@=0=€3=0=0=C No. Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. Redaktie: H. de Bie, Camera Obscuralaan 2 1 6. Amstelveen, tel. 0 2964-1 8278 Administrateur: O.J. v.d. Heul. Hobbemalcade 1 1 5 3. Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Job. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 180710. Amsterdam w. 47e Jaargang maart 1Q68 De competitie brengt ons ditmaal niet de hoogspanning van verleden jaar. Door twee opeenvol gende nederlagen te gen Spartaan en DCG met de on even goal heeft ons eerste zijn kan sen op prolongatie van de kampioensti tel vrijwel verspeeld. Vrijwelmaar nog niet geheel. Op het moment dat dit artikel geschreven wordt hebben wij 23 punten, met nog vier wedstrijden te spe len. Ik geloof dat vier overwinningen ons heel dicht bij de titel zouden brengen! Het tweede heeft het na een uitstekende tussensprint de laatste wedstrijden weer laten liggen. Een paar punten zijn nog nodig om definitief veilig te staan. Dit moet kunnen. Het derde stelde teleur door een nederlaag tegen het sterke Zee- burgia 2, waardoor de kampioenskansen daalden. Maar onze jongens krijgen Zee- burgia nog thuis en moeten ook nog te gen OVVO spelen, waardoor zij de kans nog volledig in eigen hand hebben. Kom aan derde elftallers; één KNVB kampi oen hebben wij toch wel nodig. Het vier de behaalde uitstekende resultaten en staat nu in de top van de ranglijst; een mooi resultaat in deze sterke afdeling. In de lagere regionen verraste het ze vende door een fraai herstel. Goed ge daan, mannen. Ons zaterdagvoetbal ondervindt de te rugslag van de massale promotie van verleden jaar. Degradatie van het eerste zaterdagelftal naar de vierde klasse is echter geen ramp. Ons elftal, met over het algemeen oudere spelers, is daar be ter op zijn plaats. Tennis De resultaten van de gehouden enquê te i.z. belangstelling voor tennis op Sportpark Goed genoeg zijn zodanig be moedigend, dat wij de Gemeente Am sterdam hebben verzocht drie tennisba nen te willen aanleggen op het terrein van de huidige rijwielstalling. Deze plan nen zullen echter op zijn vroegst in 1969 verwezenlijkt kunnen worden. Andere plannen 1. De reeds jarenlang in de pen zijnde universiteitssporthal zal volledig bui ten ons sportpark blijven. 2. De De Boelelaan wordt gestrekt; dit betekent dat de weg wat verder van onze velden zal komen te liggen. 3. Aan de overzijde van de weg zal een parkeerterrein komen voor 510 auto mobielen (met al mijn bescheidenheid heb ik gezegd dat dit tot 1970 wel voldoende zal zijn)! 4. De rijwielstalling zal worden ver kleind en enigermate worden verlengd naar de .nieuwe weg'. Maximum ca paciteit 100 rijwielen. 5. Het buitenhek en de tourniquets zul len worden verplaatst in de richting van bedoelde nieuwe weg'. 6. Het oorspronkelijk voor de sporthal geplande grasveld rechts van de in gang zal als oefenveld met doelen voor de voetbaltraining worden inge richt. 7. Hierdoor zal het 5de veld nu hal verwege het voetbalseizoen reeds zwart belangrijk worden ontlast, waardoor het 2de cricketveld op een vroeger tijdstip ter beschiking zal ko men. 8. De lichtmasten zullen worden ver plaatst naar het nieuwe oefenveld. De leidingen komen thans reeds vanaf een punt, dicht bij het nieuwe oefen veld gelegen. 9. De verkrapping van de velden 4 en 5 (Rijkswaterstaat heeft het tracé van de nieuwe uitvalsweg naar Rotterdam die langs deze velden komt te lopen iets verlengd) valt erg mee. Slechts zal de uitloop van het 5de veld de verste cornervlag vanaf het club huis gezien kleiner worden. De Gemeente zal i.v.m. het grote ri sico van het verspelen van ballen aan die zijde een ballenvanger plaat sen. Ziekenboeg Onze gedachten vertoeven bij onze goede vriend Wim Bückert die helaas ernstig ziek is en wederom in het zieken huis is opgenomen. Mevrouw van der Valk is in het zie kenhuis opgenomen ten einde een opera tie te ondergaan. Wij wensen beiden van harte sterkte en een spoedig herstel toe. C. Holterman en W. v. d. Heyden t In februari ontvielen ons twee trouwe donateurs, die heel dikwijls onze wed strijden bezochten. Dhr. v. d. Heyden zagen wij zelfs aan bij bijna alle uitwed strijden. Beiden waren zeer sympathieke figuren die wij heel node zullen missen. Onze innige deelneming gaat uit naar hun echtgenote's en naaste familie. Mo gen zij in vrede rusten. HENK KAPPELHOFF

Schakels (clubbladen) | 1968 | | pagina 1