HARRY SCHEEPSTRA IN MEMORIAM r</-«2 mMMMMBMMMMMMMIMMMMHiHCtllMH Dit is de Schakel die komt hinden, De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur: J. Tj. Steensma, De Boelelaan 467, Amsterdam, tel. 42 4941 Administrateur: Chr. Schroder, Johan Jongkindstraat 91, Amsterdam, tel. 15 27 51 Typografie Drukkerij Joh. Meijer, Kanaalstraat 132, Amsterdam, tel. 18 07 10 49e Jaargang september 1969 No. 2 Na het heengaan van Wim Bückert heeft de jeugdcommissie en geheel onze club een zeer zwaar verlies geleden door het overlijden op 53-jarige leeftijd van Harry Scheepstra. Harry was bijna veertig jaar lid van onze vereniging, waaraan hij zijn hart had verpand en die dan ook nimmer tevergeefs een beroep op hem deed. Harry was een eerlijk en goed mens en een buitengewoon goed vriend. Zijn charme was alom be kend, tot ver buiten AFC. Daarbij was hij ook een moedig man. In de oorlog toonde hij dat in het verzet, waarin hij een vooraanstaande rol speelde; tijdens zijn lange ziekte door nooit in zelfbeklag te vervallen. Harry hield veel van kinderen en toen Menno opgroeide tot een sportieve jongen, ging zijn vader zich bezig houden met het jeugdwerk in onze club. Hij werd voorzitter van de jeugdcommissie, deed dat werk met hart en ziel, was altijd present en gaf daarbij de zo nodige krachtige leiding. Ons verdriet valt in het niet bij dat van zijn vrouw en zijn zoon. Atie, onze innige deelneming gaat uit naar jullie beiden. Bij dit onherstelbaar verlies op te jonge leeftijd is er toch troost. In de eerste plaats omdat aan een bijna ondraaglijk lijden nu een einde is gekomen, een heengaan waarnaar hij ten slotte zelf zo verlangde en dat, Goddank, heel kalm en vredig is geweest. Atie, je hebt in de afgelopen veertien maan den het bijna ongelooflijke gepresteerd. De wetenschap, de innerlijke zekerheid, dat je alles hebt gegeven wat menselijkerwijze mogelijk was, zal ook een troost voor je zijn. Harry, beste goede vriend, heb dank voor alles wat je voor de club en voor ons allen deed. Wij zul- H K len je nooit vergeten.

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 1