Hlll Schakel Al uw reizen: boek bij Cook '.>»£v Afd 1: A.F.C., R.A.P. S.C.A. B Pupillen Ahrends, Arsenal, Afd. 6: A.F.C. 2, Ahrends 2, A.M.V.J.Arsenal 3, S.C.A. 2, Swift 2. In de nog volgende A.F.C. Schakels willen wij buiten de gebruikelijke arti kelen over de resultaten van de Jeugd, iets plaatsen van de aanvoerders onzer jeugdelftallen. In deze Schakel reeds een stukje van Flip van Oenen, de aanvoer der van A.F.C. Cl. De aanvoerder van de BI kan zich nu reeds gaan voorbe reiden want van hem verwacht de Jeugd- kommissie kopij voor de volgende Scha kel. De Jeugdhoek De Jeugdhoek, een doel waarin wij helaas nog steeds niet geslaagd zijn maar wat wij gaarne toch nog weer onder Uw aandacht willen brengen. Al is het dan niet meer te realiseren voor deze winter; misschien als wij na enige afleveringen van de Schakel ons pro bleem weer bij U voorleggen kunnen wij hopelijk succes boeken. De bedoeling van het Bestuur en de Jeugdcommissie was en blijft om de grote schare jeugd welke A.F.C. bezit, buiten het voetballen ook op een andere manier aan onze ver eniging te binden. Een recent voorbeeld is de Kienmiddag waarbij een aantal van 175 jongens en enige meisjes aan wezig waren. Dit is voor ons het bewijs dat de animo voor zulke aktiviteiten zeer groot is en de aanwezigheid van enkele Dames en Heren wijst erop dat een Jeugdhoek moet kunnen worden gereali seerd, er moet echter een begin mee worden gemaakt. Nogmaals willen wij het U warm aanbevelen om in de ko mende week bij U zelf te rade te gaan of U echt niet zo'n enkele zaterdagmid dag kunt opofferen voor zoveel glunde rende gezichten. Zaterdagmorgen 13 februari zijn wij als voorbereiding van het voorjaarssei zoen met onze A en B pupillen naar het Rembrandtplein Theater geweest, waar wij op uitnodiging van de Heer Denker WAGONS-LITS reist met u mee 32 reisburo's in Nederland AMSTERDAM Hoofdpostkantoor, N.Z. Voorburgwal 182,Tel. 228597 Dam 19. Tel. 65511 Beethovenstraat 21,Tel. 734466 Prof.Tulpplein (Amstel hotel),Tel. 225788^ Confectie Centrum. Kon.Wilhelminaplein 5. Tel. 155724 155773 gastvrij zijn onthaald, zelfs aan koffie ontbrak het niet, ook de ouders en an dere familieleden van onze pupillen wa ren van harte welkom. De vertoonde films zijn voor de jeugd altijd een humo ristische voltreffer, en ook hier ziet U een voorbeeld dat er echt wel animo is voor dit soort evenementen zowel bij de ouders als bij onze jeugd. De jeugd en de Jeugdcommissie van A.F.C. zijn de ano nieme gever voor zijn fantastisch initia tief om op deze wijze onze jeugd zo'n prachtige en gezellige zaterdagmorgen te bezorgen, mede namens de vele ouders erg dankbaar. Zo, nu is het woord en vooral de daad aan de ouders om gezamenlijk dit brok jeugdwerk tot volle bloei te brengen. De jeugdcommissie laat U een paar maan den de tijd om er zelf over te beslissen of U een zaterdagmiddag wilt opofferen voor de jeugd. Vooral na deze twee zeer grote successen. Wij willen in de Schakel voor het begin van het seizoen '71-'72 nogmaals op dit zo belangrijke punt terug komen in de hoop dat wij dan reeds zo'n 12 a 15 ouders hebben ge vonden die dan één maal in de twee maanden een zaterdagmiddag willen op offeren voor de zo grote jeugd van A.F.C. Tournooien Evenals in de vorige Schakel willen wij nu nog iets vermelden over de tour nooien waarin jeugdelftallen van A.F.C. in het veld verschijnen. De laatste maal dat wij iets over de tournooien vermeld den was in januari en nu zijn er nog meer uitnodigingen bij het Jeugdsecreta- riaat binnengekomen. B Pup.: 30 april (Koninginnedag) K.N.V.B. pup. tournooien. A Pup.: 10 april D.W.G. (Amsterdam) 30 april K.N.V.B. pup. tournooien (Amsterdam) 15 mei B.F.C. (Bussum) 22 mei ons eigen Wim Bückert pup. tournooi 22 mei Frans Smit pup, tournooi Zeeburgia (Amsterdam). C Jun.: 11 april D.W.G. (Amsterdam) 11 april H.V.V. (Den Haag). 11 april D.W.G. (Amsterdam) 20 mei S.D.W. (Amsterdam) 23 mei Z.V.V. (Zaandam). A Jun.: 20 mei S.D.W. (Amsterdam) 22/23 mei De Germaan (Amsterdam). B Jun.: Hoofdredacteur: J. Steensma Adres: De Boelelaan 467 Telefoon: 424941 Redactie-commissie W. G. M. Staats L. Rimini J. Kemna F. Reddering Lay-out: L. Rimini Administratie en advertenties: Chr. Schroder Adres: Joh. Jongkindstraat 91 Telefoon: 152751 Drukkerij: Joh. Meijer Adres: Kanaalstraat 132 Telefoon: 180710 Medewerkers o.a.: K. Brand M. Hulskes H. de Bie M. Bal Fr. Henrichs A. Witkamp H. Terlingen G. Wijnand Chr. Schroder Jb. van Nek G. Oetelmans B. Witteveen C. Tromp L. Nesenberend P. Gehring P. Adriaansz G. Trebert J. Bonnet A. Overdiek Verschijnt 8 keer per jaar Oplage circa 1700 Tegen ruil van andere clubbladen kunnen verenigingen een exemplaar verkrijgen. ATTENTIE!!! Kopij, liefst getypt, voor de vol gende aflevering in te dienen bij J. Steensma, adres zie boven. En wel vóór 12 april a.s. STT

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 7