c De Algemene Vergadering Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur: J. Tj. Steensma, De Boelelaan 467, Amsterdam, tel. 42 49 41 Administrateur: Chr. Schroder, Johan Jongkindstraat 91, Amsterdam, tel. 15 27 51 Typografie: Drukkerij Joh. Meijer, Kanaalstraat 132, Amsterdam, tel. 18 07 10 50e Jaargang augustus 1970 No. 1 Ongeveer 90 leden waren op woensdag 6 juli naar „Goed Genoeg" getogen om de algemene ledenvergadering bij te wo nen. Gezien de datum en de grote warm te niet onbevredigend, waarbij het ver heugend was dat een groot aantal jonge ren acte de présence gaf. Om 20.30 uur opende voorzitter Kap- pelhoff de vergadering. Na zijn openings woord volgde een collectieve striptease van het bestuur, welke echter na het uit trekken van de jasjes reeds gekapt werd. Hierna werd begonnen met het twee de van de 29 agendapunten: huldiging der kampioens-teams. Jammer genoeg kon dit punt niet veel tijd in beslag ne men, aangezien slechts 3 teams voor huldiging in aanmerking kwamen, nl. de A-3 (18—36, 126—20!), C-2 (16—31, 71—10) en C-4 (20—29. 55—19). Ingevolge de te verwachten lange duur van de bijeenkomst werd van het voor lezen van de notulen van de vorige ver gadering afgezien. Voor belangstellenden liggen deze ter inzage in de bestuurs kamer. Deze procedure zal voortaan ieder jaar gevolgd worden. De bestuursmededelingen stonden in het teken van het afscheid van Gé van Dijk als hoofdtrainer, hetwelk door om standigheden niet op de eerder geplande datum had kunnen plaatsvinden. Gé werd achtereenvolgens toegesproken door Henk Kappelhoff namens het bestuur, Jos Kemna namens de 1ste elftalspelers en Cor Kerker namens de T.C., waarbij fraaie cadeaus werden overhandigd. Gé's wens, het verkrijgen van diamantjes bij de gouden bal, werd door het bestuur vervuld, terwijl spelers en oud-spelers een „goed lopend" horloge en de T.C. een Parker-set aanboden. Dat de huldiging voor Gé niet onver wacht kwam bleek uit het feit dat hij reeds een dankwoord opgesteld had. Gé bedankte echter in verband met de eer der vermelde hitte en de uitgebreide agenda a l'improviste, wat hem uitstekend afging en waaruit weer eens bleek dat Gé een echte A.F.C.-er is. Na 10 jaar het eerste elftal getraind te hebben, waar bij 4 maal het kampioenschap behaald werd, gaat Gé nu de jeugd onder zijn hoede nemen, zodat A.F.C. van zijn ca paciteiten gebruik zal blijven maken. Jaarverslag Na dit plezierige intermezzo volgde het voorlezen van het jaarverslag van de lste secretaris. In een half uur schotelde Jan van Dijk ons de A.F.C.-geschiedenis van het afgelopen seizoen voor, waarbij weer bleek dat bijna niets aan de aan dacht van onze secretaris voorbijgaat. Ieder jaar is dit verslag een fraai stukje werk waar ongetwijfeld veel tijd in gaat zitten en waarvan het jammer is dat slechts weinig leden er kennis van komen nemen. De conclusie, die men uit het verslag van vorig seizoen kan trekken, is dat we een sportief wat teleurstellend jaar hebben doorgemaakt, waartegen over echter, dit vooral in verband met het 75-jarig jubileum, een bloeiend club leven stond. (Zie Mixed Pickles. Red.). Niemand van de aanwezigen wilde ook maar iets missen van het verslag van de lste penningmeester; daarom werden tafels en stoelen opgeschoven tot gevaar lijk dicht bij de bestuurstafel. Jo Hurwits had aan het eind van zijn laatste jaar als penningmeester echter louter gunstige berichten voor de vergadering. Het sei zoen 1969/70 werd afgesloten met een batig saldo van 7.000,Echter waar schuwde ook hij, zoals de voorzitter en de lste secretaris al voor hem hadden gedaan, dat A.F.C. op zal moeten passen om zijn gunstige positie in het amateur voetbal te behouden. Na 12 jaar als penningmeester vond Jo de tijd gekomen om af te treden, waarbij hem als kroon op zijn werk het lidmaatschap van verdienste werd ver leend. De vergadering bedankte Jo met een krachtig applaus voor het vele werk dat hij voor A.F.C. verricht heeft. Zijn plaats in het bestuur wordt in genomen door Marcel Koster als 2e pen ningmeester, waardoor Otto van Rijn lste penningmeester wordt. Het bestuur wordt voorts uitgebreid met Sal van Gelder en Jan-Hein Lans, resp. voor het behartigen van jeugdzaken en als contactman tussen bestuur en spe lers. Nadat de contributie ongewijzigd vast gesteld en de begroting goedgekeurd was, werd de vergadering om 22.15 uur ge schorst om de inmiddels zeer dorstige kelen te lessen. Oppositie Na een korte pauze werd vervolgd met punt 13 van de agenda t.w. een statuten wijziging, welke inhield dat het recht op

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 1