cgsncds F. V/an de redakteur Dit is de Schakel die komt binden De oude club aan d'oude vrinden. Redakteur: W. Adriaansz. Vechtstraat 1 75 k Amsterdam, tel. 42 63 04 Administrateur: C hr. Schroder. Johan Jongkindstraat 91. Amsterdam, tel. 15 2751 Typografie: Drukkerij Joh. Meijer. Kanaalstraat 132, Amsterdam, tel. 1807 10 48e Jaargang maart 1969 No. 7 Winter Evenals de vorige keer openen wij de Schakel met het kopje „Winter", want de wind zit tot op het moment van het schrijven van dit stukje nog steeds in de oostelijke hoek. Ongeveer vier maanden te vroeg naar onze smaak. Maar hoewel de anti-vries in onze radiator nog niet gemist kan worden, er wordt ten minste weer gevoetbald; zij het dan ook, dat wij in Bilthoven na DCG en OWO mooi misstapten. Maar in de afdeling van ons eerste elftal wordt vaak door velen misgestapt, ge tuige de geringe verschillen tussen hoog en laag geklasseerde clubs. En al voelen wij de warme adem van OWO dan weer in onze nek, ook de warme adem van Jo Wijnand is dat, die terecht het voornomen koestert onze spelers bij het bereiken van het hoogste amateur- ideaal op omhelzingen te trakteren en zoenoffers te plengen. Onze fraaie positie moge dan wel iets afgezwakt zijn (per 16 maart), het wen kend perspektief biedt nog alle moge lijkheden. Gezamenlijk blijven wij dus voortgaan onze spelers het benodigde vertrouwen te schenken door bijstand in de komende wedstrijden. Schakel Meer over voetbal en van deskun diger hand treft u voortaan in De Schakel aan uit de pen van Chris Schö- der, die op wens van velen uitbreiding kreeg voor zijn rubriek „Groene velden". De gebruikelijke rubrieken „Mixed Pickles", „Dit et datjes", „AF-Cedilles" blijven gehandhaafd; ook Charlie komt weer even bij u dartelen. Jubileum De tandem Gerard van Poorten en Mar cel Koster wendt zich met een nieuwe publikatie tot u allen om wat dacht u uw geldelijke bijdrage. „Om een af- dakkie" uiteraard. En daarmede zijn wij dan vanzelf ge komen op het steeds naderbij tredende 75-jarig jubileum. Het jubileumboek van Jo Wijnand ,,'t Was Goed Genoeg" werd de vorige maal reeds aangekondigd. Wij doen dat dat nu weer en wij zullen er in de toe komt nog regelmatig bij u op terugko men. Want het is uiteraard de bedoeling, dat u dat boek gaat aanschaffen. Natuur lijk bent u van goede wil, maar met zijn allen zijn wij soms een beetje sloffig, zodat aktivering van de bestelhandeling voor het boek geen kwaad kan. Maar wel gaan wij dat een beetje opbouwen. De volgende keer dus iets meer. Over de prijs en de wijze van intekening bijvoorbeeld. Dezer dagen zijn ook de repetities van onze musical „Ja, zo ben je" van start gegaan. Daarover geven wij verder geen enkele informatie, behoudens het feit dan, dat er naar wij menen geen enkel verband bestaat tussen de inhoud van het boek en het verhaal van de mu sical. Tenzij de geestelijke vaders van bei de literaire werkjes dezelfde briljante ideeën gehad zouden hebben. Maar voor alsnog willen wij dat niet aannemen. Er zijn echter nog veel meer jubileum- aktiviteiten. De jubileumkommissie en ook de jeugdkommissie (voor een groots jeugd-toernooi) hebben voorlopig nog werk genoeg. U hoort er allemaal nog wel meer van. Clubavond En mocht u het gevoel hebben niet tijdig genoeg geinformeerd te worden, loopt dan eens wat massaler op maan dagavond de sociëteit binnen. U hoort er bepaald wel wat meer dan hier geschre ven staat. Er heerst reeds een zekere jubileumkoorts en al mag dan misschien eens blijken, dat niet alles waar is wat u verneemt, de opwinding van het deelge noot zijrj is vaak al een heerlijk gevoel. Eigenlijk moeten wij ons een wat va ker opwinden. Het is zo ontspannend W. ADRIAANSZ P.S. Uw bijdrage voor de april-schakel wacht uw redakteur gaarne in per uiter lijk 12 april a.s. Aan het oude adres nog gaarne (zie de kop van dit blad). Voor de laatste maal daarheen. De volgende keer zal ik u gaarne nader instrueren. umibJ de Italiaanse keuken Imjx gebr. plieger heerlen, amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1969 | | pagina 1