marshall if Van de Jeugdcommissie BOOTEE'S DE SELL KEUKEN IN DIVERSE KLEUREN EN PRIJSKLASSEN fat -óeééefrsAoes- Bequnstiqinq van onze aöventeeRöecs houöt öe schakel in stanö gebr. plieger Heerlen, Amsterdam Jaap is inmiddels vertrokken naar Me xico. Uitsluitend voor de Olympische Spelen uiteraard. Niet om deel te nemen, want u kent de Olympische slogan: kijken is belangrijker dan deelnemen. Wij wensen hem alsnog veel genoegen en eveneens een behouden thuiskomst! Houwelyck Op 11 oktober j.l. is ten stadhuize te Amsterdam het houwelyck voltrok ken tussen J(oop) H. van den Hoogen en Ali den Hartog. Een feit, dat een Schakelfelicitatie waard is. Al weer jaren geleden voerde uw Schakel-redakteur het captainschap over één onzer elftallen, waarvoor een uitge dokterd spelsysteem was afgestemd op de zeer hoge, centrale figuur Joop van den Hoogen. Dat was het destijds ge ruchtmakende circustent-systeem: de hoogste speler in het midden en daar omheen in afdalende grootte de overige spelers gegroepeerd. Later werd Joop het meesterbrein achter de jaarlijkse Goed Genoeg Ralley, waarbij hij charmant geassisteerd werd door Ali. Menigmaal gaf zij ons onder weg een stempeltje mee, dat goed was voor vele strafpunten. Plus een verwijs- briefje naar de goede route. Dankzij Ali incasseerden wij echter blijmoedig. Behouden rit, Ali en Joop! Ziekenboeg Harry Scheepstra wordt wel zeer ge plaagd. Na het vreugdevolle nieuws over zijn herstel na twee achtereenvolgende operaties moeten wij alweer in mineur van onze jeugdvoorzitter gewagen. An dermaal is hij geveld, nu door een rug hernia. Uw reporter weet waar hij over spreekt: je gaat er niet aan ten onder, maar toch een pijnlijk inconvenient. Misschien kunt U hem eens opvrolij ken. Met een briefje of wat dan ook. Opkikkertjes kunnen nooit kwaad in zo'n geval. Inmiddels van deze plaats ander maal: herstel Harry! Beter nieuws van Freek van Doesburg. Na een geslaagde niersteenoperatie is hij weer thuis bij Mary. Geluk gewenst en verder herstel! Verloofd Els van Nek en Rik de Boer verloof den zich op 26 september j.l., waarmede wij hen gaarne gelukwensen. Els is de dochter van Roel, die op zijn beurt weer de broer is van onze propa- gandapraeses Jaap van Nek. Het is maar, dat u het weet. En Rik is gewoon Rik. Van het vijfde elftal, maar dat wist u uiteraard allang. Exit Het zal de aandachtige bulletin-lezer zijn opgevallen, dat het vijfde zaterdag- midagelftal dit seizoen niet meer is. De kern met Stahlie, Speelman, Limburg, Boogaers, Griep, v. d. Wetering, Van Wijngaarden en vliegende keep Hendrikx is in verstrooiing opgegaan in de overige elftallen. Het heeft een beetje pijn ge daan. Allicht! Uw redakteur moet er niet aan denken, dat hoogmogenden zijn stukje speelgoed het zondagse veer tiende af zouden nemen. Hij zou be paald een beetje verdrietig worden. Ons wakkere bestuursgroepje weet dat echter. En daarom zal het hopelijk nooit gebeuren Italia Onze reizende man, Ronny Susan (19), zit na zeven maanden Como thans al weer in Parijs. In zijn Italiaanse periode heeft hij voetbal gespeeld bij de plaatse lijke voetbalclub. En hoe gaat dat met zulke clubs. Er wordt wel eens een feestje gebouwd. En op zo'n festival knoopte Ron connecties aan met een jongeman, die een zuster bleek te hebben. Nou wordt het niet wat u denkt (tenminste niet dat wij weten). Want die zuster (en ook haar broertje uiteraard) hadden een vader meegebracht. En onze Ronny Susan vond die vader wel zo interessant. Het was Hellenio Herrera, na Internationale thans Roma trainend. Het werd een vraaggesprek, besloten met historische foto's. Hopelijk heeft Herrera wat van het gesprek opgestoken. Inmiddels wachten wij af wie in Parijs zijn gesprekspartner zal zijn. W. A. Deze maand is dan de Jeugdcommissie aan de beurt om iets te vertellen. Aller eerst moeten wij vermelden, dat onze voorzitter, de heer H. Scheepstra, nog niet geheel genezen is. Namens alle jeugdspelers wensen wij hem een spoedig herstel toe en wij hopen hem weer snel geregeld bij de wedstrijden van de jeugd- teams aanwezig te zien. Wat betreft de resultaten tot nog toe mogen wij niet ontevreden zijn. Onze Junioren A 1 draaien uitstekend en zijn nog ongeslagen. Jammer was het dat dit team er niet in is geslaagd de Regionale Competitie te bereiken. Wel werd in de voorronde gewonnen van V.V.A.. maar tegen N.F.C. moesten wij ondanks dat wij sterker waren, het onderspit delven met 2-1. Dit seizoen staan de Jun. A 1 voor het eerst onder vaste leiding van onze nieu we jeugdtrainer de heer F. Kramer. Thans kunnen wij reeds zeggen, dat dit een goede greep is geweest: dat de spelers zeer enthousiast zijn en dat ook wij als Jeugdcommissie een prettige samenwer king ervaren. De Junioren A 1 en 2 trainen twee keer per week en deze dub bele training vindt zijn uitwerking in de resultaten, want ook de Jun. A 2 zijn nog ongeslagen. Hetzelfde kan ook ge zegd worden van de Junioren A 3. Ook dat team draait uitstekend. De resultaten van de Jun. A 4 zijn middelmatig. Wel moet natuurlijk gezegd worden, dat dit team natuurlijk het meest de last onder vindt van de afschrijvingen. Wij hebben voor de 4 A-teams een minimum van ca. 48 spelers. Dit geeft vooral moeilijkheden als alle teams te gelijk spelen. Mogen wij dan ook op de medewerking rekenen van de spelers, als jullie naast je plaats in je eigen team ook eens reserve st'.ar, bij een ander team? Een eventueel terugtrekken van de A 4 zou tot gevolg hebben, dat meer dere spelers niet geregeld zouden kunnen spelen. Gaarne jullie medewerking. Wat betreft de B-junioren kunnen we ook een optimistisch geluid laten horen. De junioren B 1 draaien redelijk. Slechts van Ajax werd verloren. Over de Jun. B 2 hetzelfde. Afwisselend winst en ver lies. Dit elftal heeft natuurlijk nog wel eens hinder van eventuele wijzigingen in de Jun. B 1. De ongeslagen elftallen zijn hier de Jun. B 3 en de Jun. B 4. Deze teams draaien uitstekend, spelen leuk voetbal. Wat deze elftallen betreft heeft de Jeugd commissie even tijd nodig gehad om de juiste opstellingen te vinden. Zeilstraat 44-46 Scheldestraat 8 Tussenmeer 48 AMSTERDAM BEVERWIJK LEEUWARDEN

Schakels (clubbladen) | 1968 | | pagina 3