Van de brug Dit it iie Schakel die komt hinden De oude cluh aan d'oude vrinden. Redacteur: J. Tj. Steensma, De Boelelaan 467, Amsterdam, tel. 42 4941 Administrateur: Chr. Schroder, Johan Jongkindstraat 91, Amsterdam, tel. 15 27 51 Typografie Drukkerij Joh. Meijer, Kanaalstraat 132, Amsterdam, tel. 18 07 10 49e Jaargang februari 1970 No. 7 Nu ik, bij afwezigheid van onze voor zitter, mij met enkele woorden tot u mag richten, kan het niet anders dan dat een stroom van impressies zich op dringt, welke uiteraard te maken heeft met de afgelopen feestelijkheden. Ik wil u wel toegeven, dat ik het moeilijk heb om de gevoelens die mij nu nog beheer sen, onder woorden te brengen. Overheersend is een gevoel van dank baarheid. Dankbaarheid aan de buitenwereld, die op zo overweldigende wijze blijk heeft gegeven van haar sympathie en be langstelling, dankbaarheid aan de vele leden, die door hun inspanning de vie ring van ons 75-jarig bestaan tot een on vergetelijk festijn hebben gemaakt. Wij beklagen ons er wel eens over, dat onze leden moeilijk tot activiteit te bren gen zijn. Gezien echter de ervaringen in de achter ons liggende periode, mogen we gelukkig constateren, dat ook wat dat betreft onze vereniging springle vend is; en zo moet het blijven! Nogmaals wil ik hier eenieder bedan ken, die, op welke wijze dan ook, heeft bijgedragen tot het grote succes, dat on ze herdenking ongetwijfeld geworden is. Elders in deze „Schakel" zullen de verschillende verrichtingen nog nader worden belicht, ik wilde me hier beper ken tot het releveren van enkele zaken, die op mij een grote indruk hebben ge maakt. Te beginnen met de buitengewone al gemene ledenvergadering, die een over weldigende opkomst van leden te zien gaf. De benoeming tot erelid van Jo Wijnand, Wim Staats, Cor van Peper zeel en Otto van Rijn; tot lid van ver dienste van Ties Gerrits en Johan de Bie en de uitreiking van de Nobelprijs aan Chris Schroder werden met een ovatie van de aanwezigen bekrachtigd. Een de monstratief bewijs van hoezeer de ver diensten van deze leden worden gewaar deerd. Het was een hartverwarmende manifestatie. Boek Vervolgens de verschijning van ons jubileumboek ,,'t Was goed genoeg", sa mengesteld en geschreven door Jo Wij nand. Jo, op de eerste plaats hoef ik je niet te zeggen, hoe blij we zijn met je thuis komst. Door je ziekte waren wij niet eerder in de gelegenheid om je publieke lijk onze grote waardering en dank te be tuigen voor wat je ook nu weer voor je club hebt gedaan. Ik weet van zeer na bij hoeveel tijd, liefde en energie je ge legd hebt in dit prachtige gedenkboek. We danken je voor deze blijvende her innering aan ons 75-jarig bestaan. In aansluiting hierop betuigen wij te vens onze welgemeende dank aan Maar ten van Trigt. zonder wiens enthousias te en deskundige medewerking dit boek in deze vorm niet had kunnen verschij nen. Volhouden Nóg zijn onze feestelijkheden niet voorbij. Als belangrijke gebeurtenis komt nog ons Jeugdtournooi. Aan de voorbe reiding hiervan zijn vele leden reeds ge ruime tijd bezig. Ook dit moet en ik twijfel er niet aan een groot succes worden! Houdt met uw programma ge durende de Paasdagen rekening met dit tournooi, dat in alle opzichten onze be langstelling verdient. Musical Ten slotte nog woorden van dank en waardering voor de makers van de mu sical „Ja, zo ben je", t.w. Cor van Pe perzeel, Pim Adriaansz, Bob Wildeboer en de regisseur Jaap a Cohen, alsmede aan alle vertolkers hiervan! Helaas heb ben velen van ons door omstandigheden, die er nu eenmaal waren, deze musical echter slechts ten dele gezien, en als ik zeg ten dele, dan bedoel ik, dat zij slechts gedeelten van onze actrices en acteurs hebben gezien! In de nacht van 13 op 14 maart a.s. komt nog een laat ste opvoering in het De la Mar Theater. Wij zullen o.m. ten volle van de bekoor lijkheden van onze ballet-girls kunnen genieten! Bij die gelegenheid zal de mu sical eerst ten volle tot haar recht kun nen komen, zowel qua inhoud als ver tolking. Voetbal De weersomstandigheden van de laat ste twee maanden en alle feestelijkheden zouden je bijna doen vergeten, dat wij een voetbalclub zijn en wel primair een voetbalclub. We gaan nog een zeer moei lijk tweede gedeelte van het seizoen te gemoet en het woord is nu weer volle dig aan de spelers.

Schakels (clubbladen) | 1970 | | pagina 1