c. ©u gan(=li On dit et datjes Qoedv/lnden V/an de redakteur KEUKEN poolt Allen mee, het is voor A.p.c. verzorgde tafel. Het menu was goed en gelukkig niet wat men gevreesd had: voorgerecht: slaatje, hoofdschotel: slaatje, nagerecht: slaatje Borelingske Ter redaktietafel een heus stukje textiel, kompleet met speld. Een miniatuurluiertje dus, maar dan be drukt met een verheugende boodschap: de geboorte van Niels Henk op 18 april j.l., zoon van J. F. Vlietman en C. A. M. Vlietman-Meijer. Onze gelukwensen hierbij aangeboden! De aankondiging is in ons archief ge borgen. Na motwerende voorbehande ling. W.A. Zondag 27 april 1969 was het dan ein delijk zover: A.F.C. kampioen van de eerste klasse A! Een week later dan wij hadden gehoopt, maar wij zijn er niet minder blij om. Iedereen heeft iedereen inmiddels uitbun dig gefeliciteerd. Terecht! Maar in dit jubileumjaar willen wij hoog mikken: op het landelijk kampioenschap van Neder land bij de amateurs. Op het moment, dat wij dit schrijven, zijn er slechts drie van de 6 afdelingskampioenen bekend, te weten: De Musschen, Sportclub Enschede en A.F.C. Het standpunt van A.F.C., meermalen verkondigd door voorzitter Kappelhoff, is bekend. Geen volledige kompetitie, maar indeling in twee groepen van drie clubs. Twee finalisten ten slotte, strijdend voor de hoogste titel. Wanneer U deze regels onder ogen krijgt is er wellicht en hopelijk veel meer bekend. In de strijd om de landelijke titel wensen wij onze jongens alle sukses toe! l.aat het hen niet ontbreken aan de onont beerlijke belangstelling! W.A. febr. plieger Heerlen, amsterdam iiwiiiiiMi «■■innrrmr The Reds Een oude naa.n is aan een nieuwe for matie gegeven Uit en in A.F.C. is een nieuwe club ontstaan, die als „The Reds" aan de basketball-kompetitie zal gaan deelnemen. Initiatiefnemers: Frank Bouman, Frank Reddering, Hans de Bruyn en vermoe delijk nog wel een aantal meer, dat hier niet genoemd wordt en dus tekort ge daan wordt. Veel sukses zij de nieuwe loot toege wenst. Mag de Schakel zo periodiek eens iets vernemen van de vorderingen? Kennismaking Onze adverteerders blijven wij dankbaar en hopelijk zij wederkerig ook ons. Het aanbod van advertenties is gelukkig vrij groot, zodat het financiële voortbestaan van De Schakel geen gevaar loopt. In het aanbod van advertenties zit nog wel een wat variatie. Wegens tijdelijk ruimtegebrek moesten wij deze weigeren: die van huwelijksbe middelingsbureau ergens in den lande. Aanbiedende 3.000 ingeschreven (zeer vele Duitse) vrouwen, die desgewenst thuis bij U komen kennismaken. Niet goed, geld terug. Het adres (van het bureau) is ter redak- tie bekend. Het wordt tot geen prijs prijs gegeven W.A. Na een benauwde 21 overwinning zit een aantal vermoeide 13-ers bij het eerste biljart. Men staart in de verte, zo nu en dan wordt er uiterst behoedzaam een been verlegd, peinzend wordt er aan een sigaretje getrokken en na een minuut of wat wordt het zwijgen verbroken. „Ik vond jou goed". „Ik vond jou ook goed, alleen „Wat alleen?" „Je ging te veel naar voren, hè?" Opnieuw enige minuten stilte. „Ik was wel gevaarlijk, hè?" „Ja, maar je ging toch te ver naar vo ren". Een andere stem: „Er vielen gaten". Stilte. „Maar jij nam toch over?" Een nieuwe stem: „Het gat was te groot, te groot voor één man". Stilte. „Zag je die solo van me, drie mannetjes, dat was mooi, hè?". „Heel mooi". VAMOR AUTORIJSCHOOL F.N.O.P. OPEL REKORD ft VUT Johan Jongkindstraat 87 Overtoomseveld Telefoon 15 24 09 Uitsluitend privé-les le stem: „Wel een beetje gevaarlijk". 2e stem: „Je liet een enorm gat achter je". 3e stem: „Waar was je toen je vastliep?" Stilte. Ober komt naderbij, er wordt koffie be stelt. „Ik liep helemaal niet vast". „Nou le stem: „Wat was je dan aan het doen? Een schuilkelder graven?" 2e stem: „Een bronstige rhinoceros 3e stem: „Of had je gedacht er overheen te springen?" Koffie komt. Slurp, slurp. Stilte. „Ik was er bijna door, nog twee man netjes maar". „Ja, bijna le stem: „Nog twee mannetjes maar, hi- hihi". 2e stem: „Fred Flinstone, hahaha". 3e stem: „Je maakte al zwaar slagzij, ze stonden gewoon te wachten, dat je om viel". „Van Duivenbode doet het trouwens ook, die flitst plotseling naar voren, gevaar lijk, hoor". Stem I t.m. 3: „Van Duivenbode, hihi- hi Stilte. „Jullie begrijpen niks van modern voet bal. Heen en weer schuiven, harmonika- voetbal". „Tja le stem: „Harmonika-voetbal, hihihi". 2e stem: „Heen en weer schuiven, hihi hi". 3e stem: „Vannacht zeker, hihihi". Stilte. Late 13-er komt aangewankeld en zegt: „Ik vond jou goed". „Zie je nou wel?" Late 13-er: „Je ging alleen te veel naar voren". CHARLIE de Italiaanse keukee Imp. gebr. plieger Heerlen, amsterdam 4

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 4