Heineken aMtyL Mixed Pickles Aug. Uilkema U/aarom.11 SPORTHUIS KLOTZ BeGunstiGinQ van onze aöveRteepöeps, houöt öe schakel in stanö (vervolg) minst door de feilloze captaincy van Arie Waayer. Hij liet een gelukwenstelegram sturen aan Jac. van Ooy, die nu een halve eeuw ere-lid is. Dit lijkt mij uniek. Als je ere-lid wordt, dan heb je dus al een fraaie staat van dienst achter de rug en als je dan die onderscheiding een halve eeuw draagt, dan is dat iets zéér uitzonderlijks en ook een groot voorrecht. Chris Geluk, Loek Woudstra en George Wijnand werden als nieuwe zilveren ploegers geïnstalleerd en van een speld voorzien. Ze merkten pas later, dat zij daarvoor in de bus moesten blazen en ook nog op befaamde intekenlijst stonden. Maar tja, Arie Waayer kan ons niet alleen de tranen uit de ogen toveren van het lachen, maar ook de guldentjes uit onze beurzen Vierde elftallen Van bevriende zijde word ik erop geattendeerd, dat (kennelijk na het afsluiten van het jaarverslag waaruit ik mijn ge gevens putte) ook Quick 4 is teruggekeerd in de K.N.V.B.-competities dank zij het behaalde kampioenschap in de afdeling. Er zijn dus tien (niet negen) clubs die met vier elftallen in de Zondag-competitie van de K.N.V.B. uitkomen. Aan Quick (den Haag) dat de laatste jaren veel van het verloren terrein verloor, gaarne onze gelukwensen. J. W. f Reguliersbreestraat 59 - Amsterdam-C. Weer gemopper Ja, het is weer het jaarlijks terugke rende gemopper van meerdere spelers: „Waarom speel ik niet in elftal (dit of dat), zus of zo." „Ik ben toch beter dan die en die en u kent het bekende verhaal. Wij begrijpen héél goed, dat er spelers zijn, die één of meerdere elftallen hoger willen spelen. Deze situatie vinden wij zelfs héél prettig, want dat prikkelt de „bedreigde" spelers tot een nog grotere aktiviteit. Toch moeten de ruim 100 spelers, die onze C-commissie omvat, goed begrij pen, dat het plaatsen van al deze spelers in 6 elftallen een enorme puzzel is, waarbij natuurlijk wel eens een foutje zal worden gemaakt. Hierbij zijn wij te allen tijde voor „rede" vatbaar; wees echter zelf „redelijk" en besef dan, dat alléén al het MOGEN dragen van het AFC-shirt, in welk elftal dan ook, en het verdedigen van haar kleuren, een voorrecht moet zijn. Het verkrijgen van zo'n plaats, of het nu in het 9e of 14e is, wordt steeds moeilijker. „Zware" afdeling Terug te komen op „de groene vel den" van Chris Schroder: allereerst een groot bravo aan Chris voor de zéér uit- MAASSTRAAT 39 AMSTERDAM-Z. Telefoon 72 0625 gebreide standen en kanttekeningen. Het wordt hopelijk een spannend vervolgver haal. Op zijn vraag of wij iets aan het 9e kunnen doen, moeten wij hem mede delen, dat er van alles aan gedaan wordt, op papier een goed elftal, waarvan de meesten regelmatig de trainingen bezoe ken, samen te stellen. Zij hebben het echter niet getroffen met de enorm „zware" afdeling, waarin zij spelen. Des te méér nog sporen wij dit elftal aan de tanden op elkaar te zetten en „ervoor te gaan". Tenslotte een kleine aanvulling op zijn verslag, voor wat betreft het dertiende. Dit nog steeds ongeslagen elftal telt, behalve de al in de vorige Scha- 7

Schakels (clubbladen) | 1967 | | pagina 7