Sm Al uw reizen: boek bij Cookr Het is tijd Bridge-drive „Een A.F.C.'er eist het beste Reisbureau de Magneet voor uw vliegvakanties, touringcarreizen, treinreizen, appartement en bungalow, boottrips, itéreizen, zakenreizen. Ook speciale jongerenreizen op woensdag 10 februari 1971 WAGONS-LITS reist met u mee 32 reisburo's in Nederland AMSTERDAM Hoofdpostkantoor. N.Z.Voorburgwal 182.Tel 228597 Dam 19,Tel 65511 Beethovenstraat 21,Tel. 734466 Prof. Tulpplein (Amstel hotel). Tel. 225788^ Confectie Centrum, Kon. Wilhelminaplein 5. Tel. 155724-155773 Al de opvoeringen van de Nieuwjaars wens welke ik mocht bijwonen, waren zeer goed. In het oude clubhuis nog met als opvoerenden Tonny a Cohen, Miep Hauber en de heren Willem van de Marei en Jan Snelleman werden de aanwezigen dol van enthousiasme. En de bijeenkom sten in ons eigen Goed Genoeg deden daar meestal niet voor onder met als toen aankomende sterren Kees Bouwens, Ad Gehring, Arthur Reddering en als wellicht lest best Ems a Cohen. De onderscheidenlijke en ook wel onder scheiden schrijvers, waarvan ik noem: Jaap a Cohen, Nico Holtzappel, Bob Wil- deboer en Pim Adriaansz hadden veel eer van hun werk en de welverdiende fe licitaties en schouderklopjes deden hen bijna krom staan. hulp inriepen van een zanger of zangeres, die zijn of haar sporen in de „musical" had verdiend. Zo konden we weer ge nieten van Miep Ridderikhof, Rob Duk- ker, Ad Gehring en Hans Geuscbroek, die oude successen, en wat Ad betrof een gewijzigd succes, over het voetlicht brachten. Diny Dukker en Jacqueline van Haren bleken meer te kunnen dan dansen. Zij vormden met de anderen een close-harmony group, die de sterretjes uit de hemel deed nederdalen. Thomas en Nel werden neergezet door Arthur Reddering en Ems a Cohen. Alle liedjes, en dat waren er wat, wer den begeleid door Cor van Peperzeel, ondersteund door Willem Beeldsnijder en zijn combo-tje. Na bijna alle liedjes en vooral na de finale werden de artisten met oorverdo vend, niet-tot-bedaren-te-brengen applaus beloond. Finale Natuurlijk is de plaats, welke thans nog door ons eerste elftal wordt ingeno men, wel degelijk besproken door Tho- masvaer en Pieternel. De ernst van de toestand werd ook door hen ingezien. In tegenstelling tot een enkele pessimist in onze Vereniging wisten zij echter een oplossing en die kwam in een daverende finale tot uiting. Het acht man sterke ge zelschap, gesteund door alle toeschou wers bracht een geweldige, zeer swingy, 't IS TIJD, 't IS TIJD, WE GAAN AAN HET WERK, ALLEMAAL MET EL KAAR. (Geïnspireerd op „It's me, It's me Oh Lord"). Slotwoord In zijn slot- en dankspeechje vertaalde Vice-President Dio Hermens deze for midabele opvoering in een woord voor alle leden. Als het enthousiasme van samenstellers en uitvoerenden overge bracht kan worden op alle geledingen van ons A.F.C. dan kan resultaat niet uit blijven. Maar 't is tijd, 't is de hoogste tijd. Allemaal met elkaar. J, T. S. Aanvang 20.00 uur precies op Goed Genoeg. Evenals de vorige keer hebben de heren Nauta en Gipon zich bereid ver klaard de drive te leiden en na afloop, via ingewikkelde berekeningen, de win naars aan te wijzen. Fraaie prijzen! Inleggeld 4,per persoon. De deelnemers worden verzocht om 19.45 uur aanwezig te zijn. Inschrijvingen, met vermelding van partner, worden gaarne ingewacht vóór 3 februari a.s. door: G. Struys, Prinsengracht 837, Amsterdam-C., telefoon 65800 Vernieuwd Op 1 januari 1971 bleek ons iets ge heel nieuws te worden voorgeschoteld. De beide schrijvers, Pim Adriaansz en Bob Wildeboer namen zelf plaats achter een der microfoons en vertelden ons van het hoe en waarom, na eerst de letters A.F.C. op verschillende wijzen te hebben ver taald, waarvan de Alternatieve Football Crèche mij het beste is bijgebleven. Thomasvaer en Pieternel verschenen niet in het van hen zo bekende Middel- Nederlandsche Costuum, maar gewoon zoals ze waren. Enigen onzer noemden dat hip. Wel, ze waren zeer goed ge kleed. Temporain, zouden wij willen zeg gen. En zoals altijd, werd het A.F.C.-se leven in 1970 weer onder de loep ge plaatst. Dat daarin ons 75-jarig bestaan en alles er omheeen de hoofdschotel vormden was niet te verbazen. Omlijsting Iets geheel nieuws in de opvoering was het feit, dat als Nel of Thomas een bepaalde zaak memoreerden, ze vaak de Damrak 41. tel. 0 20-23 94 54 Ceintuurbaan 410, tel. O 20 - 76 38 63 DE MAGNEET n.V Kamperfoelleweg 92, tel. 020-278348 de meest complete reisorganisatie Amstelveenseweg 133, tel. O 20 - 72 59 49 13

Schakels (clubbladen) | 1971 | | pagina 13