S. DE BOER A. DEN HARTOG Toto Makelaars en Taxateurs o.g. Administraties van huizen en landerijen Gelden beschikbaar voor lste hypotheek poolt allen mee, het is voor a.p.c. 3,50 kunt u dit prima stukje muziek bij hem kopen. Haast u, want op de zwarte markt zult u straks veel meer geld moeten neertellen. Jubileum Deze maand bestaat de Amsterdamse Voetbal Bond 75 jaar. Geen jubileum om zonder meer voorbij te laten gaan. Dat gebeurt dan ook niet. Er werden jeugdtournooien georganiseerd en Ajax speelde een jubileum-wedstrijd tegen Slowakije. Eind september volgt het officiële ge deelte met als hoogtepunt op vrijdag 26 september een groot feest in het Con certgebouw. Wij wensen bestuurders en medewerkers, waaronder onze eigen Ka- rel Swart, geluk met deze mijlpaal en hopen dat zij hun belangrijke en zo vaak onderschatte werk nog lang zullen kun nen voortzetten. Huwelijk 24 september j.l. trouwden Dick Hes- seling en Joke v. d. Velden. Dick ken nen we als een bekwaam doelverdediger, die vele jaren de doelen van de verschil lende elftallen van de B-Commissie ver dedigt. Ook Joke is geen onbekende op AFC. Als Dick zondags tussen de palen staat, kan men erop rekenen, dat Joke zich langs de lijn bevindt. Binnenkort zullen we nog wel meer van hen horen en zien. want beiden nemen actief deel aan de AFC-musical. Wij wensen Joke en Dick veel geluk en hopen hen nog vaak op AFC te zien. Geboorteregels 11 september kwam Karin, dochter van zat Ger en Claesje Smit, ter wereld. Karin kwam wel wat laat, voor een vrouw geen slechte eigenschap, ook al heb je een snelle vader. Ger was zo gelukkig, dat hij twee da gen later tijdens de wedstrijd Zat I tegen Zeeburgia een tegenstander iets te har telijk tegemoet trad, wat door de scheidsrechter verkeerd werd opgevat. Hopelijk begrijpen de heren van de strafcommissie van de KNVB beter wat er in een nieuwbakken vader om kan gaan. Wij wensen het jonge ouderpaar van harte geluk. Ziekenboeg Secretaris van de jeugd-commissie Jo- han de Bie brak op ongelukkige wijze zijn middenvoetsbeentje. Bewegelijke Jo- han zal zich enige tijd moeten ontzien. Wij hopen dat hij de gevolgen van zijn misstap" weer gauw te boven zal zijn. Martin Duinker brak tijdens het auto- wassen zijn midenhandsbeentje. Hoe kunt u hem het best zelf vragen. Ook hem wensen wij van harte beterschap. Rob Domhof liep tijdens de wedstrijd van Zat V een zware hersenschudding op en zal enige weken het bed moeten houden. Wij hopen hem weer spoedig op Goed Genoeg te kunnen begroeten. Vijf kamp Maandag 20 oktober a.s. zal in het kader van de jubileum-activiteiten ge start worden met een Vijf-kamp. De onderdelen, waarop de deelne mers elkaar zullen gaan bestrijden zijn: Biljarten, Curling, Sjoelbakken, Darts en Tafel-voetbal. Inschrijfgeld 2,Op geven bij: M. Duinker, H. Rooze en C. Schroder. De Reds Dit is de naam van een basketball club, bestaande uit leden van AFC, ABC en ACC. De club telt op het ogenblik 27 spe lende leden en een even groot aantal donateurs. Met 3 teams wordt deelgenomen aan de competitie, waarin de eerste wedstrij den reeds met meer of minder succes gespeeld zijn. Trainer/Coach is de kee per van AFC-5 Bob Plantinga, zelf hoofdklasse-speler. Vorige week werd het half-jarig jubi leum gevierd met een feest dat klonk als een klok. AFC-ers die belangstelling hebben om mee te doen, kunnen kontakt op nemen met Frank Reddering. F. R. In de vorige maand-Schakel stond een berichtje, dat de KNVB-toto AFC het lieve sommetje van dertigduizend gul den opgebracht zou hebben. Waarschijnlijk was de wens hier de bekende vader van de gedachte. Het lijkt ons beter, zeker nu dit jaar de contributies verhoogd zijn, nog even de juiste cijfers weer te geven. Vorig seizoen werd AFC dertienduizend gulden rijker van de toto. Een resultaat waar voormalig opper- toto-baas Geusebroek trots op kan zijn en trouwens ook is. Dit jaar loopt het nog niet zo vlot met de toto. Reeds nu kan een tamelijk grote te ruggang geconstateerd worden. Was U vorig jaar geregistreerd, maar bent U Uw kaart kwijt? Hindert niets! Tot en met 31 juli 1973 kunt U meespelen. Volgt het goede voorbeeld van de t,vele" AFC-ers, die nu weer naar hun winterverblijven aan de Middellandse Zee vertrokken zijn. Niemand weet waar zij het van doen. Wij wel! Vul twee of meer kolommen in en breng ze naar een van onderstaande adressen! Sigarenmagazijn Stam, Amstelveenseweg 294. D.A. Middelburg-Bolt, Koninginneweg 139. D.A. Middelburg-Bolt, Willemsparkweg 1. T.W.N. Severin, Zeilstraat 14. J. v. d. Weide, C. Krusemanstraat 23. Nijman, Zochterstraat 57. A. Beks, Europaplein 29. Bakker, Maasstraat 136. E. De Groot, Stadionweg 253. M. Van Nigtevegt, Vrijheidslaan 96. C. Bijster, Olympiaplein 124 W. De Vink, Beethovenstraat 15. J. De Natris, Ceintuurbaan 224. W. Sacksioni, Damstraat 38. „Harry", Spuistraat 124. J. Staffers, Utrechtsestraat 24. G. J. Hulscher, Halve Maansteeg 24. Oostveen Co., Buitenveldertsel. 176. G. den Drijver, Van Boshuizenstraat 8. De Torens, Laanhorn 14- A'veen. Woud, Keizer Karelweg 338-A'veen. A. Hoevenaars, Kastelenstraat 264. A. van Gorselen, Scheldestraat 85. H. Sacksioni, Rijnstraat 63. Confectie-Centram, Derkinderenstraat. Van Lookeren, Gelderlandplein 17. Wij wensen U veel succes! SURINAME PLEIN 72 AMSTERDAM TELEFOON 18 83 66 4

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 4