Mixed Pickles Onze jeugd bardiscotheek Ouders van jeugleden poolt allen mee, het is voor a.f.c. tony S van 20-2 uur (vervolg) Hieronder dan de vragen met zoveel mogelijk ook het antwoord. De met gemerkte vragen waren voor onze te genstanders. In welk jaar werden de Olympische Spelen niet geopend door het binnendragen van de fakkel in 1936 te Berlijn. Noem 5 voorzitters van de K.N.V.B. Meuleman, Schroder, van Prooye, Kips, -f Noem 5 voorzitters van het N.O.C. Kerdel, Pahud de Mortanges, Wat is de taak en plaats van de slag-roeier? aangegeven tempo, tegenover de stuurman. -f Wat is de plaats van de boeg-roeier? helemaal voorin de boot. Geef het verschil aan tussen een dubbel-twee en een vier er wordt resp. met 2 riemen en 1 riem per roeier geroeid. -f Noem de voornaam van de moeder van Theo Laseroms Sjaan. Noem de voornaam van de moeder van Rinus Israël Rebecca (Bep). Welk nederlands zwemrecord heeft zeer lang stand gehouden en van wie was het Willy den Oude (Ber lijn Noem de geboorteplaats van een bekend cabaretier en van een bekend scheidsrechter Sittard (Toon en Leo), -f- Wie verbeterde het nederlands record hoogspringen van Fanny Blankers? -f Noem 5 nederlandse wielrenners, die in de Tour de France de gele trui droegen W. Wagtmans v. Est Jansen Voorting Nolten Noem 5 nederlandse wereldkampioenen schaatsen Eden v. d. Grift Schenk Verkerk Wat betekent de afkorting E.E.G.? Europese Economische Gemeenschap. Tot grote hilariteit gaf Leo onmid dellijk nadat hij de vraag had gesteld zelf het antwoord! 5 punten voor A.F.C.!" J. W. Hebt u interesse voor de jeugd? Gaat uw interesse zo ver dat u wel één zater dagmiddag per maand voor ze over hebt? Meldt u zich dan voor de Jeugdhoek, in de sociëteit, bij onze secretaris de heer J. L. Bonnet, Nedersticht 65, Buitenvel- dert, tel. 42 19 15. Voor verdere inlichtingen zie de vorige Schakel. Een prettige ervaring is het voor ons bij een wedstrijd van onze Cl, weer de aanwijzingen over het veld te horen schallen van onze beproefde leider de heer Peeters. Goed dat je er weer bent en wij hopen dat je weer spoedig hele maal hersteld zult zijn. Nog even over onze Jeugdhoek. Er zijn reeds enkele ouders die zich gemeld hebben, helaas nóg te weinig. Wij ver wachten dat nog enkele ouders zich mel den en dan kan onze Jeugdhoek verwe zenlijkt worden. Met spoed a.u.b., de winter is in aantocht! Jeugdcommissie Nu de kompetitie reeds enkele weken draait willen wij de geboekte resultaten even doornemen. De Al is goed begon nen, er werd alleen verloren van D.W.V., terwijl D.C.G. met 4-0 verpletterd werd. Echter, het 1-1 gelijke spel tegen D.W.S. was ongelukkig, ondanks dat heeft A.F.C. Al na 6 wedstrijden 9 punten. De A2 is nog ongeslagen met 10 punten uit 5 wedstrijden en versloeg o.a. OVVO A2 en JOS A2, KBV A2 zakte naar een lagere afdeling af. De A3 was tot 18 ok tober ongeslagen maar... RKAV Al bezocht ons sportpark en AFC verloor met 3-1 en hebben nu 8 uit 5. Ook van de A4 goed nieuws, de eerste kompetitie wedstrijd werd verloren van Spartaan maar de overige leverden ons 8 punten op. A.F.C. A5 wist tot nu toe alleen te winnen van Schellingwoude, de andere wedstrijden gingen helaas verloren. De A6 wist nog geen enkele maal het veld met een overwinning te verlaten. De B-junioren vallen dit jaar tegen, vooral de BI; alleen van Uithoorn werd gewonnen. De nederlaag tegen Ajax was geflatteerd (1-5). De B2 heeft 4 punten, door een overwinning op Vespucci en twee gelijke spelen. Ook de B3 gaat iets beter met 5 uit 4. De B4 verloor alleen van The Unity met 2-1 terwijl de andere wedstrijden overheersend werden gewon nen en hebben nu 8 punten uit 5 wed strijden. De B5 heeft de laatste twee wedstrijden gewonnen van Rood Wit A en SDW en komt nu duidelijk in de run ning, er werd reeds een ontmoeting af gekeurd. AFC B6 heeft tot nu toe slechts drie wedstrijden gespeeld waarvan er twee werden gewonnen, alleen voor ZSGO moest men het hoofd buigen. De C-junioren doen het goed, alleen de C4 en de lagere elftallen vallen uit de toon. De Cl versloeg in een goede wed strijd Zeeburgia met 2-0, DWS C2 was echter te veel en AFC verloor met 1-0 ondanks goed spel. AFC C2 won van JOS Cl met 1-0 terwijl de eerste ont moeting verloren werd van Arsenal. Ook de Meer Cl moest het onderspit delven en verloor met 1-0. De C2 is zwaar in gedeeld maar doet het uitstekend met 6 uit 4. De C3 is in 4 wedstrijden nog on geslagen en heeft 32 doelpunten gescoord dat neerkomt op een gemiddelde van 8-1 per wedstrijd. Ga zo door. AFC C4 gaat slecht en heeft 2 punten uit 5 wed strijden, het kan beslist beter. De C5 is maar driemaal in het veld verschenen en wist tweemaal te winnen. De C6 heeft slechts één wedstrijd gewonnen, de an dere drie werden verloren door een dui delijk gebrek aan inzet. Door een afkeu ring en het niet opkomen van KBV heeft de C7 tot nu toe slechts twee wedstrijden gespeeld waarvan er één werd gewonnen en wel van Rood Wit A. De C8 en de C9 hebben nog geen enkel punt behaald en staan in hun afdeling onderaan. Alle ju nioren, nog veel sukses in dit seizoen! y peobend 1 -I i .J behalve maandag weesp 6

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 6