Sxhaket Wie is „Jij"? De Jeugdelflallen Koning Winter heeft ons voetbalpro gramma, dat tot nu toe zo snel is ver lopen, hevig verstoord. De wedstrijdzon dagen van 3 en 10 januari (inhaalpro gramma's) werden afgelast, terwijl er voor 27 december geen programma werd vastgesteld. Er wordt gelukkig echter volop getraind door alle junioren alhoe wel de jeugdtraining op maandagavond minder bezicht wordt dan voorheen. Als wij terugkijken op de eerste competitie helft dan kunnen wij vaststellen dat het uitstekend is gegaan, laten wij de rij van elftallen eens afzakken. A-junioren De Al heeft zijn achterstand op D.W.S. in de thuiswedstrijd niet kunnen verkleinen en er werd met 3-1 verloren. D.W.S. 14-25; A.F.C. 14-20, eerst vol gende is D.W.V. met 11-15. De A2 staat relatief 1 punt voor op hun naaste con current de Volewijckers die „Goed Ge noeg" nog moeten bezoeken. Volewij ckers 11-20; A.F.C. 10-19; Rood Wit A 9-13. De uitwedstrijd van de A3 tegen N.E.A. kon niet doorgaan omdat er geen scheidsrechter te vinden was in Ouder kerk. Op 3 januari j.l. zou de A3 op het lste veld van A.F.C. de uitwedstrijd tegen R.K.A.V. spelen, helaas de sneeuw, maar aangezien ook het profvoetbal werd af gelast is dit gehele programma verscho ven naar 7 februari. Op 17 januari de belangrijke wedstrijd St. Martinus- R.K.A.V. De stand aan de kop: R.K.A.V. 8-15; A.F.C. 9-15; Uithoorn 9-12. De A4 heeft enige steken laten vallen en zal de achterstand van relatief 6 punten wel niet meer inhalen. S.L.T.O. en Geuzenveld volgen achter A.F.C. De stand: V.V.A. 11-20; A.F.C. 10-12; S.L.T.O. 11-11. De A5 staat in de afdeling nog boven Victory en Ahrends en kan S.D.W. en Schelling- woude nog inhalen, de goede weg is ge vonden want D.C.G. moest een punt bij A.F.C. laten (0-0). De A6 heeft uit 10 wedstrijden nog geen punt weten te halen en staat onderaan in hun afdeling. B-junioren De BI is de goede weg ingeslagen en heeft uit de laatste drie wedstrijden vier punten behaald waarbij Zeeburgia thuis met 1-0 verslagen werd. A.F.C. 13-8. De B2 is snel gestegen en bezet de vierde plaats (12-14), D.W.S. is wel de grootste kanshebber op de titel alhoewel D.C.G. nog niet uitgeschakeld is. D.W.S. 12-21; R.A.P. 12-16; D.C.G. 10-15 en A.F.C. 12-14. De B3 staat één punt achter op De Spartaan en beide wedstrijden tegen De Spartaan zijn al gespeeld dus is het wachten op 'n misstap, hopelijk van De Spartaan. Tegen W.M.S. maakte A.F.C. geen fouten en W.M.S. werd met 14-0 verslagen. De Spartaan 12-21; A.F.C. 12-20. De B4 kan misschien de lachende derde worden van het gevecht tussen V.D.O. en The Unity. Het is echter op passen voor N.F.C. dat nog ver kan rei ken. V.D.O. 10-16; The Unity 10-16; A.F.C. 10-15; N.F.C. 9-14. De B5 is met 9-10 in de middenmoot beland terwijl deze elf nog verder kunnen stijgen alhoe wel D.C.G. met 10-19 een ongrijpbare koppositie bezit. Ook de B6 staat netjes in het midden met 11-8. Leider in deze afdeling is De Spaartaan met 12-22. C-junioren Ook van de C-junioren gunstige berich ten. In de afdeling van de Cl doet zich een vreemde situatie voor, want A.F.C. heeft vier wedstrijden minder gespeeld dan zijn naaste concurrenten. A.F.C. (11- 18) heeft nog 9 wedstrijden te spelen waarbij de uitwedstrijden tegen Ajax, Blauw Wit, Zeeburgia en D.C.G. toch wel zeer moeilijk kunnen worden. Wij hebben het volste vertrouwen in onze jongens want ook D.W.S. kon met een 4-0 nederlaag het veld verlaten. De C2 staat vijfde van boven dus keurig in de middenmoot (10-9) van deze zeer zware afdeling waarin O.D.O.S. en J.O.S. Cl leiden met 11-16. De C3 is nog steeds on geslagen (11-22), achtervolger S.C.A. 10- 17 staat relatief 3 punten achter terwijl de belangrijke wedstrijd S.C.A.-A.F.C. op zondag 17 januari gespeeld moet worden. Kansloos op de derde plaats staat De Meer (10-14). De C4 is een kampioenen- doder want koplopers C.D.W. en J.H.K. gingen ten onder. Uit de laatste vijf wed strijden werden 8 punten gehaald waar mee A.F.C. in de middenmoot staat. De C5 staat er goed voor, op de tweede plaats achter T.W.M., Zeeburgia kan nog dichtbij komen. T.W.M. 11-17; A.F.C. 12-17; Zeeburgia 9-11. De C6 staat on der aan de middenmoot met 7-4. De C7 sluit de kopgroep (8-9) maar het geringe aantal gespeelde wedstrijden geeft een vertekend beeld en misschien komt A.F.C. nog hoger. De C8 staat met 8-4 in de middenmoot. De C9 kan met 8-10 nog hoge ogen gooien. De Jeugdcommissie van A.F.C. Oudejaarsmiddag in het Clubhuis. Ge zellig, jongens onder elkaar. Jij was er- ook. Er werd gekaart en gebiljart. Ook jij deed mee. Toen ben je weggegaan en heb je de deur van mijn auto geramd. Finaal aan stukken geramd. Toen ben jij gewoon weggereden. Zonder te blozen zelfs. Jij had niet de sportiviteit deze aan rijding aan je soosvriend te melden. Zo iets gebeurt vaak voor gewone kroegen, doch nooit bij een soos, waar vrinden met elkaar het glas heffen. Op een goed uiteinde nog wel! Kom vriend herstel deze fout en meld je bij Jan Steensma, redacteur van De Schakel. Geheimhou ding is verzekerd. Toon dat jij een vent bent.! N.B. De schade bedraagt 1.000, Cor van Haren Hoofdredacteur: J. Steensma Adres: De Boelelaan 467 Telefoon: 424941 Redactie-commissie: W. G. M. Staats L. Rimini J. Kemna F. Reddering Lay-out: L. Rimini Administratie en advertenties: Chr. Schroder Adres: Joh. Jongkindstraat 91 Telefoon: 152751 Drukkerij: Joh. Meijer Adres: Kanaalstraat 132 Telefoon: 180710 Medewerkers o.a.: K. Brand M. Hulskes R. Bal Fr. Henrichs H. Terlingen G. Wijnand Chr. Schroder Jb. van Nek G. Oetelmans B. Witteveei? C. Tromp L. Nesenberend P. Gehring P. Adriaansz G. Trebert J. Bonnet A. Overdiek Verschijnt 8 keer per jaar Oplage circa 1700 Tegen ruil van andere clubbladen kunnen verenigingen een exemplaar bekomen. ATTENTIE!!! Kopij, liefst getypt, voor de vol gende aflevering in te dienen bij J. Steensma, adres zie boven. En wel vóór 8 februari a.s.

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 7