Jeugd en ouderen drukkerij joh. meijer m IS „©e Silveren Spiegelrr sterkste. De BI en B2 werden eveneens geen poulewinnaar door slechte resulta ten, alleen het elftal van de toekomst de B3 werd poulewinnaar door twee over winningen op N.F.C. en R.A.P. De Cl scoorde in drie wedstrijden 13 doelpun ten, alleen S.C.A. hield onze jongens op 00. Ondanks twee overwinningen werd de C2 geen eerste in poule even als de C3. Op 23 mei werd de finale dag gehouden op Riekerhaven en Ook- meer. De A3 nam de plaats in van de A2 en won met 21 van D.C.G., he laas werd met 21 verloren van T.O.G. De B3 hield het tegen S.D.W. op 00, ook tegen RKAVIC bleef een beslissing uit (11), A.F.C. was beter in het ne men van strafschappen. De Cl, in een nieuwe uitvoering, heeft geen één wed strijd kunnen winnen. Met 21 werd van D.C.G. verloren en ook D.W.V. was de sterkere (30). Tournooi resultaten S.D.W. Koolemans tournooi A -j- B junioren 2e prijs, A.F.C. Wim Bückert tournooi A pu pillen 2e prijs, Zeeburgia Frans Smit tournooi A pu pillen le, 2e, 2e en Top score prijs, De Germaan Internat. Jeugdtournooi A junioren 6e prijs, Hr. Mienstra 1 bal, Z.V.V. Jeugdtournooi B junioren e prijs. Helaas kunnen we geen uitvoerig ver slag brengen van de gespeelde tournooi- en i.v.m. plaatsgebrek. B pupillen Zo jongens, het seizoen is voorbij en gaan we nu de beloofde eindstanden pu bliceren. De BI heeft de derde plaats behaald na Swift en Arsenal, met 10 punten uit 8 wedstrijden. De B2 is grandioos le geworden met 13 punten uit 7 wedstrijden, van harte proficiat! Van de Onderlinge Indianen compe titie kunnen wij een volledige stand pu bliceren. 1. Commanches 8 5 3 0 13 13- 4 2. Navajo's 9 5 2 2 12 17- 5 3. Pawnees 9 4 3 2 11 10- 5 4. Cheerokees 8 3 1 4 7 5- 7 5. Sioux 9 2 1 6 5 6-18 6. Apachen 9 0 4 5 4 1-13 De Commanches harte gefeliciteerd met hun le plaats. De Apachen zijn dan wel op de laat ste plaats terecht gekomen in de Onder linge competitie maar mogen wij wel even memoreren, dat juist de Apachen door hun geweldig spel de „Wereldcup" voor ons behaald hebben in het Uit hoorn Tournooi. Zij presteerden het om uit 3 wedstrijden 5 punten te beha len, zodat ons totaal in Poule B II op 14 punten kwam en St. Martinus met 13 punten mooi achter het net viste. De Wereldcup is te bezichtigen in de Bestuurskamer, vergrootglas is aldaar aanwezig. ,Nu het seizoen over is en velen van jullie in totaal 53 overgaan naar de A pupillen moeten wij in de aller eerste plaats onze hartelijke dank betui gen aan de leiders van jullie elftallen Wanneer wij het aandachtvragende onderwerp: Jeugd en Ouderen nu een maal hebben aangeroerd ontkomen we er eenvoudig niet aan óók de taak van de OUDERS VAN DE JEUGD hier onder de loep te nemen. Ik mocht on dervinden, dat er hier en daar een zeer gunstige reactie onder de leden valt waar te nemen. Er leeft dus werkelijk wel iets in onze goede oude club, waar het er om gaat dergelijke problemen in het licht te stellen. Het moet o.m. bekend zijn, dat er va ders en soms ook moeders zijn, die, meestal plotseling wakker geroepen, zich door de heerlijke, sportieve en ge zonde recreatie van „hun jongen", ge- voor al het goede werk dat zij gedaan hebben en hierbij willen wij onze vaste scheidsrechters niet vergeten. Gaarne zou de Jeugd-commissie voor het vol gend seizoen weer een beroep op deze heren willen doen. Maar eerst gaan we met vacantie en spreken we elkaar wel weer voor de aanvang van seizoen '71- '72. In het algemeen gesproken kunnen wij stellen, dat wij weer een leuk sei zoen achter de rug hebben. Er waren Ups en Downs en werden ook wel eens tranen geplengd na een verloren wed strijd of luid gezongen na een gewon nen wedstrijd, de vreugde van het voet ballen als zodanig was toch altijd aan wezig. De Ouders die regelmatig de verrichtingen van hun zoons hebben ga degeslagen en hun aanmoedigingen zon der enig chauvinisme het veld inslinger- den, zij het gelardeerd met technische en tactische aanwijzingen, hebben, dach ten wij toch ook wel veel plezier be leefd bij de wedstrijden van onze UK- KIES. Nou mensen, laat dat zo blijven, dan kunnen we nog veel plezier bele ven op GOED - GENOEG. Jeugd commissie. interesseerd gaan voelen voor alles, dat eensklaps A.F.C. en voetbal heet. Er is iets gebeurd in hun gezinsleven, onder vinden ze dan. Er wordt gepraat over voetbal en vrijetijdsbesteding. Het Bulletin, zo trouw en liefdevol door Gé Swart ver zorgd, wordt gelezen. Ook de Schakel wordt globaal gedaan. Natuurlijk is het een evenement, wanneer de naam van hun jongen erin staat gedrukt. Liefst niet bij de boetes en straffen!! Blijkt die interesse waarachtig, dan ontdekt de immer speurende jeugd-com missie gode zij dank alwéér een leidersfiguur. Immers, de belangstelling kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 0710 BilEim ilEi EETHUISJE KATTEGAT 4 (b/d ronde Lutherse kerk) AMSTERDAM - TELEF. 24 65 89 Sfeervolle oud-Hollandse omgeving voor recepties, promoties enz. Speciale Burgemeesterskamer. Zondags geopend. 7

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 7