B A.F.-Cedflles Saloon Dick m mm Aug. Uilkema ©e night - har van snid Achillesstraat 91 DE SELL KEUKEN pooLt aLlen mee, het is voor a.f.c. drukkerij joh. meijer Reguliersbreestraat 59 - Amsterdam-C. Gerrit Gerrit Stallmann moeten wij al weer enige tijd in ons midden missen. Op 31 augustus was hij voor de laatste maal op A.F.C. Een plotselinge maagziekte maak te ziekenhuis-opname en operatie toen direct noodzakelijk. Op 14 september is hij wel is waar weer thuisgekomen, maar het herstel zal nog wel enige tijd vergen. Inmiddels wensen wij dat Gerrit en Loes uiteraard van harte toe! Gerrit is te veel clubman om hem langdurige absentie toe te kunnen staan. Hij is eigenlijk net als de krant. Je kunt hem In de ACHILLES - BAR - BODEGA staat U nooit buitenspel niet missen. Geen dag. Een spoedig en algeheel herstel dus! Namens ons allen! Jonge liefde Jan Hein Lans en Ankie Pool ver- joofden zich op zaterdag 21 september j.l. Hartelijke gelukwensen van geheel AFC vergezellen hen. Rijpere liefde Een belangrijke stap verder waren op 6 september j.l. Frits Röhrig en Leny Wervers, die tot het houwelijck besloten. Het zelfde deden precies 1 week later Björn Nesenberend en Sibylle Pollini. Beide jonge echtparen hebt u die dag be geleid, of anders heeft u de foto's allang bekeken. Alle echtelieden ook van uit hun eigen Schakel nog hartelijk geluk gewenst! Voltooide liefde Weer een stap verder zijn Co Onsman en zijn echtgenote. Zij gaven kennis van de geboorte van dochter Marjolijn. Ook hier uiteraard: hartelijk gefeliciteerd! Ben Roode (met Anneke) volgt Co evenwel op de voet. Met de geboorte van dochter Sacha eveneens onze harte lijke gelukwensen! Verre liefde Letterlijk veel verder zijn Ton en Bep van Straaten, die zich in Calgary (Cana da) hebben gevestigd. Dat ligt zoals Ton in een gezellige brief aan zijn oude AFC meldt ongeveer 1000 km oost waarts van Vancouver en 300 km noord waarts van de staat Montana (U.S.A.). Wij hebben het maar niet nagemeten. Er blijkt één goede voetbalclub geves tigd te zijn „waaraan AFC waarschijnlijk de handen vol zou hebben." Hij heeft er een keer meegetraind, maar heeft van wedstrijddeelname afgezien in verband met een uitwedstrijd van circa 1400 km weg. Wel was dat een uitschieter, want er zijn ook clubs in de afdeling dichter bij huis, variërend van 300 tot 1000 km afstand. Daarbij te bedenken, dat het bij AFC hier wel eens afschrijvingen re gent bij uitwedstrijden op Sportpark „De Eendracht HERENKAPSALON Open 8 - 2 uu Vrijdag en Zaterdag 8 -3 uur J. v. Bennekom febr. plieger Heerlen, amsterdam AMSTELVEENSEWEG 966 (bij grote ingang Amsterdamse Bos) Telefoon 71 59 18 Ton en Bep groeten alle AFC'ers en laten hun adres hier achter: Mr. and Mrs. van Straaten, H 7-1828 -29 Av. S.W., Calgary-Alberta, CANA DA. Sukses vrienden! En laat nog eens iets vernemen! IJzeren Jan Te zelden begeven wij ons tussen de ijzeren spoorstaven, op weg naar een der vele doelen die wij belangrijk achten in dit leven. Bijna steeds verkiezen wij de jachtige automobiel, die wij als wij geluk blijven behouden naar de hand kunnen zetten. Maar onlangs verkozen wij voor transport toch onverwacht de ijzeren spoorweg, die ons in alle rust de gelegenheid bood kennis te nemen van wat leesvoer. N.S. had daar zelfs een „Tussen de rails aan toegevoegd, waar in wij aangenaam verrast een rijk geïllustreerd artikel aantroffen over on ze eigen Jan Meijer. Niet de nijvere ambachtsman, die door de trouvaille van L. J. Coster een res pectabel bestaan wist op te bouwen zie de kop van dit blad maar de an dere Jan Meijer, die bij „Trouvaille" (van Adé Kleyn) hetzelfde deed. En die de volle aandacht kreeg in verband met zijn honkbalcarriere bij ABC, waarvan hij recent op hoofdklasse-niveau afscheid nam. Uit dat artikel kwam onze zaterdag voetballer ons als een bescheiden en sympathiek sportman tegemoet. En om dat wij Jan Meijer wel een beetje ken nen, weten wij dat het waar is. Van Gouda tot Amsterdam was Jan tussen de landerijen onze metgezel. Dank zij het ijzeren spoor. Toch maar eens meer gebruik van ma ken in de toekomst W. A. kanaalstraat 132 amsterdam tel. 18 07 10

Schakels (clubbladen) | 1968 | | pagina 6