0 van en over onze Merkelbach CHEMISCH REINIGEN VERYEN Van toverlantaarn tot televisie VOOR ONZE NIEUWE JEUGDLEDEN EN HUN OUDERS Het is belangrijk te weten in welke Jeugdafdeling van A.F.C. uw zoon te recht komt, daarom even de volgende indelingen: B pupillen geboren tussen l-9-'61 en l-9-'63 A pupillen geboren tussen l-9-'59 en l-9-'61 C junioren geboren tussen l-9-'57 en l-9-'59 B junioren geboren tussen l-9-'55 en l-9-'57 A junioren geboren tussen l-9-'52 en l-9-'55 De A en B pupillen spelen op zater dag in een najaars- en voorjaarscompe titie, omstreeks half september begint deze kompetitie en loopt tot half mei met daartussen een winterstop. De A, B en C junioren spelen op zondag tegen andere verenigingen. Er zijn een aantal regels waaraan men zich moet houden, vergeet deze dus nooit! Elke week komt het A.F.C. Bulletin uit, onder „De Jeugd" vind je de volgende groepen: A junioren - B junioren - C junioren - A pupillen - B pupillen. Bij één der elftal len in jouw leeftijdsgroep staat ook jouw naam, kom altijd op tijd en op de afge sproken plaats, indien je verhinderd bent schrijf dan af, de telefoonnummers en de tijden staan onder de opstellingen. Als je een lange tijd niet kan spelen geef dit dan één of twee weken van te voren op als dat mogelijk is. Het kan gebeuren dat jouw elftal vrij is, lees het Bulletin dan extra goed want het is mogelijk dat jij bij een ander elftal opgesteld bent, desnoods reserve. Ook nog even over de voetbalkleding, in elke goede sportwin- kel heeft men een A.F.C. shirt (bij som mige krijg je zelfs korting, lees dus de advertenties in de Schakel), een zwart broekje en rode kousen, voor het geval dat een reserveshirt nodig is, moet men een wit shirt dragen. Een trainingspak is warm aan te bevelen. Nog een belang rijk onderwerp; de scheenbeschermers, het is verplicht deze tijdens de wedstrijd te dragen want voorkomen is beter dan genezen. Op 5 september begint dan de kompe titie voor de junioren, voorafgaand aan de kompetitie worden nog enkele tour- nooien en oefenwedstrijden gespeeld. De selektietraining is reeds begonnen, de geselekteerden hebben een uitnodiging ontvangen. Wanneer de training op maandagavond begint is nog niet be kend. KORT Een A juniorenkombinatie speelde op donderdagmiddag 12 augustus een oe fenwedstrijd tegen een Amerikaanse Highschool uit Massachusetts. Tegeneen 23 spelers tellende ploeg, die physiek en konditioneel sterker waren dan onze spelers, werd het 1-0 voor A.F.C. en daar bleef het bij. Na afloop ontvingen alle A.F.C.-ers een sleutelhanger van hun tegenstanders. Mevr. Parson zorgde voor een groot aantal baddoeken voor onze Amerikaanse gasten, hartelijk dank voor deze bereidwilligheid. Over de opkomst van junioren voor de selektietraining zijn onze trainers en de Jeugdkommissie bijzonder gelukkig, alhoewel een aantal jongens hun gezicht nog niet hebben laten zien. Inmiddels is ook de selektietraining voor de A pu pillen van start gegaan onder leiding van de heer R. Brouwer. Jeugdkommissie Nu iedereen de vakantie de rug heeft toe gekeerd en het nieuwe voetbalseizoen weer voor de deur staat willen wij de nieuwe Jeugdkommissieleden voorstel len, hierin komen niet meer de namen van de heren K. Sierhuis, J. Kikkert, Paul Gehring en Ad de Jonge voor. Om privé redenen kunnen ze helaas niet opnieuw deel uitmaken van de Jeugdkommissie. Om te beginnen met Paul en Ad, jullie hebben het geweldig gedaan en rekenen jullie er nu maar vast op dat er straks zodra het even kan wederom een be roep op jullie zal worden gedaan. Van harte dank en ik dacht ook namens de pupillen. En dan Jacques Kikkert, he laas twee jaren in de Jeugdkommissie maar hij blijft aktief voor onze Jeugd als leider van de BI. En „last but not least" Kick Sierhuis, een man die enorm veel voor onze Jeugd heeft gedaan. Een fijn kommissielid, rustig, bedachtzaam, maar altijd op het juiste moment heel fel. Een A.F.C.er in hart en nieren. Kick, je zei dat wij je kunnen roepen; we zullen het doen, want we zullen je node missen. Gelukkig zal je nog vele dingen voor on ze vereniging blijven doen. Eindelijk zijn wij dan zover gekomen dat de nieuwe leden kunnen worden voorgesteld, het zijn de heren A. Denker en A. J. de Swarte. Wij zijn er gelukkig mee dat de A pupillen in handen komen van de he ren Denker en de Swarte, de B pupillen blijven onder beheer van de heer Over- diek. De C-tjes onder leiding van de heer Bonnet, de B junioren onder de heer Van Steenbeek en de A junioren onder de heer De Bie. De Jeugdkommissie telt dit jaar dus 7 leden in de volgende ver deling: Voorzitter: de heer M. H. Hulskes, Watteaustraat 8a, tel. 72 09 35. Vice-voorzitter: de heer Joh. de Bie, Bankrashof 116, tel. 41 00 92. Alg. secretaris: de heer J. L. Bonnet, Nedersticht 65, tel. 42 19 15. Leden: de heer A. Denker, Jan v. Goyenkade 27, tel. 76 33 25. de heer H. A. Overdiek, Geulstraat 12, tel. 42 70 90. de heer J. J. Steenbeek, Plesmanlaan 106, tel. 15 27 87. de heer A. J. de Swarte, Maasstraat 100, tel. 42 78 17. De Jeugdkommissie wenst alle jeugd spelers en hun leiders een goede en suc cesvolle kompetitie toe, tot ziens op de grasmat. de betoverende ontwikkeling van een drukke nering, nu al 125 jaar in speelgoed, foto, radio, T.V. en electr. huishoudelijke apparaten. HOFLEVERANCIER KALVERSTRAAT 30, tel. 24 95 72 BEETHOVENSTR. 178, tel. 72 84 86 reeds 125 jaar 'n begrip 5

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 5