marshall Van Es A.F.-Cedilles BROQUES drukkerij joh. meijer IN DIVERSE KLEUREN EN PRIJSKLASSEN -zfeé&Jz sA&es- BLOEMEN kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 0710 BeounstiGinti van onze aövepteepöeps, houör öe schakel in stand Prille Galli Een splinternieuw Gallietje is onze gele deren komen versterken. Op 10 april j.l. werd Jeroen Galavazi ter wereld ge bracht. Als eerstgeboren kind van Mieke en Ignas, die zich eerlang te Bergen (N.H.) zullen gaan vestigen. Het dertien de zal daar evenwel niet onder lijden. Jeroen ook niet, naar wij willen aanne men. Inmiddels onze hartelijke gelukwensen! Prille Carl Eén week daarvoor, precies op 3 april derhalve, kwam Carl Johan Robert de Zwart in Buitenveldert ons bestand ver sterken. Als tweede kind van (Zweedse) Lenna en (ex-Bussumse/Madrilleense) Wim. Eerste vestiging in dit ondermaanse: de onmiddellijke omgeving van Goed Ge noeg. Gelukwensen ook aan deze goede vrien den! Willy Willy Brusse, jaarlijkse tafelpraeses van A.F.C. op 18 januari, trad op 19 april j.l. terug als voorzitter van A.C.C. tn 1930 kwam de toen nog zeer jonge Willy voor de eerste maal in het bestuur van onze cricketclub. Nu 39 jaren later kan hij bogen op 25 jaren aktief be stuurslidmaatschap. ACC heeft dat naar behoren gewaardeerd: met het ere-voor- zitterschap! Waarmede wij hem recht hartelijk gelukwensen! Nieuwe voorzitter in A.C.C., is thans Max de Bruin, zoon van de man die destijds Willy inhaalde. Max wensen wij gaarne alle sukses toe met zijn cricket- ters. Dependance Uw Schakel-redakteur heeft het al eerder even aangestipt. Dat hij de woelige stad gaat verruilen voor een rustiger woon oord. Maar toch daarbij die vermaledijde stad en uiteraard A.F.C. binnen handbereik houdende. Het is inmiddels een feit geworden. Op gewonden ingezonden stukken-schrijvers kunnen voortaan hun bijdragen richten aan W. Adriaansz, Cesar Franckstraat 1, te Castricum. Voorlopig althans ten tijde van het neerschrijven van dit feit nog niet telefonisch aangesloten. Even een handicap dus. Of misschien ook wel niet. In ieder geval wel een boeiende erva ring. Dependance Nauwelijks op adem gekomen zijnde van de voorgemelde verhuizing kwamen ze al aandraven. Nee, niet de clubgenoten, nog niet althans. Maar wel de leveranciers, de vertegenwoordigers, de diensten-aanbie ders en de predikers. De laatsten als exponenten van de vele vormen des ge- loofs, die in ons goede land mogelijk zijn. Want U weet: één Nederlander is een christen, twee Nederlanders vormen een kerk, drie Nederlanders betekenen een schisma. Vele evangelisten derhalve aan de deur. Allen trachtend mijn zondig leven als nog ten goede te doen keren. Onze goede vrienden Wanda en Bob Wil- deboer sinds enige tijd woonachtig in Wassenaar hebben bij hun vesti ging aldaar soortgelijke ervaringen op gedaan. Nu is van Bob bekend, dat hij tot een pittig tekstje in staat is, maar ook Wanda weet het woord te staven. Na de zoveelste bekeerder hing zij een bordje aan de deur met eigen duide lijke tekst: „aan de deur wordt niet gekocht of van geloof veranderd". Mocht ik er nog toe komen hetzelfde te doen, verdenkt u mij dan niet van origi naliteit. Epigoon slechts ben ik dan van Wanda. De auteursrechten blijven Was senaar voorbehouden. Marriage Gerlof Wielinga (negende en tiende elf tal) heeft het goede voornemen in het houwelyck te treden. Met Thecla Adriaansz; en wel op 16 mei a.s. Een felicitatie uiteraard waard! Het is al weer enige tijd geleden, dat Gerlof mij op A.F.C. voorstelde aan zijn aanstaande. Haar familienaam gaf mij reden om familieverwantschap te ver moeden. Het gesprek daarover bleek on vermijdelijk, hoewel ik het met enige schroom begon. Iedere familie kent im mers wel haar „black sheep". Thecla en uw redakteur zijn er uitgeko men. Zij bleek de kleindochter te zijn van de oom van mijn vader. Geruchten, dat Thecla mijn dochter zou zijn moet ik dus met klem tegenspre ken. Eigenlijk wel een beetje jammer. Zeilstraat 44-46 Scheldestraat 8 Tussenmeer 48 AMSTERDAM BEVERWIJK LEEUWARDEN Ridders Jaap van Nek, Jo Wijnand, Maarten van Trigt, Joop Oostindië, Karei Aland en Tonny Knopper hadden nog het enige echte onvervalste gouden A.F.C.-kruis (50 jaren lidmaatschap) tegoed. De officiële uitreiking heeft plaatsge vonden na de wedstrijd A.F.C.-Storm- vogels, dat wil zeggen: aan de eerste drie genoemden, want de anderen waren ver hinderd naar Goed Genoeg te komen. Jaap, Jo en Maarten, generatie-genoten (allicht), zijn dus sinds 20 april j.l. goud gedecoreerd. Jammer slechts was het, dat die dag A.F.C. nog geen kampioen werd door het verzet van Stormvogels, zodat veel voorbereidend werk op A.F.C. vergeefs was gebleken. Zo bleef de „keuken" o.a. zitten met circa 200 slaatjes, want het feest na afloop ging niet door. Ridders en bestuur gingen niettemin aan de VAN BAERLESTRAAT 39 TELEFOON 72 0140 3

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 3