m. d m uitn° On dit et datjes voor een nog fijnere vakantie dan vorig jaar De pupillen A WAGONS-LITS reist met u mee BequnstiQina van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel instanö Voor de Jeugd, van de Jeugdcommissie en voor geheel A.F.C. Ondanks het feit dat dit seizoen slechts enkele weken draait, ziet de Jeugdcom missie zich genoodzaakt nogmaals de aandacht van vooral de Junioren erop te vestigen dat de uitrusting van diverse spelers bijzonder veel te wensen overlaat. Een ieder van jullie moet toch worden geacht ervan op de hoogte te zijn hoe een representant van A.F.C. in het veld dient te verschijnen. Een schoon tenue, waar onder o.m. te verstaan een zwart broek je. rode voetbalkousen, waaronder deug delijke beenbeschermers en goed onder houden voetbalschoenen. Telkens weer worden we geconfron teerd met spelers, die zichtbaar kleding onder hun shirt dragen of allerlei ge kleurde sokken over de voetbalkousen. Jullie leiders is dringend verzocht hierop toe te zien en zonder pardon de spelers wier spullen niet in orde zijn te passeren. Zo ook met hen die niet op het aange geven tijdstip van samenkomst aanwezig zijn. Indien je verhinderd bent te spelen resp. te trainen neem dan de beleefdheid in acht tegenover de club door tijdig af te bellen. Wij hebben nu al in dit nog zo jonge seizoen herhaaldelijk de grootste moeite ondervonden om op het laatste nippertje complete elftallen te formeren. Wij, maar ook je mede-elftalgenoten zullen wat meer clubliefde in deze erg op prijs stel len. de Jeugdcommissie van A.F.C. Arol Omdat ik van de hand van de secreta ris van onze roodwitte makkers van de Eendracht (De Spartaan) een stukje in hun clubblad vond, kom ik nog even te rug op onze overledene. Beter nog, ik neem Dick Knol's regels over: „We heb ben de laatste A.R.O.L.-beker niet defi nitief kunnen winnen. Na een 1-0 neder laag tegen Neptunus gingen de Rotter dammers met de beker schoot. Weg dus, niet alleen wedstrijden ,maar ook prettige kontakten met verenigingen, die je an ders maar één keer per tien jaar zo te genkomt. We hebben natuurlijk het be sluit van het A.F.C.-bestuur te respec teren. Maar we hadden de beker graag gewonnen, om deze daarna te deponeren op een tafel op „Goed Genoeg" voor een revanche in 1971. Want in één jaar tijd kan er heel wat met een bestuursbesluit gebeuren. Neemt u dat van ons aan." Toto De sigarenwinkel van Van Lookeren op het Gelderlandplein is niet meer be reid de formulieren in te nemen. In augustus ging de beheerder van deze zaak met vakantie en deelde ons mede begin september de toto-werkzaamheden zelf weer aan te pakken. Toen we, deze afspraak nakomende, hem na twee we ken toto weer opzochten, bleken zijn ver vangers onze toto-deelnemers doodleuk overgeschreven te hebben naar een an dere vereniging. Maar goed, er zijn meer sigarenwinkeliers in Buitenveldert, waar we onze toto-formulieren kunnen inleve ren. Kopij Omdat de organisatie van redaktie etc. van uw clubblad veranderingen zal on dergaan komt het eerstvolgende nummer uit in december. Mag ik op de zevende uw kopij hebben? Ik zal in dat nummer ook uw nieuwsgierigheid bevredigen. J.T.S. Voor de eerste keer dan een stukje van de nieuwe pupillenafdeling van de J eugdcommissie. We hebben nu ongeveer 120 A-pupil len die allemaal willen voetballen, en als het even kan 't liefst in het eerste. Sorry jongens, maar ook in het eerste team gaan er maar elf. 't Spijt ons voor de overige 109. Maar blijf er voor knokken, wie weet? Persoonlijk zijn we erg blij dat we een beetje van het speeltuinidee wat de onderlinge competitie toch wel was af zijn. De hoeveelheid jongetjes is wel hetzelfde, of zelfs nog meer, maar het is allemaal wat serieuzer geworden met „echte tegenstanders", „uitwedstrijden" etc. Wat niet wegneemt dat wij 120 zo langzamerhand toch wel meer dan ge noeg vinden. Ondanks dat we toch nog wel op moei lijkheden stuiten die we niet altijd even makkelijk de baas kunnen, zijn we toch niet ontevreden over de gang van zaken (moeilijke jongetjes en soms nog moei lijker vaders moet je ieder jaar incalcu leren). Van de toernooien die aan de compe titie voorafgingen hebben wij het meest genoten van het D.C.G. toernooi. Niet vanwege de 2e prijs (die we toen echt wel aan het 3e team te danken hadden) maar in hoofdzaak door de perfecte organi satie. Bij Z.V.V. hadden we door enkele mis verstanden wat moeilijkheden. De leef tijdsgrens ligt daar anders, zodat onze jongens 1 jaar en in enkele gevallen zelfs 2Yi a 3 jaar jonger waren dan onze tegenstanders. Dit leidde soms tot ge- Voelt u iets voor een nög fijnere vakantie dan vorig jaar? Praat dan eens met één van de reis-adviseurs van Cook. Zij laten u kiezen uit alle reizen van alle maatschappijen in alle prijzen. COOK AMSTERDAM Dam 19 tel. 6 5511 Beethovenstraat 21 tel. 73 44 66 Prof. Tulpplein (Amstel Hotel) tel. 22 57 88 In het hoofdpostkant N.Z. Voorburgwal tel. 22 85 47 Confectiecentrum Kon. Wilhelminapl. 5 tel. 15 57 24 en 15 57 73 AMSTELVEEN Spaarbank voor de Stad Amsterdam Buitenplein 7 5 tel. 41 43 43

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 7