The Reds van gelder vetexxnen vcetial PAUL VISSER Voor vakkundig meubelstoffeerwerk naar de firma Besloten werd zich aan te melden bij de Kon. Ned. Lawntennis Bond, besloten werd eveneens de beslissing over wèl of geen competitie voorlopig een jaar uit te stellen en besloten werd een gediplo meerde en ongetwijfeld kundige tennis- leraar aan te trekken. Dit zal Hans Viet- man worden. De contributies werden voorlopig vastgesteld op 135 gulden per seizoen voor onbeperkt tennis, 75 gulden per seizoen voor tennis op de vijf dagen buiten het weekeinde, en 35 gulden voor de jeugd. Het bestuur kreeg echter van de vergadering de bevoegdheid om de vaststelling van de contributies zelf te re gelen. De contributies zullen niet ver van de genoemde bedragen afliggen. In principe staat de aanmelding voor A.T.C. uitsluitend open voor leden van A.F.C., A.C.C. en A.B.C. en hun gezins leden. Mocht blijken dat de inschrijving niet voldoende is om een tennisclub fi nancieel te runnen, dan zullen ook „bui tenstaanders" worden toegelaten. Een en ander ter beslissing van het bestuur. De agenda-punten op deze oprichtingsverga dering gaven veel stof tot vragen en dis cussiëren. Zo bleek dat de wens bestaat dat zo veel mogelijk moet worden voorkomen dat er zich bepaalde groepjes zullen gaan vormen die regelmatig geruime tijd be slag op een baan leggen. Zo meende ook een aanwezige te moeten opmerken dat de dames maandagavands na afloop van hun tennispartijtje uit de Sociëteit moe ten worden gehouden. Er hebben zich ruim honderd leden ge meld voor A.T.C. Binnenkort zal het A.T.C.-bestuur een circulaire verzenden, waarop een aantal vragen betreffende een mogelijk lidmaatschap worden gesteld. Inzending van deze circulaire, ook al heeft men zich al opgegeven, is beslist noodzakelijk. Verheugd over de tot standkoming van deze nieuwe tak aan de Stichtingsboom werd na afloop van de oprichtingsverga dering nog een gezellig drankje gedron ken, waarbij velen nog even met dank terugdachten aan de man die één van de initiatiefnemers van het eerste uur was ten aanzien van de oprichting van een tennisclub: Harry Scheepstra. Hans de Bie Ook de „oude hap" heeft op min of meer wankele benen, doch met een on uitblusbaar enthousiasme de groene gras sprieten inmiddels beroerd en ik moet zeggen, met groot succes, want er zijn momenteel bepaaldelijk enige elftallen in A.F.C., die aan deze overjarige „jonge heren" een voorbeeld kunnen nemen. Zie hier de resultaten en dat, terwijl nog niet eens op volle sterkte gespeeld kon wor den. Nadat met een enigszins samengeraapt kliekje deel werd genomen aan de toer nooien van U.V.V., Utrecht en Concor dia, Delft en daar een bescheiden 3e prijs werd weggehaald, werd begonnen aan de officieuze veteranencompetitie. In Den Haag sneuvelde H.B.S. met 0-7, in Amsterdam ging Quick, Den Haag met 4-2 ten onder, terwijl Hercules, Utrecht met 4-0 het moede hoofd aan de welgevormde A.F.C.-boezem vlijde, he laas ten koste van een ernstige kniebles sure van onze Leo van Bruggen. Op een spoedig herstel hopen wij allen. De to tale cijfers waren per 10 oktober 15 voor en 2 tegen. Zouden wij misschien onze eerste elf een „oude hap"-injectie kunnen geven. Het wordt, dacht ik, langzamer hand de hoogste tijd. Ik zal het er beslist eens met Cor over hebben. Op 17 oktober gingen wij naar H.V.V., Den Haag en op 24 oktober naar onze oude vrienden P.W. in Enschede, waar Henk Bakker zijn beroemde scepter zwaaide. We hadden het daar tof. Voor de totale stillegging (van drooglegging is nooit sprake) speelden we nog tegen de K.L.M., Victoria en V.O.C. Met veel plezier en redelijk resultaat. Pivaru Onze basketballende vrienden zijn het nieuwe jaar goed begonnen. Hun eerste feest in het nieuwe jaar was meteen al weer een groot succes. We hoorden dat men al bezig is met de voorbereidingen voor het tweejarig-jubileumfeest. Ook sportief gezien loopt het niet slecht. Hoewel het eerste van koploper Anoeta verloor, overigens zeer eervol, kan hen de tweede plaats nauwelijk nog ontgaan. Ook twee en drie draaien goed en kunnen eervolle posities behalen. Al- lein het vierde heeft het erg moeilijk en zal volgend jaar wel een klasse lager moeten spelen. Het is de bedoeling dat volgend jaar ook een damesteam voor de competitie ingeschreven zal worden. A.F.C.-dames die interesse hebben, kunnen zich opge ven bij F. Reddering, telefoon 420053. ST. NICOLAASSTRAAT 51 AMSTERDAM Grote collectie exclusieve meubelstoffen voor een exclusieve fruitmand verzending per eigen bode door geheel nederland levering aan de horeca onze zaak is geheel voorzien van air-conditioning parnassusweg 3. amsterdam tel. 72 83 22-71 57 69 eigenaar bob van leerdam b.g.g. 76 35 65 16

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 16