Van Rond Goed Genoeg drukkerij joh. meijer BLOEMEN kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 0710 BequnstiGinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö (Tribune (I) Op 8 november bezocht een aantal A.F.C.-ers de live-uitzending van Vara's Sporttribune. Ellis Hughes-Berger was toen al vervangen door Pierre Huyskens, jammer. Tribune (II) In de musical „Ja, zo ben je" komt een tribune-scene voor. Op deze tribune komt men de werkelijkheid heel na. O.a. wordt er bekgevochten over „buitenspel". Enige der hoofdrolspelers doen nu in de prak tijk ervaring op. Bij De Spartaan lukte dat meesterlijk. Het weerwerk van Bram, de roodwitte grensrechter, kan zó nog in de tekst worden ingevlochten. Zilveren Ploeg Op 11 november kwam deze ouwe hap bijeen. Willem van der Marei, Frits van Klinken, Hans de Wijs, Jaap Reeder en Jan Vermeulen werden in persoon ge- installeerd. Een verder verslag kan n.m.m. achterwege blijven, want na le zing van onderstaand ploeglied bent U geheel op de hoogte. Heb je van de zilveren ploeg wel gehoord De ploeg van een stel rood-zwarten, Die wat ook ons A.F.C.-ers bekoort Het eerst met een borrel starten! Aafcee, aafcee, Wie drinkt een slokje mee, De spieren bennen stijf, De spieren bennen stijf, Giet dus een borrel in het lijf! Ja, ja, ja, Giet dus een borreltje in je lijf! Heb je van de zilveren ploeg wel gehoord De ploeg met de corypheeën Ze zijn van Aafcee het prettigste soort Die vroeger aan voetbal dee-en! Die ploeg, die ploeg, De trots van „Goed Genoeg", Pikken een graantje mee, Pikken een graantje mee, Bij ons geliefkoosd A.F.C. Ja, ja, ja, Bij ons geliefkoosd A.F.C. Heb je van de zilveren ploeg wel gehoord De ploeg met de volle glaasjes, Die gooit steeds de sagerijn over boord Die ploeg zit vol leuke baasjes! Die club, die club, Die houdt veel van een drup! Daar staat ze voor bekend, Daar staat ze voor bekend. Er wordt gelachen en gejend! Ja, ja, ja, Daar wordt gelachen en wordt gejend! Jack Junior Milly In „Eva" van 25 oktober werd Milly Scott geïnterviewd. „Sport betekent veel voor haar. In haar tienerjaren was zij zelfs keurturnster. Op voetbal is zij gek. Favorieten zijn Ajax en A.F.C. Tennis vindt onze Milly niet leuk, maar werke lijk een snertsport is volgens haar cricket." Hans Woudstra moet maar eens als voorlichtingsman optreden. „Milly houdt haar conditie op peil door een dagelijkse, vier uur durende dans training." Wij weten, dat Milly de Slees- wijk-revue gaat steunen. Toi, toi, toi. Krom In het Duitse voetbalblad „Der Kicker" mogen lezers vragen stellen aan bekende voetballers. Iemand vroeg: „Meneer Ove- rath, krijg je van voetballen O-benen?" Der Wolfgang antwoordde: „Ik geloof, dat goede voetballers O-benen moeten hebben." Ideetje voor enquete-commis- sie? En gaat het dameshandbal dan toch door? Laat Ik schaam mij het te bekennen, maar het mag nu wel eens gezegd. Met mij kwamen Nico Kalsbeek, enzo, wel een doodenkele keer te laat in de kleedka mer. Maar dan golden toch verzachtende omstandigheden. Proeflokalen laat open en D.W.V. uit om 10 uur. Wat maakt makker Tibor Stroker? Is des namiddags om twee uur nog niet uit zijn nestje. 4—5 Deze wedstrijd gaat toch door. Chris Schroder en zijn kompanen gaan probe ren, ondanks veel oppositie, de affaire gestalte te geven. Kees Als hij niet bij een bruiloft op Terschel ling moet assisteren en als Benidorm hem niet lokt, zien wij hem. Onze onver schrokken V.S.G.G.-secretaris (en A.B.C.- president). Alaaf. Kees Boer Sr. H.B.S. In kringen van onze zwarte makkers, wordt kennelijk gediscussieërd over de H.B.S., sportief gezien, toekomende plaats. Ik deel de mening van de redac teur, dat, gewoon met voorbij zien van gewin, naar het hoogste moet worden gestreefd. Maar welke serieuze gast in H.B.S. wil terug naar de Corinthins. Dat hij in zijn opsomming: H.V.V. Quick, K.H.F.C., U.D., V.O.C. etc., en ons ver geet is onze schuld. Neem ik aan. Onderscheiding Onze vriend Henk van Teunenbroek werd tezamen met anderen door de Zwaluwen Jeugd Actie Polio onderschei den. Hij kreeg het speldje voor tienjarige medewerking. Dit woordje „medewer king" is naar onze smaak een te klein woord voor hetgeen Henk voor de af faire heeft gedaan. A.F.C.-Thuis Koopt dat blad. Er wordt veel aandacht besteed aan amateur-voetbal. U treft daarin de volledige topscoorderslijst (Kees Gehring voert hem aan met 7 treffers) en meer. Onze medestrijder Hans Vlietman noemt men Friedaman, maar een kniesoor, die daaraan tilt. Doornroosje Alle drie clubs (F, B en C) vroegen reeds herhaaldelijk om rooien van die rotstruiken op onze velden. Men kan geen bal meer terug vinden. Verleden week had Ben Slaap jr. het ongeluk om uit te glijden bij het zoeken naar een voetbal. Het V.U.-ziekenhuis had uren werk om de doorntjes uit zijn been te halen. J.T.S. A.F.C. is een grote Club. Je moet er lang inzitten, om er een goede kijk op te hebben. Wist U, dat er jeugdleiders zijn, die, voor de ramen van het club huis zittende, de prestaties op het derde veld gadeslaan. Wist U, dat er ééntje is, die het vijfde veld middels een telescoop in de gaten houdt? Nee, natuurlijk weet U dat niet, want wat weet U nu eigenlijk van uw eigen A.F.C.? VAN BAERLESTRAAT 39 TELEFOON 72 0140

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 3