V/an de brug Dit is de Schakel die komt hinden, De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur: J. Tj. Steensma, De Boelelaan 467, Amsterdam, tel. 42 49 41 Administrateur: Chr. Schroder, Johan Jongkindstraat 91, Amsterdam, tel. 15 27 51 Typografie Drukkerij Joh. Meijer, Kanaalstraat 132, Amsterdam, tel. 18 07 10 49e Jaargang augustus 1969 No. 1 Schakel Redaktie Pim Adriaansz heeft door drukkere werkzaamheden en verhuizing naar Cas- tricum gemeend de redaktie te moeten neerleggen. Pim is een uitstekend schrij ver en we hebben dikwijls genoten van zijn pennevruchtenal kwamen die wel eens een tikkeltje te laat! Pim, har telijk dank voor het werk dat je hiervoor hebt verzet. Het was een aangename ver rassing. dat onze oude Schakel-redakteur Jan Steensma, bezield met nieuw enthou siasme, zich bereid heeft verklaard de redaktie weer op zich te nemen. Hij wil het zelfs helemaal alleen doen. Jan, har telijk welkom op je oude plaats en veel succes toegewenst. De zomersporten De hoogste elftallen van ACC doen het over het algemeen heel goed en heb ben zelfs nog een kansje bovenaan te eindigen. Moge het mooie zomerweer eindelijk weer eens ouderwets lekker inspirerend werken op het maken van vele runs, het spoedig bemachtigen van wickets en het vasthouden van catches. Over ABC horen we helaas wat het eer ste betreft minder goed nieuws, doch de kans om aan degradatie te ontsnappen is reëel, doch dan zal er eendrachtig ge streden moeten worden. Veel succes! Het nieuwe voetbalseizoen Reeds is de training weer begonnen en een serie oefenwedstrijden staat ons te wachten, met als hoogtepunten het re vanche-toernooi in Vlissingen en het Twentse Ros-toernooi. En dan volgt de competitie waarin met alle kracht ge streefd zal moeten worden om in ons jubileumjaar te bereiken wat nu net is mislukt. Ik geloof dat Gé van Dijk grote plannen heeft. Het zou fijn zijn als het zou mogen lukken. Namens ons allen wens ik elftal. E.C. en trainer een heel goed en succesvol jubileumseizoen toe. Personalia Ons erelid Gerard van Nigtevegt werd 65 jaar. Wij wensen hem en zijn vrouw een lang en stijgend genot van de A.O.W., doch vóór alles een prima ge zondheid. Jos Kemna slaagde voor zijn tandartsexamen en dat doet ons de hoop koesteren dat de precisie die hij nu da gelijks zal moeten betrachten mede tot uiting zal komen in de zuiverheid van zijn passes op zondag! Jos, van ganser harte gelukgewenst. Je hebt er in dub bele zin heel hard voor gewerkt en wij wensen je een mooie carrière als tandarts, als U begrijpt wat ik bedoel toe. Henk Kappelhoff Gelegenheid Clubblad Deze editie valt wat ruim uit. ook al door de m.i. noodzakelijke publicatie van de eindstanden van vorige competi tie. De volgende nummers zullen weer het normale formaat hebben en in het algemeen op de laatste vrijdag van de maand uitkomen. Zo ook de september- schakel. Kopij voor dat nummer moet voor of op 14 september in het bezit zijn van Frank Reddering, Oud Ehren- stein 4 te Amsterdam. (Tel. 420053). Ik zal mij zoals gebruikelijk een gedeelte van de maand buitenslands bevinden. Toto De eerste formuliertjes hebben hun wegen naar de deelnemers alweer ge vonden. Onder andere door de vorig jaar ingevoerde verhoging der prijzen viel A.F.C. ongeveer dertienduizend gul den toe. Willen we dit handhaven dan dienen meer A.F.C.-ers mee te spelen. Mag ik U daartoe opwekken? Overstaan Een enkel bericht moest blijven over staan tot volgende keer. Inzenders ge lieve mij dit niet kwalijk te nemen. J.T.S. Gezien het feit, dat onze voorzitter wat kort van stof is deze keer, is er voor mij op deze schone pagina 1 een mooie gelegenheid nog het volgende onder de aandacht te brengen. De Toto-commissie kan afgelopen seizoen ongeveer dertigduizend gulden in AFC's kas doen vloeien. Mooi bedragje. Maar het kan ho ger als we allemaal, allemaal mee doen.

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 1