m I I van g elder la PAUL VISSER Voor vakkundig meubelstoffeerwerk naar de firma v-»/-- 7JWT De resultaten van de Jeugdelftallen Doordat niet alleen de winter maar ook de regen enige tijd boven ons land is blijven hangen is er vanaf 20 decem ber niet meer gespeeld. De meeste van onze Jeugdelftallen moeten nu nog zo'n 7 a 10 wedstrijden spelen, het eind van deze kompetitie wordt dus omstreeks half mei verwacht waarna wij de vele tournooien gaan bezoeken. In de A juniorenelftallen is wel het één en ander veranderd doordat er 7 A junioren nu spelen in de K.N.V.B. elftallen. Nu blijkt dat de training van de heer G. v. Dijk toch wel zeer succes vol is want al de 7 spelers kunnen zeer goed meekomen in de seniorenelftallen; I A junior kwam zelfs in het eerste te recht. De nieuwe Al bevat spelers van de A2 en de A3 terwijl deze elftallen weer zijn aangevuld met andere A ju nioren. De eerste kompetitiewedstrijd van de Al was tegen St. Martinus en werd ge lijkgespeeld met 1-1. Doordat de A2 op 7 februari vrij was is in het puntenaantal niets veranderd, de grootste concurrent Volewijckers had eveneens een vrije zondag. De stand aan de kop: Volewijck. 11-20; A.F.C. 10-19. De A3 kreeg Uit hoorn op de nuchtere maag. Ondanks dat werd de vrij harde wedstrijd gelijk gespeeld met 3-3. Op 14 februari R.K.A.V. uit en die moet gewonnen worden om nog een kleine kans te maken op de titel, dan nog 7 wedstrij den en laten wij hopen dat de A3 kan juichen. De A4 speelde tegen de Spar taan, een moeilijke wedstrijd 2-2. Door dat V.V.A. met 2-1 van R.A.P. heeft gewonnen is V.V.A. nu reeds kampioen. Doordat de A5 vrij was is er in de stand in de middenmoot niet veel veranderd, de A5 heeft nog 8 wedstrijden voor de boeg. De A6 staan met 10-0 onderaan en heeft nog 8 wedstrijden te spelen. De BI was eveneens vrij op 7 februari zodat er in de staart van de stand niet veel is veranderd, de strijd om de titel gaat tussen Ajax en D.W.S. De B2 be zocht Blauw Wit en verloor helaas (3-1). De wedstrijd van de waarheid was het treffen tussen D.W.S. en D.C.G., D.C.G. kwam als winnaar uit de strijd 0-1. De B3 speelde thuis tegen Z.S.G.O. en won eenvoudig met 8-0, hierdoor is het doel- gemiddelde gekomen op 71 voor en 10 tegen. De Spartaan, de grootste concur rent, speelde tegen Slotervaart en won met 5-0. Zowel A.F.C. als de Spartaan hebben nog 6 wedstrijden te spelen. De B4 ging op bezoek bij het Amstelveense St. Martinus en won met 5-0. N.F.C., ook kanshebber op de titel, kreeg bezoek van Roda '23 en won met 1-0. Beide koplopers Unity en V.D.O. (10-16) kwa men niet in het veld. De B5 hangt ach ter de kop, de thuiswedstrijd tegen D.C.G. (2e op de ranglijst) werd eervol gelijkgespeeld 1-1. De B6 staat heel net jes in de middenmoot en heeft nog 7 wedstrijden te spelen. Tenslotte het overzicht van de C ju nioren. In de afdeling van de Cl was de wedstrijd Ajax-Zeeburgia (1-2) de ab solute topper, hierdoor is A.F.C. verder uitgelopen op zijn naaste concurrenten want St. Pancratius werd uit met 8-1 verslagen. De Cl heeft nu nog 8 wed strijden te spelen, een zeer zwaar pro gramma want Zeeburgia, Ajax, Blauw Wit en D.C.G. moeten nog bezocht wor den. De C2 doet het aardig in zijn zeer zware afdeling, alhoewel de wedstrijd tegen Animo (laatste op de ranglijst) helaas gelijkgespeeld werd 0-0. De thuis wedstrijd tegen Abekewalda moet 2 pun ten kunnen opleveren, de strijd om het kampioenschap is nog geheel open, J.O.S. en O.D.O.S. zijn wel de grootste kanshebbers. Doordat de C3 twee weken achter elkaar vrij is geweest heeft S.C.A. de mogelijkheid gekregen om A.F.C. te naderen. De C4 heeft de wedstrijd tegen Eland, tweede op de ranglijst, helaas on onbeslist gelaten (0-0). De C4 heeft nog slechts 6 wedstrijden te spelen, dit elftal heeft de ladder gevonden om hoger te komen alhoewel zij leider C.D.W. niet meer kunnen bedreigen. Dit in tegenstel ling tot de C5 die nog een grote kans heeft om de titel te behalen. De belang rijkste thuiswedstrijd tegen T.W.M. werd helaas afgekeurd, de C5 heeft na 7 februari nog 5 wedstrijden te spelen, de topper van die dag was ongetwijfeld de wedstrijd T.W.M.-Zeeburgia, gewon nen door Zeeburgia met 4-2. De C6 doet het niet zo best ondanks de grote inzet en de daar uit voortgekomen 6-1 over winning op N.E.A., dat betere resultaten in de andere kompetitie wedstrijden uit blijven is volgens ons te wijten aan het feit dat een te kleine groep van dit elftal geregeld de maandagavond-training be zoekt, meestal zo'n 4 spelers en altijd de zelfden. Met 8-6 staat dit elftal nog voor St. Martinus en R.K.A.V.I.C. 5 en er moeten nog 10 wedstrijden gespeeld worden. De C7 kan Geuzenveld niet meer bedreigen maar kan nog wel de tweede plaats gaan bezetten mede door dat de wedstrijd tegen K.B.V. met 2-0 gewonnen werd. Voor de C8 geldt de zelfde remedie als voor de C6, er moe ten nog 9 wedstrijden gespeeld worden. Ook de C9 heeft nog een groot aantal wedstrijden te spelen n.l. 11, dit elftal kan nog hoog op de ranglijst eindigen alhoewel zij geen bedreiging meer kun nen vormen voor Roda en S.C.A. Wij wensen alle junioren veel succes in het laatste deel van de kompetitie. Geachte ouders, denkt U nog eens over de Jeugdhoek? Dank U. Zoals wij reeds hebben vermeld willen wij in de toekomst aanvoerders van onze jeugdelftallen aan het woord laten. In deze Schakel een stukje van Flip v. Oenen, aanvoerder van A.F.C. Cl. ST. NICOLAASSTRAAT 51 AMSTERDAM Grote collectie exclusieve meubelstoffen voor een exclusieve fruitmand verzending per eigen bode door geheel nederland levering aan de horeca onze zaak is geheel voorzien van air-conditioning parnassusweg 3. amsterdam tel. 72 83 22 -71 57 69 eigenaar hob van leerdam h.g.g. 7635 65

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 9