Ongevallen Sociëteit On ditet dotjes S. DE BOER A. DEN HARTOG Makelaars en Taxateurs o.g. Administraties van huizen en landerijen Amsterdam Gelden beschikbaar voor lste hypotheek BeGunstiGinG van onze aövepteeRöeps, tiouör. öe schakel in stanö Per auto op weg naar huis, na de bil jartwedstrijd tegen de Sportpers, op 28 november, overkwam onze vrienden Ka- rel Swart en Jo Wijnand een ernstig on geluk. Met tal van verwondingen werden zij op genomen in het Elisabeth-Ziekenhuis in Haarlem. Karei verblijft daar nog, doch Jo is enkele dagen later naar het zieken huis Zuidwal in Den Haag overgebracht. A.F.C. wenst hen goede moed en beter schap. De volgende morgen werd Rob Roosen- schoon zeer ernstig gewond in het Maria- Paviljoen opgenomen. Een hem snel te gemoet komende auto schepte hem met brommer en al. Namens geheel A.F.C. wensen wij ook Rob een spoedig herstel. J.T.S. Op donderdag 27 november hield de V.S.G.G., voluit Vereniging Sportpark Goed Genoeg, haar algemene ledenver gadering. Wij nemen aan, dat de geringe opkomst tekenend was voor het grote vertrouwen, dat de leden in het Socië- teitsbestuur hebben. Nog daargelaten, dat men zo in het algemeen wel eens moppert op het sociëteitsbestuur. Onder werpen als consumptieprijzen, openings tijden, tafeltennis etc. hadden toch mooi op deze avond kunnen worden aange sneden. Wijzigingen Zoals ik reeds eerder, te vroegtijdig, meldde bestaat het Bestuur nu uit de vol gende heren: N. Leloux Sr., voorzitter; C. Th. Boer. penningmeester; G. Th. van Nigtevegt, C. van Peperzeel, D. J. F. Hermens, H. Woudstra en G. W. Endel commissarissen. De kascommissie werd samengesteld door benoeming van de heren H. O. v. Rijn, R. Akkerman en H. Prent. Verslag Tot 27 november jl. was Gerard van Nigtevegt secretaris-penningmeester. Uit zijn verslag volgen hier enkele opmerkin gen. Ondanks tekorten, resulterende uit ver keerd beheer, was het het Bestuur mo gelijk in de afgelopen 7 jaar een aan zienlijk bedrag aan de Stichting ten goe de te laten komen. Alle leden zij er nog eens zeer duidelijk op gewezen, dat vernielingen aan meu bilair, sanitair, douche-inrichtingen, kleed kamers enz. enz. op onze eigen hoofden neer komen en uit onze eigen portemon nees moeten worden betaald. Sinds 1 juli 1966 is de omzet in het Clubhuis gestadig gestegen (o.a. ook door prijsstijgingen) en als de prestaties van de drie sportbedrijvende clubs zich op het huidige peil kunnen handhaven (met hopelijk uitschieters bij kampioen schappen), dan is er op dat gebied reden tot tevredenheid. Als het ons aller socië teit nu gegeven mag zijn verder in alle rust, zonder ernstige tegenvallers, te wer ken dan zijn we binnen een aantal jaren in goeden doen. Rest mij nog, namens de niet-aanwezigen, dank te zeggen aan Dick Bessem en Ge rard van Nigtevegt voor het vele, door hen verrichte werk. J.T.S. Biljart Onze biljartende medestrijders, onder de bezielende leiding van Arie Mets, zagen kans om op 28 november de Amster damse Sportpers te verslaan, waarbij toch gerenommeerde krachten als Ben de Graaf. 208 was de uitslag. Toch konden we in de dankwoorden van op- per-gast Rien Bal geen teleurstelling be luisteren. „Het was weer zeer gezellig geweest." Ziekenboeg Jo Borneman werd ziek in de A. v. d. Leeuwkliniek opgenomen. Wij allen, en vooral zij oudere makkers hopen, dat hij vlug weer hersteld huiswaarts zal mogen keren. Jan Suurbeek en Dick Been herstelden gelukkig reeds van hun aanvankelijk ern stig lijkende ongemak. Mol en Jan de Vries mochten Sint Nicolaas thuis vieren en ook met Kerst mis zullen ze hoogstwaarschijnlijk in Amsterdam mogen verblijven De dames Kinny van Teunenbroek en Pluis de Haan zijn herstellende van lichte ingrepen aan resp. voet en benen. Musical Ook in deze aflevering van A.F.C.'s clubblad treft U weer een bijlage aan, welke in het U bekende groene Jubi leum-mapje moet worden gestopt. Scheur de bladen eruit en plaats ze waar ze horen. En U lezer, van 1980, 1990 of andere jaren, weet, dat de bladzijden, welke in deze Schakel ontbreken, elders (jubileumprogramma) zijn terug te vin den. Met de repetities voor de musical „Ja, zo ben je" wordt het nu ernst. Twee maal per week worden de teksten en de liedjes gerepeteerd. Vooral de televisie-opnamen op 9 decem ber zijn, geloof ik, een extra-prikkel ge weest om nu eindelijk de rollen eens uit het hoofd te leren. Reds Onze (groene) basketballende vrienden, weten af en toe iets leuks te melden. Het eerste wist reeds meermalen te win nen en zelfs het vierde heeft een keer gezegevierd, als ik mij niet vergis. Van feesten wordt voorlopig kennelijk afge zien. De decembermaand als zodanig en de voor A.F.C. wel bijzonder feestelijke maand januari zijn daarvan kennelijk de reden. Bridge Met ingang van de maand februari 1970 gaan we proberen op de eerste woensdag van de maand de roodzwarte bridge-lief- hebbers bij elkaar te brengen. Adhesie betuigingen worden gaarne ingewacht door G. Struys. SURINAMEPLEIN 72 TELEFOON 18 83 66 3

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 3