van en over on2e Merkelbach Zaterdagvoetbal i^Bni CHEMISCH REINIGEN VERYEN Van toverlantaarn tot televisie Hl l/WS; weld te voorkomen Naam: Jan Brand Karei Brand Jan van Dijk Jan van Dijken Ignatius Galavasi Ab de Jong Rob de Jong Frits v. Klinken Paul Koster Rob Melsert Peet Scheffers Fred v. Soomeren Jaap Willemse alfabetisch en er is een kleine motivering toegevoegd: Cijfer: Motivering: 5 uitstekend poetswerk 2 2 goeie voorzetten 4 sublieme corners 2V2 had 5 kunnen zijn, heeft maar een halve wedstrijd gespeeld. 3 sterk brengen 3 onpartijdig vlaggen 4voor uitschakelen sterkste tegenstander 4 zeer energiek/twee keer links geschoten 5 onvermoeibare gatenopvuller 3 Vu ondanks nieuwe schoenen strakke gave passes 4 op alle plaatsen even nuttig 4 middenveld geen ogenblik alleen gelaten Axk 3 doelpunten Duidelijke koplopers zijn Jan Brand en Paul Koster maar ze zullen het, al thans volgens de initiatiefnemer, zwaar te verduren krijgen. Uitreiking van de H.K.-trofee zal plaatsvinden op 15 mei a.s. in Hotel NOORDZEE, Wijk aan Zee. De zondag d.a.v. zal dit gebeuren in tegraal worden uitgezonden in STUDIO SPORT, Nederland II. Charlie alleen van de E.C., die jaren ouder wordt Ook deze keer valt er alle goeds te schrijven over onze Zatten. Nu is er sinds de laatste Schakel weinig gespeeld maar toch waren er weer bevredigende resultaten. Het eerste haalde zelfs de sportpagina van het Parool, door zijn prestatie uit de laatste zes wedstrijden 10 punten te halen. Het tweede heeft zich na het gelijkspel tegen de Geuzen 2 vrijwel veilig gesteld; ze lopen alleen on geveer 1 op twaalf. (Had U maar zo'n auto!) Twaalf kansen één doelpunt. Als de tegenpartij zo ongeveer huilend op de grond ligt om 't niet te hoeven zien wordt de bal nog elegant naast of over geschoten hetgeen op zich moeilijker is dan er in, maar och verwijten komen Het derde valt wat terug maar kan toch nog een goede plaats halen; als er verloren wordt, wordt er tenminste fors verloren, hetgeen dan voor iedereen erg duidelijk is (twee wedstrijden: doelsaldo 0 voor 15 tegen). Het vierde tenslotte speelt zeer ple zierig met als absoluut hoogtepunt de wedstrijd tegen P.V.W.A. 4, waarin deze gegarandeerde experts zowaar een penal ty in tweeën namen; dat zie je zelfs in de Eredivisie niet De volgende keer hoop ik U wat uit gebreider verslag te kunnen geven als er weer wat regelmatiger gespeeld wordt. Cas Tromp In deze wederom uitgebreide jeugdpa gina's in onze A.F.C. Schakel vinden jullie iets over de indeling van de A en B pupillenkompetitie in het voorjaar, de komende Schakels, de Jeugdhoek en de resultaten van onze Jeugdelftallen. Pupillenkompetitie Als jullie deze Schakel lezen is het voorjaarsprogramma voor de A en B pupillen reeds begonnen, de eerste wed strijden zijn dan al gespeeld. Indien dit programma snel verspeeld wordt kunnen wij na 15 mei beginnen aan de tour- nooien, op zaterdag 20 maart en 10 april zal er niet door de pupillen ge speeld worden i.v.b. met het school- voetbaltournooi en Paaszaterdag. Toch willen wij de indeling van onze pupillen in de voorjaarskompetitie vermelden. A Pupillen Afd. 1: A.F.C., Ahrends, Aristos, Blauw Wit, Neerlandia, S.C.A.. Afd. 5: A.F.C. 2, Schinkelhaven, Ahrends 2, Blauw Wit 2, A.W.V. Afd. 6: A.F.C. 3, Swift 2, Blauw Wit 3, S.C.A. 2, R.A.P. 2, Arsenal 2. Afd. 7: A.F.C. 4, A.M.V.J. 2, Gold Star 2, Blauw Wit 4, Swift 4, Rivalen 3. Afd. 8: A.F.C. 5, Aristos 2, K.B.V. 2, Slotervaart 2, N.S.U. '70 2 Argonaut. Afd. 10: A.F.C. 6, Ahrends 3, Arsenal 3, O.D.I.V. 2, Osdorp 2, The Unity 3. Afd. 11: A.F.C. 7, Arsenal 4, Neer landia 2, R.A.P. 3, Slotervaart 3, The Unity 3. Afd. 12: A.F.C. 8, A.M.V.J. 3, Aris tos 3, Blauw Wit 6, Rivalen 4, Swift 5. Afd. 14: A.F.C. 9, Eland 3, R.A.P. 4, Neerlandia 3, Blauw Wit 12, Swift 6. Afd. 15: A.F.C. 10, Rivalen 5, A.G.O.V.V. '62 2, S.C.Z. '58 2, Gold Star 4, Aristos 4, Z.R.C. 2. »ed„ de betoverende ontwikkeling van een drukke nering, nu al 125 jaar in speelgoed, foto, radio, T.V. en electr huishoudelijke apparaten. HOFLEVERANCIER KALVERSTRAAT 30, tel. 24 95 72 BEETHOVENSTR. 178, tel. 72 84 86 reeds 125 jaar 'n begrip

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 5