Leest dit!! Sex en goals Tennisclub opgericht VLEKAVIA "tM* Het is de bedoeling in iedere afleve ring van de A.F.C.-Schakel enkele ad verteerders van ons onder de loupe te nemen. De adverteerders helpen ons met hun advertentie danig de kosten van ons clubblad voor een groot gedeelte te dek ken. Zij willen dat natuurlijk wel blijven doen. doch het is onze taak, indien dat mogelijk is, en het is vaak een kleine moeite daar aan te denken van hun service gebruik te maken. Zo hebben wij onlangs een regenjas gekocht bij Visschers herenmodezaak in de Rijnstraat nummer 50. Voor de prijs behoeft u het niet te laten. Een prachtjas! Gelijk een paar mooie overhemden. Wij zijn weer het heertje, dankzij VIS SCHERS. Het viel ons tevens op, hoe prettig daar de bediening is. VISSCHERS, RIJNSTRAAT nummer 50. Onthouden!!! Dan viel het mij op, dat enige dames van A.F.C. zulk een fantastisch kapsel droegen. Een ervan was weliswaar een pruikje, maar dat valt niet eens zo erg op. Ik vroeg, waar zij dat lieten doen en zij antwoordden: natuurlijk bij JAN VAN DEURSEN, MAASSTRAAT nr. 125. En vaak zonder die hinderlijke af spraak te moeten maken. Bel hem maar eens op. Telef. 425320. Er is tevens een herenkapsalon voor scheren en knippen. Wat die man een friction geeft is niet voor te stellen. En gisterenavond, toen de „soos" dicht was een afzakkertje gaan halen bij BAR „DETSIT". Leuke bar met een leuke naam. Overwegend jong publiek, dat de beroemde „sat'etjes" zat te verorberen. Met stokbrood. Tegen zeer redelijke prij zen, dat moet gezegd worden. De eige naar, de heer Hans Oei, oud-hockeyer van het Zuidelijk Elftal en weergaloos kaderspeler op het kleine biljart, is gelijk lid geworden van A.F.C. Hij zal er geen spijt van hebben. Maar zijn zaak kennende, wij óók niet!!! DETSIT is gevestigd MAASSTRAAT nummer 55. Redactie Een doorvorser van het menselijke zieleleven ook wel psycholoog ge noemd heeft in de grijze sportoudheid eens beweerd, dat het scoren van een doelpunt een reactie bij de maker op roept, die vergeleken zou kunnen worden met een sexuele prikkel. Indien de man in onze van sex doortrokken tijd had ge leefd, zou hij het stellig niet bij deze op merking hebben gelaten. Immers, de voonütgang is niet te stuiten en afgaande op de woeste en opvallende gelijkenis met elkaar vertonende wonderlijke zwaai- stompende armbewegingen van een sco rende speler uit het moderne tijdperk, zou deze psycholoog ongetwijfeld hebben gesproken van een sexuele explosie. Maar goed, als het waar is wat deze zielsvorser destijds heeft menen te kun nen constateren en een groot geleerde als onze landgenoot professor Buitendijk vond die vondst alleszins de moeite van het citeren waard heb ik diep mede lijden met de jongens uit het eerste elftal van A.F.C. Op het moment, dat ik tot deze bespiegeling kwam, waren er acht doelpunten in dertien competitiewedstrij den gescoord. Tel uit je winst. Acht ero tische prikkels voor een heel elftal de doelman misschien uitgezonderd in ruim drie maanden tijd. Het moet zelfs voor 'n niet-insider in de voetbalsport en dat zijn er maar weinigen duidelijk zijn, dat die jongens van A.F.C. in ern stige mate aan erotische ondervoeding lijden. Ik geloof niet, dat het bestuur en/ of de leden van de elftalcommissie zich dat realiseren. Zelf komen zij waar schijnlijk bij het maken van een caram bole op het biljart of bij het samenstellen van de voorhoede waarbij de gedachte aan doelpunten uiteraard niet ont breekt ruimschoots aan hun trekken. Het is de heren van harte gegund, want het zijn ook mensen. Maar bij een he dendaagse sportbegeleiding is het toch een ernstige tekortkoming, dat er geen of onvoldoende aandacht wordt geschon ken aan de primaire behoeften van de jongens op het veld. De knapen komen tekort en de honger dient te worden ge stild voor het te laat is. Leiders van A.F.C., neem de spelers eens mee naar een van de vele sexboetieks. Een ieder vindt er wel wat van zijn gading, ook voor het benutten van strafschoppen. Een op deze wijze erotisch geladen elftal moet wel tot scoren komen. In elk geval hebben de jongens dan iets om af te rea geren. En bovendiende N.V.S.H. staat er volledig achter. Rien Bal Tweeling De familie Koster werd verblijd met een tweeling en Nico Holtz- appel zond het volgende versje: Ach, moederlief, ach vaderlief, Was 't eerste maar zo productief Als de familie Koster, Dan waren wij geruster. Die sloeg twee vliegen in één klap Met hun Monique en Basje. Als wij zo scoorden met één trap, Uit de misere was je Heel veel geluk en vlot herstel Wenst jullie Het rood-zwarte stel. Naast 18 januari 1895 (A.F.C.), 5 maart 1921 (A.C.C.) en 22 mei 1934 (A.B.C.) is nu ook 2 december 1970 een historische datum geworden. Op deze dag namelijk werd de A.T.C. opgericht, vol uit de Amsterdamse Tennis Club. Dit ge beurde in een geanimeerde vergadering waarop ruim vijftig leden van de drie bij de Stichting aangesloten club aanwezig waren. Ook een aantal dames gaf acte de présence op deze oprichtingsvergadering. De werkcommissie, bestaande uit Otto van der Heul, Marcel Koster en Joop Stokvis, had een vijftien punten tellende agenda geproduceerd, waarop allerlei zin nige feiten stonden vermeld als doel van de vereniging, relatie tot de Stichting, fi nanciële opzet, speeltijden en verkiezing voorzitter en bestuursleden. Dat laatste gebeurde zonder slag of stoot. De eerste voorzitter werd Otto van Rijn. Het eer ste bestuurscollege van A.T.C. bestaat uit: Joop Stokvis (vice-voorzitter), Pamela de Bie (secretaresse/penningmeesteres), en leden: Otto van der Heul, Marcel Kos ter, Kees Gehring en Rik Ridderikhof. Kees Gehring zal zich voornamelijk met de jeugdzorg gaan bezighouden, Ridde rikhof met het materiaal en Otto van der Heul met andere technische zaken. 1616 Jan Pieterszoon Coen sticht Bata via. Voor zijn verdiensten schenkt Holland hem "VLEK". Sinds 1550 gestookt volgens hetzelfde oude recept. Een zeer voordelige merkjenever. ANNO 15

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 15