bardiscotheek Autolak tnnv's Die gekke, malle, rare voetbalwereld poolt alLen mee, het is voor a.f.c. „(De Silveren Spiegelrr OTTO NIEUWENHUIZEN 8 Bridge 2 LvylJ. V ij van 20-2 uur I -I -j behalve maandag weesp Ja, maar ik kan niet bridgen zegt u. Welnu ook daarin kan voorzien worden. Op dezelfde bovengenoemde dag komen Flaishe, Slavenburg en Kaiser naar het clubhuis om A.F.C. bridgen te leren. Om 12.30 uur. Om een overzicht te krijgen van het aantal deelnemers, dient u zich even telefonisch op te geven. 424941 no teert uw belangstelling. Musical Zaterdag 14 maart, 's morgens vroeg. 400 A.F.C.-ers begeven zich naar het nieuwe De La Mar Theater om de aller laatste opvoering van de musical bij te wonen. „Het was weer goed", zei bijna iedereen. O.K. The Reds Onze basketballende voetballers, cricketters en honkballers (eigenlijk een fraai staaltje van integratie) naderen niet gehinderd door vorst, sneeuw en regen het einde van het seizoen. Het eerste moet nog 2 wedstrijden spelen en staat met 16 uit 14 op de derde plaats. Twee en drie hebben iedere 6 uit 13 en hebben nog twee ploegen onder zich. Het vierde team, het enige team wat echt humor in zijn spel doet, heeft 2 keer gewonnen en daardoor de rode lantaarn overgelaten aan DWV 2. Begin april bestaat de club 1 jaar en dit zal gevierd worden met een feest te water n.l. aan boord van het m.s. Bep Glasius (de juiste tonnage moet u mij vergeven), dat op 17 april het zee-gat zal kiezen. Omdat de 75 Reds het schip niet ge heel zullen kunnen vullen en AFC-ers nu eenmaal gezellige lui zijn, die niet voor een golfje opzij gaan, zijn zij zolang de kaartvoorraad strekt van harte wel kom aan boord. Kaarten verkrijgbaar a 7,50 bij R. Limberg, P. v. d. Valk, F. Bouman en C. Wiggemans. U zult er nog wel meer van horen. Foto's U zult begrepen hebben, dat bijna alle foto's in het vorige nummer werden ge maakt door André Bonnet. Behalve die ene naaktfoto. Van Siem de Waal. Pasen AFC, althans 30 medestrijders, trek ken gedurende de Paasdagen naar Lon den. Voetballen is ons doel. We spelen tegen Hitchin Town F.C. en Wealdstone F.C. We zien de zaak met vertrouwen te gemoet, want we hebben nog nooit van hen verloren. Ongetwijfeld krijgen we in de volgende Schakel verhalen over deze trip. Laat mij hier volstaan met u mede te delen, waar u ons kunt bereiken. Alexandra National Hotel, 330 Seven Sisters Road (is dat cokes of anthra- ciet?), London N 4, Telefoon 800-8090. Op welke uren u ons kunt bereiken, we ten we niet. T oernooi-Musical De opluisteringswedstrijd tijdens het Wim Bückert-toernooi ging tussen de pu pillen van AFC en Uithoorn. Wij won nen met 5-0. De vierde goal werd met enorme vreugde begroet door de moe ders op de overdekte. Een onzer vroeg wiens zoon deze goalgetter was. Een der moeders antwoordde: „Hij is een beetje van ons allemaal". D. meende toen, dat de vader het druk gehad moest hebben. Ja, dat wel, zeiden de moeders. Graag gedaan, vertaalde een bestuurs lid de gedachten van die vader. J. T. S. EI Salvador, het kleinste staatje in Midden-Amerika is kennelijk voetbal gek. In het bijzonder wanneer het aan komt op het wereldtournooi dat in mei in Mexico wordt gespeeld. Volgens de i: iiBiSiipi luchtvaartmaatschappijen die op Mexico vliegen, hebben de Salvadorianen al 15.000 plaatsen geboekt voor het toer nooi. Dat is bijna de helft van de 37.000 plaatsen de al door alle andere landen ter wereld zijn besteld. Wondervoetballer Pele gaat studeren. Hij is geslaagd voor het toelatingsexamen van de academie voor lichamelijke op voeding van Santos, maar hij heeft nog het diploma van een middelbare school nodig om te worden toegelaten. Pele heeft vijf klassen van een dergelijke school doorlopen, maar geen eindexa men gedaan. Pele heeft goede hoop dat de minister van onderwijs van Brazilië hem een erediploma wil schenken. „Ik geloof, dat ik na alles wat ik voor mijn land heb gedaan, zo'n dploma wel ver dien," aldus de Zwarte Parel van Mo- bique. In Mexico is een opvolger gevonden zambique. voor Juanito, de mascotte van het we reldkampioenschap voetbal 1970, die als zodanig zelf opvolger was van World Cup Willy. Dat was het kleine leeuwtje dat in 1966 op bijna ieder verkoopartikel in Engeland voorkwam toen daar het wereldtoernooi werd verspeeld. Juanito's opvolger heet Pico en is een adelaar die rank op een bal staat die hij met zijn klauwen omklemt. Waarom Juanito, het kleine dikke mannetje met de slaperige ogen en de sombrero op, werd afgedankt na veel oppositie? Hij was te weinig flat teus om als Mexicaanse mascotte te die nen, vond men. En Mexicanen worden al zo vaak dik en slaperig afgebeeld. PLAGIARIS EETHUISJE KATTEGAT 4 (b/d ronde Lutherse kerk) AMSTERDAM TELEF. 24 65 89 Sfeervolle oud-Hollandse omgeving voor recepties, promoties enz. Speciale Burgemeesterskamer. Zondags geopend. ALLE KLEUREN OOK IN SPUITBUSSEN OVERTOOM 515 - TEL. 38 47 80

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 8