HH $2^ drukkerij joh. meijer „©e Silveren Spiegel" Puntenverdeling A- en B-pupillen (lste conipetitiehelft) gesp. gew. gelijk verl. punten voor tegen 9 3 4 2 10 10 14 8 8 16 32 0 9 5 2 2 12 25 18 9 2 7 4 8 24 9 3 2 4 8 14 16 8 3 1 4 7 8 9 9 5 4 14 26 9 9 4 3 2 11 19 9 gesp. gew. gelijk verl. punten voor tegen 9 7 2 14 36 11 A-pupillen: A.F.C. A1 A.F.C. A2 A.F.C. A3 A.F.C. A4 A.F.C. A5 A.F.C. A6 A.F.C. A7 A.F.C. A8 B-pupillen: A.F.C. B1 Toernooien in de toekomst: A-junioren: 22 en 23 mei: De Germaan B-junioren: 23 mei: Z.V.V. Zaandam A-pupillen: 22 mei: ons eigen Wim Bückert Toernooi 22 mei: „Frans Smit", Zeeburgia A'dam B-pupillen Nu de winterstop aan de gang is en we vol ongeduld wachten op beter weer, heeft de J.C. even de gelegenheid om de elftallen te hergroeperen. Wij zijn namelijk van plan om dit jaar met 2 competitieteams in het veld te verschijnen. Dit houdt in, dat er met de „Indianen Elftallen" gehusseld moet wor den. Voor het 2de elftal moeten nog ver schillende spelers geselecteerd worden om een zo sterk mogelijke formatie in het veld te brengen. Om daarvoor in aanmerking te komen is het dus nood zakelijk de training te bezoeken. In de afgelopen weken waren de weersomstandigheden echter van dien aard dat er onmogelijk getraind kon worden. Hoe het de komende weken S.D.W. op 29 november 1970 een heer lijke Hors d'Oeuvre voorgeschoteld ge kregen in de vorm van de pupillenwed- strijd A.F.C.-S.D.W., welke geëindigd is met een gelijke stand, 1-1. Dat smaakt naar meer! Dat het hoofdgerecht, door de neder laag van ons eerste tegen S.D.W., een beetje zuur smaakte is door onze pupillen al lang vergeten. De Indianencompetitie vordert ook aardig en na de overwintering gaan we vol goede moed op de ingeslagen weg voort. De tussenstand op de competitie ladder per 10 januari is als volgt: gaat worden weten we nog niet, laten we echter hopen dat de weergoden het goed met ons voor hebben. De training werd tot dusver overvloe dig bezocht, naar schatting komt er re gelmatig zo'n 80 man (jongens) op woens dagmiddag. De Jeugdcommissie prijst zich dan ook gelukkig, dat de heren J. Bosma, R. Brouwer, T. v. d. Ven en J. Burgert de taak van trainer op zich genomen hebben. Wij kunnen deze heren daarvoor niet dankbaar genoeg voor zijn! Ook de leiders van de Pupillenteams, de heren A. de Swarte, N. van Til en P. Overdiek verdienen een schouderklop van de Jeugdcommissie voor hun medewer king. Wij hopen ook dit jaar op hun inzet te mogen rekenen. Als wij nu de resultaten nagaan van onze BI-pups dan mogen wij vaststellen, dat zij in kracht iets ingeboet hebben, vergeleken bij de BI van verleden jaar. Dit team is immers in zijn geheel over gegaan naar de A-pupillen 2 en staat on geslagen aan kop. Dat onze BI toch nog een tweede plaats bezet op de ranglijst achter Arsenal BI is best een felicitatie waard. Er wordt fantastisch leuk gevoet bald en de grote schare toeschouwers pl.m. 900 man (en vrouw) hebben bij de thuiswedstrijd van ons eerste elftal tegen Sioux Commanches Navajo's Apachen Pawnees gesp. gew. gel. verl. pnt. 2 1 1 0 0 We zijn nog niet op de helft van deze competitie en de stand toont ons dat er nu 3 gegadigden zijn voor de bovenste plaats, alhoewel de Apachen, onze herfst- kampioen, nog niet zijn uitgeschakeld. Dat de Pawnees de rode lantaarn dragen is niet zo'n ramp, want als zij een beetje op elkaar ingespeeld raken kunnen de overige Indianenstammen beter hun „scalp" laten verzekeren. (Voor een even tuele verzekering wende men zich tot de heren Hulskes en De Bie!). Uit geheime bron hebben wij verno men dat de Pawnees in een Indianen Winterwigwam Trainingskamp nieuwe krachten gaan opdoen. Het wordt echter pas 20 februari '71 alvorens de pijlen uit de koker gehaald en de bogen op nieuw gespannen kunnen worden. Tot slot wensen wij alle Indianen en hun trouwe (familie) supporters een voor spoedig en sportief 1971 en onze zieke en gewonde voetbalvriendjes een voor spoedig en algeheel herstel toe. Wij re kenen op jullie „Come-back" in 1971. J eugdcommissie kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 0710 EETHUISJE KATTEGAT 4 (b/d ronde Lutherse kerk) AMSTERDAM - TELEF. 24 65 89 Sfeervolle oud-Hollandse omgeving voor recepties, promoties enz. Speciale Burgemeesterskamer. Zondags geopend. 8

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 8