Noodsprong On dit et datjes A.C.C. verplaatst noodgedwongen haar speelterreinen In een ruim bezochte vergadering heeft voorzitter Max de Bruin op rustige en eminente wijze de leden op de hoogte ge steld van de plannen welke A.C.C. zal gaan uitvoeren, mits de leden daarmee accoord zouden gaan. Op één stem na bleek de gehele ver gadering er voor te zijn. De plannen zijn als volgt: Door het langgerekte voetbal seizoen alsmede een ongelukkige plan ning van het tweede veld met het honk- balveld is duidelijk gebleken, dat cricket in belangrijke mate het loodje legt in het kunnen bespelen van de velden. Dat dit voor A.C.C. op de duur catastrofale ge volgen zou kunnen hebben. Dat de moge lijkheid aanwezig was om met de Hockey club PINOKÈ te fuseren; voorlopig van 1 mei tot 1 september gegarandeerd twee cricketvelden te kunnen bespelen. Voor gezamenlijke rekening een clubhuis op die terreinen (achter terrein van A.B.N., Amstelveen) te bouwen en te exploiteren. Dat A.C.C. na deze toezegging van de leden, daartoe definitief heeft besloten. Dat deze wijziging ingaat, zodra genoem de zaken geheel rond zijn. En dat zou deze zomer worden. Juiste datum nog niet bekend. A.C.C. blijft in de Stichting. Het ver plaatsen van de terreinen wil nog niet zeggen, dat er in het geheel niet meer zou worden gecricket op Goed Genoeg. Vriendelijke woorden van Nico Holtzap- pel maakten de A.C.C.-ers duidelijk, dat zij ook in de toekomst, indien dat nodig zou blijken, altijd een beroep konden doen op de Stichting Goed Genoeg. Hetgeen in dank werd aanvaard. W. G. St. Meer Ruimte Als alle voortekenen niet bedriegen, dan hebben we in het vervolg meer ruimte in De Schakel en daardoor meer gelegenheid het wel en wee van u en uw clubgenoten te vermelden. Doordat de redactie is uitgebreid komen we vanzelf al meer te weten, maar toch wordt het door ons op hoge prijs gesteld, als u ons van uw en andere wetenswaardig nieuws op de hoogte stelt. Reclame Onder reclamejongens: „Heb jij wel eens twee gehaktballen met elkaar horen praten". „Neen, wel twee ballen gehakt". Tennis In „Lawntennis" orgaan van Tennis- bond troffen wij een bericht aan met be trekking tot de oprichting van A.T.C. Wellicht wordt er veel van ons verwacht. Onderscheiding De van de biljarts overgebleven oude, groene lakens zijn gebruikt om er borden van te maken, waarop het edele kaart spel beoefend kan worden. Klaverjas, bridge en skat zijn de voorkomende spe len. Klaverjas kent toch wel de meeste liefhebbers en daar zijn zeer gerenom meerde bij. Een der laatste onofficiële daden van Nico Holtzappel betreft één van hen. Gijs Nijman, eens een terrier op het middenveld, verwisselde reeds lang geleden het groene gras voor het groene bord. Sedert 1963 schijnt hij zich daarbij een zekere kennis der theorie eigen te hebben gemaakt, want hoe is het anders mogelijk, dat hem een kleine zilveren wisselbeker werd uitgereikt met als in scriptie: Klaverjas O.H. 1963-1970. Gijs, gelukgewenst. Insiders weten zeker dat deze in je bezit komt. Personalia In de afgelopen periode trouwen Tom Swart, Hans Loonstijn, Rik de Boer, Dick Susan en Hein Lans. Deze echtpa ren wensen wij nog van harte geluk. En dat ook de dames zich maar spoedig thuis zullen voelen. Ernst Werner werd op het kantoor in Londen gehuldigd. Hij was 25 jaar in dienst van de Kon. Shell. Gefeliciteerd. Kienen Mol en Jan de Vries hadden, als dat zou kunnen, een nog mooiere prijzentafel in elkaar gezet dan andere jaren. Er werd zeer geanimeerd gespeeld en ik meen, dat ook de opbrengst wel meeviel. Menigeen ging met een prijs naar huis. Een enkel misverstand mocht de pret niet drukken. Terecht dankte Dio Hermens de organi satoren i.e. de familie De Vries en de kienmasters (resp. meesteres) voor hun werk. De Dokter 80 Op 9 december mocht een geselec teerd ploegje oudere makkers dokter Hofstee feliciteren met zijn 80ste ver jaardag. Een levendige borrel, waarbij wat geschenken werden overhandigd. Het was zeer gezellig. A.F.C. wenst dokter Hofstee nog menig jaar in goede gezond heid. Verhuizing Hans Geusebroek is met vrouw en kinderen de benauwde veste ontvlucht en woont nu inderdaad ergens in de buurt van Broek in Waterland en wel in De Rijp. Hoe het nu verder moet met zijn voetbal-, zang- en totocarrière weten wij nu nog niet. Voorlopig wensen we hem, Paula en de kinderen veel plezier in 't nieuwe huis. Kerstdiner Eddy en zijn medestrijders hadden op tweede Kerstdag voor een voortreffelijk diner gezorgd. Meer dan 100 mensen za ten aan. Men zei mij, dat gezegd mag worden dat het aan sommige tafeltjes levendig toeging. Het orkestje, dat te elfder ure was geëngageerd, was niet zo goed. Alhoewel sommigen het na een paar uurtjes toch wel weer mooi begon nen te vinden. Zo dof was de ellende. Maar al met al een geweldige avond. Afscheid Op 8 januari j.l. werd de Jubileum commissie uitgeluid. Een jaartje van veel en hard werken zat erop. Een borreltje, een etentje en wat goede woorden waren het sluitstuk voor de dames en heren van Jubileumcommissie en Dagelijks Bestuur. Topscorers De mannen in de roodzwarte kleuren, die het net achter de tegenstrevende doel man hebben doen bollen zijn de volgen de: R. Frie 8, G. Smit 6, H. Rooze 5, Koppen, Van Rijn, De Rooy 4, Vroege, Noorlander, Peelen, Lissauer, R. Duys en J. Duys 3, Kemna, Pelsma, Bouwhuis, J., Coorengei, Piepers, Loman, Brouwer en Van de Bergh, B., 2. Patiënt Er is er weer een. Een beklagenswaar dig man blijkt zijn vunze praktijk op echtgenoten van A.F.C.-ers toe te passen. Hij belt de dames op en vergast ze op smerige praatjes en doet onoirbare voor stellen. Hij stelt zich voor met de naam van een onzer eerste elftallers. Deze stelt er vanzelfsprekend prijs op te verklaren, dat hij met deze zaak niets van doen heeft. 18

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 18