer van Weldam was direkt bereid de taak van de heer P. Pas over te nemen. De Cl dit jaar dan geen kampioen. Jammer, maar het kan niet altijd lukken, alhoewel we onze naam op moeten houden. Van nu af aan win nen. Oké. De C2. Verd we hebben ver loren zei de heer J. Vermeulen, 6-5. Het is om te huilen. Hij gaat er wat aan doen. kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 07 10 EETHUISJE KATTEGAT 4 (b/d ronde Lutherse kerk) AMSTERDAM - TELEF. 24 65 89 Sfeervolle oud-Hollandse omgeving voor recepties, promoties enz. Speciale Burgemeesterskamer. Zondags geopend.

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 5