9f. (5. ©Le Overmorgen HOLLANDIA thuis Bijna 75 en toch weer in de running. PLIEGER KEUKENS Steunt onze medestrijden. Dan hebben we er 12 uit 7. Nog negen en we zijn veilig. poolt allen mee, het is voor a.f.c. Keepersjaar De bladen, die de wijncultuur behan delen, zijn dagelijkse kost voor mij. Van Eykeren, Wina Bom; ik spel hun artike len. Prompt daarna bestel ik een biertje of een jonge, maar dat is het punt niet. Ik weet b.v., dat 1969 een goed wijn jaar is. Althans voor het merendeel der Franse districten. Maar wat is 1969 een slecht keepersjaar. Wij missen nu al Nol Kuikens, Frans Juch, Michael Kahn, Dick Hesseling, Joop Raayen. Nog even en we moeten weer een be roep doen op die kleine, dikke Hage naar van de veteranen. Sex (I) Zelfs in deze tijd van onthullingen, sex-shows, sex-shops etc., zult u in uw clubblad geen „porno" aantreffen. Dat neem je je dan voor als redacteur. En toch moet je donders uitkijken. Van de week sta ik, omdat ik toevallig toch in de buurt was, even aan de bar op AFC en een, ook al wat oudere, strijdmakker vraagt mij: „Ben jij wel eens gepakt op het derde veld?" Persoonlijk zag ik niets achter deze vraag, maar mijn, wat jeug diger, vrouwelijke gezelschap begon te blozen. B-pupillen Deze maand liggen de berichtten over onze jeugdige roodzwarte medestrijders niet op mijn lessenaar. Volgende keer is dat zeker beter verzorgd. Een enkel nieuwtje is toch tot mij doorgedrongen. Rudy Frie, Sal van Gelder en Frans Kat trainen sedert het begin van dit sei zoen de B-pupillen. Dat zijn de makkers van acht tot tien jaar. En wat gebeurt? Het eerste het beste tournooi waaraan onze B-pupillen meedoen, steken ze in de zak. Op 26 oktober werd de eerste en de derde prijs gewonnen op de door WMS georganiseerde wedstrijddag. Ook de wisselprijs prijkt een jaar in onze prijzenkast. Hak Al schrijvende, merk ik, dat u mij toe staat van de hak op de tak te wippen. Ik dank u. Stichting In het dagelijks Bestuur van de Stich ting Goed Genoeg heeft Nico Leloux Sr. de door Jaap van Nek ter beschikking gestelde plaats ingenomen. Bert Staller vervangt als ABC-afgevaardigde Johan de Bie en Willy Brusse is als AFC- gedelegeerde door Dio Hermens vervan gen. Het Bestuur van de Sociëteitsvereniging werd tot dusverre gevormd door Dick Bessem (voorzitter) en Gerard van Nigte- vegt (secr.-penn.meester). Ook hier aflossing van de wacht: Nico Leloux (voorz.), Wim Endel (secr.) en Cees Boer (penn.meester) vormen nu het dagelijks bestuur van de vereniging, waarvan iedereen, zo maar, gratis, lid is. Laatste Nieuws Toevalligerwijze ben ik redelijk bekend met de grensrechter van het eerste team. Ik zou u derhalve uit de tweede hand wel wat pikanterie op tafel kunnen leg gen. Ik zie de noodzaak daarvan echter niet en volsta met op te merken, dat o.a. dankzij een pep-verhaal van Rob Duis OVVO werd verslagen. Dat een OVVO- er, na de rust, de bal in de hand nam was meegenomen. 21 voor ons dus. SDW en Uithoorn speelden tegen elkaar 1-1. Met zijn drieën op kop, vanzelf. Het dertiende verspeelde een punt (2-2) aan ZRC. Het tweede won van RCH 3 met 1-0. Rare goal overigens. Het derde verloor. (Mooie taak van IV, ik zei het reeds). Het elftal, waarin Rob Bernard speelt, verloor ook. Zeker aan twee goals had Rob schuld. Henk Terlingen laat zijn snor staan. Van zijn elftal weet ik niet veel. Ze moesten HBOK achter zich houden, be richtte ik op pagina 2, maar of het ge lukt is? 75 U en ik, als gewone AFC-ers, wij merken nog niet veel van de interne koorts, welke in onze club heerst (af en toe breekt iemand open en dan weet je weer wat). Het boek van Jo Wijnand is af. In twee betekenissen. U ziet dat t.z.t. zelf. Het „overzicht van de gebeurtenissen" etc. heeft u ook thuis. Hans de Bie en Lex Rimini hebben het gemaakt en Chris Schroder is als acquisiteur voor de ad vertenties opgetreden. Voorlopig is ons predicaat: „Uitmuntend". VAMOR F.N.O.P. AUTORIJSCHOOL OPEL REKORD VI" Johan Jongkindstraat 87 Overtoomseveld Telefoon 15 24 09 Uitsluitend privé-les De repetities voor de musical vinden regelmatig plaats. De scenes krijgen al „smoel". En echt, bij bepaalde liedjes „springen je schoenen open". (Een onder muzikanten gebruikelijk euphemisme). Bij De Slegte is ons „Gouden Boek" nog te koop. Voor 35.- mag u zich eigenaar noemen. Ons nieuwe jubileum boek krijgt u gratis. Vetten Elke week lezen we de resultaten van deze makkers. Misschien is de bijnaam „ambassadeurs" niet meer helemaal van toepassing. (We zouden hierover in Her cules-kringen navraag moeten doen) maar ze lopen daar dan toch maar. Tus sen de veertig en de zestig. En kwaad als de uitgenodigde club iets te vroeg don ker Amsterdam intrekt. Natuurlijk geef pok ik toe, dat Eddy en Gerard het niet halen bij een Spaanse stripper, maar om daarvoor nou helemaal uit Enschedé te komen en te weten, dat het pas na twaalf uur leuk is. Mij moet je nooit wat vra gen op dat gebied. (Ik zweer bij Manke Nelis). Galerie Deze maand maakten vele AFC-ers met mij de opening mede van de Ga lerie van John Eylders in Zandvoort in de Haltestraat. Vraag mij niet naar de kunstwer ken; ik ben uw medewerker op voet- balgebied. Daarvan heb ik ook geen Verstand, maar het onderwerp is wat makkelijker te benaderen. Persoonlijk heb ik gegiecheld over „afgewezen min naar". AFC wenst Johan Eylders veel succes. J. T. S. (Ongecorrigeerd) plastic uitvoering plaatstalen uitvoering

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 8