AF-Cedilles Autolak Toto-perikelen Nli'euu/jaarsdag „<De Silveren Spiegelrr poolt allen mee, het is voor a.C.c. In een vernieuwde versie vond op nieuwjaarsdag de samenspraak van Tho- masvaer en Pieternel plaats. Ditmaal was het gebodene het resul taat van samenwerking tussen tekstschrij vers Bob Wildeboer en Pim Adriaansz met pianist Cor van Peperzeel, waaruit de stofkeuze werd bepaald. Ems a Cohen Treves was weer een lieve Pieternel, die een nieuwe Thomas- vaer had gevonden in Ad Gehring. Ja renlange toneelervaring maakte hem van te voren nog niet gerust op zijn welsla gen bij het (lastige) AFC-publiek, maar Ad kwam, zag en overwon. Een op prijs gestelde vondst bleek de laatste con frontatie met Jan Snelleman, die als Gijsbrecht van Aemstel afscheid nam met de historische woorden: vaarwel mijn Amstelclub, verwacht een and're vaer. Op een eigenhandig veroverde nieuwe piano kwam Cor van Peperzeel tot een goede prestatie. Citaten uit het gebodene zullen wij niet overnemen. Wie geinteresseerd was, heeft alles gehoord en gezien en even tueel zijn nog bandopnamen te beluiste ren. In ieder geval sloeg de voorstelling goed aan bij het publiek, waarin langza merhand een groter percentage jongeren wordt opgemerkt. Hetgeen een goed te ken is. Iemand zei nog, dat de kaartverkoop voor de musical over een jaar met deze voorstelling goed van start is gegaan. Laten wij het daar op houden. Intellect Gestadig bouwen wij voort aan de ontwikkeling van ons intellect. Henk de Bruyne deed met goed ge volg candidaats-examen psychologie. En Fred Bergman voltooide zijn studie eco nomie. Aan beiden onze gelukwensen. Belangrijke studie-resultaten, jubilea en maatschappelijke promoties willen wij gaarne in onze clubrubriek vermelden, maar moeten dan uiteraard wel ter ken nis van de redaktie komen. Ridders Reeds op pagina 1 maakten wij mel ding van onze 4 nieuwe ridders, te we ten Joop Oostindië, Maarten van Trigt, Jo Wijnand en Jaap van Nek. Maar zo 'n belangrijk bericht mag best nog eens worden vermeld. De onderscheidenen toonden zich bepaald ingenomen met het eerbetoon. Wat uw redakteur bij bleef was in het bijzonder de lange, lange handdruk tus sen de jarenlange vrienden (en jarenlan ge buren) Jaap van Nek en Jo Wijnand. Daar stak een stuk oprechte ontroering in. Maar dat mag dan ook best, na 50 jaren samenzijn. Ziekenboeg Harry Scheepstra is weer thuis uit het ziekenhuis. En hoewel hij bepaald nog niet de oude is zijn wij met Harry ver heugd over zijn thuiskomst. Sterkte ver der, goede gewaardeerde AFC-vriend! Op zijn verjaardag nog in het zieken huis heeft AFC hem niet vergeten. En op nieuwjaarsdag kon zoon Menno hem luttele uren na de voorstelling op Goed Genoeg een prima geluidsband bij zijn ziekbed aanbieden. En zo hoort Har ry er toch helemaal bij! Nog niet geheel hersteld van zijn been breuk, die hij zo onfortuinlijk bij het voetballen opliep, is Carlo Piepers. Maar hij is nu wel op de goede weg. Ook hier: verder herstel! Dusseldorf Juist denk je: we zien Ad en Ulla van Dijk al een hele tijd niet meer. Maar dan ligt er al een nieuwjaarsgroet op de redaktietafel. Een groet, die wij hier gaarne reciproceren. Been Uit Tsjecho-Slowakije groette ons Pim Been, vermaard balgoochelaar en illusi onist uit het veertiende. Zijn groet zij hier aan allen doorgespeeld. Verloofd Pamela Nietvelt en Johan de Bie wa ren het op 1 december j.l. eens. Waarover wij ons verheugen en waar mede wij hen gaarne feliciteren. Eveneens verloofden zich Bernard Truyens (beter bekend als Berry) en Nel ly Huele. Dat was dan op 27 december j.l. Niet minder verheugd feliciteren wij ook dit jonge koppel. W. A. Wist u, dat: 1 onlangs de tweeduizendste toto-deel nemer bij AFC is geregistreerd; 2 van dit totaal amper 750 personen wekelijks een formulier inleveren; 3 daarvan weer circa 600 personen geen lid of donateur van AFC zijn; 4 hieruit blijkt, dat ongeveer 150 „ech te" AFC-ers wekelijks een formulier in leveren; 5 dit een beschamend laag aantal is voor onze club; 6 de toto-commissie onverdroten voortgaat met haar pogingen nieuwe in- lever-adressen aan te boren (onlangs een winkelier in het confectie-centrum en een op het Gelderlandplein 17); 7 de bruto-opbrengst voor AFC na 20 pools ongeveer 6600,bedraagt; 8 de bruto-opbrengst na 20 pools een jaar geleden circa 3000,was; 9 de toto-commissie is uitgebreid met 3 nieuwe leden, te weten de aktieven Hans de Bruyn en Rob Bijl en de toehoorder Rob Bernard (allen welkom); 10 het voorzitterschap van de com missie thans uitsluitend onbezoldigd en administratief is; 11 pools en zegels beschikbaar worden gesteld voor hen, die daarmede op hun werk aktief willen zijn; 12 iedere vrijdagavond door Kick Sier huis sigaren worden gepresenteerd? Hans Geusenbroek ALLE KLEUREN OOK IN SPUITBUSSEN OTTO NIEUWENHUIZEN OVERTOOM 515 - TEL. 8 47 80 B1BEVBEI11EI EETHUISJE KATTEGAT 4 (b/d ronde Lutherse kerk) AMSTERDAM - TELEF. 24 65 89 Sfeervolle oud-Hollandse omgeving voor recepties, promoties enz. Speciale Burgemeesterskamer. Zondags geopend.

Schakels (clubbladen) | 1968 | | pagina 2