baraiscotheek AJAX tonv's *s"p"i B pupillen De C junioren H.B.5. junioren- toernooi poolt aLLen mee, het is voor a.f.e. BRANDWEERMATERIAAL DE TOP IN BRANDBEVEILIGING DE BOER N.V. Bij de C-tjes noemde ik u al het twee de, dat met 31 uit 16 de kopplaats in neemt. Een, drie, vier, vijf en zeven vin den we in de hogere regionen met res pectievelijk 14 uit 16, 19 uit 15, 25 uit 18, 22 uit 17 en 18 uit 15. VI en VIII staan bijna onderaan. Het 6e met 5 uit 16, en het achtste met 2 uit 15. Het seizoen is bijna ten einde. Er rest ons nog één competitiewedstrijd tegen Ahrends (23-5), welke naar verwachting in gunstige zin voor ons zal verlopen, gezien de vorige uitslag, 3-0 in ons voor deel. Het is verheugend te mogen vast stellen dat het competitieteam ongesla gen uit de competitie gekomen is. Het is natuurlijk jammer dat de gehele competi tie door terreinafkeuringen niet afge werkt kon worden! Het voorlopige eindresultaat 5 gesp., 5 gew., 10 punten, doelsaldo 23-3 in ons voordeel, is echt wel een felicitatie waard. Ook de onderlinge competitie kon door terreinafkeuringen niet uitgespeeld worden. Venus is hier als beste uit de strijd gekomen, getuige onderstaande ranglijst. Venus 3 3 0 0 6 9-1 Jupiter 4 2 1 1 5 7-3 Saturnus 4 2 0 2 4 6-5 Mercurius 3 0 2 1 2 2-7 Orion 4 0 1 3 1 3-11 Al is de competitie dan kort geweest, er is toch leuk en gezellig gespeeld. Nog even terugblikkend op de toer nooien waaraan wij hebben meegedaan spreken de resultaten voor zichzelf. In het W.M.S.-toernooi 1 en 3 plus verenigingsprijs. In het B.F.C.-toernooi 2e prijs en in het Poliotoernooi 2x een eerste plaats. We mogen dus wel spreken van een succesvol seizoen dat mede te danken is aan de, ik mag wel zeggen vakkundige, training van de heren Frie, Kat, v. Gel der en Kramer. De medewerking en het medeleven van de ouders valt ook te loven en ik ge loof dat ook zij menig prettig uurtje hebben meegemaakt bij het aanschou wen van de voetbalverrichtingen van hun zoons. Hopelijk zien we elkaar na de vakan tie weer terug op de dan weer groene velden van Goed Genoeg. Namens de Jeugdcommissie, H. A. Overdiek slaand J. Wijntjes, D. Mulder. P. Velthnyzen. M. Kahn. M. Berghuis. T. Melis. J. A. Kikkert Sr. (leider) geknield M. Berman. R. Verwoerd. H. Hanff. Th. Jongen. H. Kottmann. W. van Gastel, R. Kikkert. Het seizoen '69-'70 is vrijwel geheel ten einde, het leverde ons slechts één kampioen op, de c-2 onder leiding van dhr. Kikkert, haalde door een 4-1 over winning op NFC de zo fel begeerde titel naar „Goed Genoeg". De c-4 kreeg nog een heel klein kansje door een benauw de 1-0 zege op ZSGO. De verdediging wist de verkregen 1-0 voorsprong te handhaven. Ronald de Hoon scoorde het enige A.F.C.-doelpunt. Nog twee wed strijden en de c-4 heeft dan ook een hoge plaats op de ranglijst ingenomen. Omdat de c-5 met 1-0 van TDO verloor is voor dit elftal deze eer niet meer te be halen, de titel gaat waarschijnlijk naar ODA. Hierbij willen we de leiders en jeugd spelers hartelijk danken voor de fijne medewerking. De c-1 speelde op 5 mei in Den Haag op het complex Crayenhout in Den Haag het Zwaluwen Jeugdtoernooi, dit jaar georganiseerd door H.B.S. Na moeilijk heden met het vervoer was de grootva der van Flip van Oenen de reddende en gel in de nood. Nogmaals hartelijk dank. Bij onze aankomst werden wij op een prachtig schild gewezen dat gemaakt is door de heer Staats. De eerste wedstrijd speelde de c-1 te gen Quick en er werd door een prachtig doelpunt van Simon Cohen met 1-0 ge wonnen. Dankzij deze overwinning ston den wij bovenaan de ranglijst. De tweede wedstrijd tegen Olympia werd een des illusie, we verloren met 1-0. Na de lunch moesten er nog twee wedstrijden afge werkt worden tegen H.B.S. en V.U.C. Dank zij doelpunten van Martien Los, Henny Kottmann en Simon Cohen won nen wij deze wedstrijd en kwamen zo 1 punt achter te staan op V.U.C. Het was een klein gokje, we moesten winnen om de eerste plaats te bereiken. De jongens waren bereid zich voor 100% in te zet ten, het is de hele wedstrijd 0-0 gebleven tot kort voor tijd toen een achterspeler traag was met wegwerken en daardoor de bal kwijt raakte. Jeroen Nuessink kon toen niet meer redden en zo verloren we met 1-0. We danken onze sportvrienden uit Den Haag hartelijk voor hun gastvrij heid. Namens de J.C. en onze jeugdspelers willen wij alle ouders hartelijk danken voor de bereidwilligheid om onze jon gens naar de andere verenigingen te brengen en speciaal bij toernooien was dat een hele dag dat u eraan verbonden was. Wij zijn er echter van overtuigd dat u er ook de nodige aardigheid aan be leefde. Voor ons als J.C. was u onmis baar en wij spreken de wens uit dat wij voor het volgende seizoen weer op uw medewerking mogen rekenen. Hartelijk dank! Jeugdcommissie A.F.C. LvyJ-l V O 0 van 20-2 uur 1 I -a -J O (behalve maandag) weesp AMSTERDAM - CRUQUIUSWEG 118 TELEFOON (020) - 54001 4

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 4