Al uw reizen:^ vboek bij Cook v On dit et datjes i I H. G. TEIWES N.V. SCHOONMAAKBEDRIJF Zilveren Ploeg Deze ploeg van mannen, die 25 jaar of langer lid zijn van A.F.C., zijn herkenbaar aan het Zilveren Ploegspeldje, dat zij bij hun intrede hebben moeten aankopen. Hén honderd en twintig hebben we er nu al. Op de laatste vergadering traden toe Henk van de Bergh, Ab de Jong (nog steeds actief in XII), Bob Plantinga Sr., Thieme ten Oosten, Ernst Werner, Jo Hurwits, Coen Colijn, Vrolijk, Klaas van Rijswijk, Piet Vaal en Bram Arnoldus. Zij allen kregen (althans degenen die er wa ren) een schouderklopje van voorzitter Arend Waayer en het speldje. drukte de pret niet. De V.U.-doktoren, die het de laatste tijd (te) druk hebben met A.F.C.'ers, hadden krammen genoeg in huis. Toch gingen onze mannen (o.a. hier door?) althans volgens de Haarlemmers, te vroeg naar huis. Tenslotte hebben wij de deur achter de laatste roodgebroekte makker, Piet van Strien, dichtgedaan. Ziek Ben Eiserman werd enige weken gele den opgenomen in het ziekenhuis. De rust, die hem daar wordt opgelegd zal hem goed goed, al zal hij zijn kwartetje en klaverjasje missen. Van harte beter schap, Ben. WAGONS-LITS reist met u mee 32 reisburo's in Nederland AMSTERDAM Hoofdpostkantoor, N.Z. Voorburgwal 182, Tel. 228597 Dam 19.Tel. 65511 Beethovenstraat 21,Tel. 734466 Prof. Tulpplein (Amstel hotel),Tel. 22578^ Confectie Centrum, Kon. Wilhelminaplein Tel. 155724-155773 Biljart Arie Metz heeft weer een jaar bijge tekend als leider van deze afdeling en de activiteiten zijn er naar. Ik zag onze mak kers al weer spelen tegen H.B.S. en Quick (Den Haag). Op 10 december a.s. komen leden van de Amsterdamse Sportpers naar „Goed Genoeg". Veteranen Grote daden werden reeds verricht. Ik meen, dat deze vergrijzenden van hun im posante reeks wedstrijden er slechts een verloren. Met 1-0 van de K.L.M.-piloten. Verleden week speelden ze de met ont zag tegemoetgeziene wedstrijd tegen Haarlem. Het viel mee en de overwinning (4-1) was dan ook dik verdiend. Modern veteranenvoetbal aanschouwden de toe kijkers. De vierde goal werd gemaakt door back Dick Moesbergen, die een mooie voorzet van halfspeler Leo van Bruggen benutte. Dat in het begin van de game de beide strijdmakkers Rob Brouwer en Rolf Lee- zer met de koppen tegen elkaar vlogen, Jaap Het wordt elders in deze Schakel reeds vermeld: Jaap Willemse, midvoor van XII, brak tijdens een wedstrijd zijn been. Jaap, een voorspoedig herstel, zij je toe gewenst. Wij moeten wel eens giechelen, als we de topscorerslijsten in de bladen lezen. De heer Skoblar ontving verleden jaar een onderscheiding voor z'n ongelukkige 40 goals. Gerard van Poorten zou mij misschien kunnen verbeteren, maar ik meen, dat Jaap Willemse in de 10 of 12 jaar, dat hij de roodzwarte kleuren draagt, wel aan de 750 doelpunten is toegekomen. Elkan Pais vervangt Jaap in XII. Zijn makkers zagen hem in de eerste wed strijd 2 x scoren. Kienen Jan de Vries, goed hersteld van een verkeersongelukje, heeft de prijzen al weer bijna bijeen. Op 17 december a.s. gaan we ze verkienen. Gastvrij Ons zevende speelde uit tegen H.R.V.C. Ik meen de combinatie van de aloude, roemruchte clubs Heemskerk en Rodi. In hun kleedkamers hingen aan alle haken kleerhangertjes. In de kleedkamer van de H.R.V.C.'ers ontbraken deze dingetjes. Men weet kennelijk wat A.F.C.'ers toekomt, alhoewel, naar ik aan neem, ook bij ons de welbekende vaag- blauwe schilleboerendracht niet ontbro ken zal hebben. Mixed Pickles U hebt het reeds bemerkt, of zult het nog bemerken; Jo Wijnand vat de onlangs afgebroken draad van de Mixed Pickles weer op. Redacteur Rien Bal heeft hem ertoe overgehaald. We kunnen derhalve zijn kijk op het algemene (sport)gebeuren weer vernemen. Jan Tjalling Schoonmaakonderhoud van fabrieken, kantoren, theaters, schepen, vliegtuigen en treinen. KOSTVERLORENHOF 63 EN 93 AMSTELVEEN TELEFOON O 20 - 43 35 50 KANTOOR SCHIPHOL, TELEFOON 15 41 72 Vondelstraat 82, Amsterdam, Tel. 12 41 89 - 38 96 26 12

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 12