SCHAKEL @=o=o=o=o=c cgarncdS V/an de brug Dit is de Schakel die komt binden De oude club aan d'oude vrinden. A.F.C. Redacteur: J. Tj. Steensma, De Boelelaan 467, Amsterdam, tel. 42 49 41 Administrateur: Chr. Schroder, Johan Jongkindstraat 91, Amsterdam, tel. 15 27 51 Typografie Drukkerij Joh. Meijer, Kanaalstraat 132, Amsterdam, tel. 18 07 10 49e Jaargang december 1969 No. 5 Ons 75-jarig bestaan nadert nu met rasse schreden. Er wordt ontzettend hard ge werkt door een groot aantal toegewijde leden. Mogen zij allen straks de vol doening smaken, dat dank zij hun werk van een groots festijn gesproken zal mo gen worden. Wij zullen elkander heel veel zien in januari. Nu ben ik niet bang dat de ver schillende festiviteiten te lijden zullen hebben onder gebrek aan belangstelling. Maar ik wil U allen toch speciaal vra gen de Buitengewone Algemene Verga dering te houden op woensdag 21 janu ari te bezoeken. Op die dag zullen een klein aantal daarvoor in aanmerking ko mende leden worden gehuldigd. U mag daarbij niet ontbreken! Donderdag 22 januari zullen alle AFC- ers gekluisterd zijn aan hun televisietoe stel. De TROS wijdt dan, zoals U weet, drie kwartier zendtijd aan onze club. Wij waren zeer verheugd over de publiciteit die ons werd aangeboden. Helaas heeft de aanvoerder van ons eerste elftal ge meend om persoonlijke redenen mede werking aan deze uitzending te moeten weigeren. Het bestuur heeft daarop be sloten hem van het aanvoerderschap te ontheffen. Een dissonant, die wij allen, vooral aan de vooravond van ons 75- jarig jubileum, waarbij de eensgezind heid groter moet zijn dan ooit, diep be treuren. De competitie bracht voor onze KNVB- elftallen sterk wisselende resultaten. Het eerste verloor twee wedstrijden. Tegen Uithoorn waren wij niet gelukkig en verloren met 21. Tegen Stormvogels nummer laatst nota bene speelden onze jongens alleen het eerste kwartier goed, maar vergaten goals te maken. Het werd een verdiende 10 nederlaag. Er is iets mis met onze vlaggedragers; nu waren er in november in het eerste niet minder dan drie a.s. bruidegoms en dat verhoogt beslist niet de con centratie voor voetbal! Maar we hebben nu een paar weken rust gehad en op het ogenblik dat dit artikel geschreven wordt ziet het er nog niet naar uit dat de eerst volgende weken gevoetbald zal kunnen worden. Laten wij hopen dat de rust ons ditmaal goed zal doen. Het tweede her stelde zich prachtig en behaalde uit de laatste vijf wedstrijden niet minder dan negen punten. Bravo! Het derde deed het heel wat minder en de kans om bij de bovenste vijf te eindigen lijkt heel ge ring. Ons vierde handhaafde zich kranig aan de kop en is nog steeds ongeslagen. Mede met het oog op de ongunstige po sitie van het derde zou een kampioen schap van het vierde behalve een prachtige prestatie bijzonder waarde vol zijn. W. Verheggen t en J. E. C. Kat t. Deze beide oude, trouwe donateurs ont vielen ons helaas in de afgelopen maand door de onverbiddelijke dood. Onze in nige deelneming gaat uit naar de naaste familie. Mogen zij rusten in vrede. Onze goede vriend Dr. Hofstee leed op nieuw een zwaar verlies door het over lijden van zijn tweede echtgenote. Beste Bob, wij leven met je mee en hopen dat je de energie zult vinden het leven weer aan te vatten. AFC kan en wil je daarbij helpen. We hopen dat je weer dikwijls de weg naar het clubhuis zult mogen vin den. Jo Wijnand en Karei Swart kregen door gladheid een hoogst ernstig auto-ongeluk. Vooral Jo was er verschrikkelijk aan toe. Na een paar kritieke weken luiden de be richten nu goddank een heel klein beetje beter. Onze gedachten zijn dagelijks bij beiden. Moge de beterschap zich voort zetten, al zal het wel heel lang duren, vooral voor Jo, voordat zij weer in de familiekring kunnen terugkeren. Jaarwisseling Tenslotte wens ik alle leden en dona teurs, met hun gezinnen, heel prettige Kerstdagen en een goede Jaarwisseling toe. Moge 1970 voor onze zieken herstel van gezondheid brengen en voor U allen veel geluk en voorspoed. Henk Kappelhoff de Italiaanse keuken Imp. gebr. plieger Heerlen, amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 1