gandi Mixed Pickles Arriv/é bij A.O.W. Bob Planti'nga sr. acht tijd gekomen Onderhoud - verkoop Sarphatistraat 34 Amsterdam-centrum Telefoon 5 2 9 1 0 DE SELL KEUKEN pooLt allen mee, het is voor a.f.c. (vervolg) Bart in 't Hout trekt uit zijn interview de volgende conclusie: „Terwijl het spelpeil zakt en vooraanstaande clubs uit eigen belang weigeren aan een „redividus" mee te werken door het verdedigende spel los te laten, stijgen de eisen van een door televisie verwend publiek. Gevolg: een over de gehele linie dalend aantal toeschouwers, waarbij desastreuze gevolgen niet kunnen uitblijven." Misschien klinkt de stem van een man, die zo dicht op het vuur zit, toch niet helemaal als die van een roepende in de woestijn. Misschien dat in Nederland, waar zovele clubs in de misère zitten, de ogen opengaan. Maar hopelijk ook in andere landen, anders ziet het er voor Uki, die nu per jaar nog zo n 300 wedstrijden tot stand brengt, maar somber uit. Om van de clubbestuurders niet te spreken." Feest Er is weer braaf gefeest in de A.F.C. kring. Een hoogtepunt in dit bepaald niet feestloos voorbij gegane seizoen was de verlate viering van des voorzitters 60ste verjaardag. Een stralend gelukkige Henk Kappelhoff wat een contrast met verleden jaar tijdens die oogoperatie en wat een leuk cadeau, die 21 in Sneek voor het kampioenschap van Nederland en zijn vrouw (als Puck voor iedere keer dat Henk „A.F.C." heeft gezegd een dubbeltje had gekregen was ze nu schatrijk) namen de gelukwensen van hun gasten in ontvangst. De party had glans en stijl en dat was voor een niet gering deel te danken aan de prima wijze waarop Ton Glas de avond leidde. En een dag later - het is toch maar een vermoeiende job hoor, A.F.C.-er te zijn waren we in het Hilton- Hotel waar Rob Duis en zijn lieve charmante bruid recipieerden ter gelegenheid van hun huwelijk. Nogmaals: hartelijk van harte! Dank Tijdens de wedstrijd AjaxD.W.S. werd omgeroepen dat de volgende zaterdagavond om half zeven de kampioenswed strijd A.F.C.Unitas zou worden gespeeld. Een „Animeertje" waarvoor wij Ajax-voorzitter Jaap van Praag, die dit op verzoek van de P. en P.C. in orde maakte, gaarne dank zeggen. J. W. Japie van Nek en Tootje! Jullie zijn voor ons zo'n essentieel on derdeel geworden van onze verbonden heid met A.F.C., dat, wanneer onze ge dachten naar ons aller Good Old uitgaan, naar de ontelbare, onnoembaar leuke, dierbare, gewichtige en onsence-momen- ten, meteen Jaap en Tootje er in betrok ken worden. En nu wordt me daar zómaar gevraagd, iets ten afscheid van je zakencarriére en ter verwelkoming van Jb. van Nek als A.O.W.-mannetje te willen schrijven. Dat is heel moeilijk, het is allemaal zo betrekkelijk: Je dacht, dat je nu klaar was met werken? In de ogen van ande ren ben je „arrivé", mag je terugzien op een arbeidzaam, succesvol zakenleven. Je hebt je vrouw al diverse keren tot grootmoeder gemaakt en wat voor stre ken zou je nu nog méér kunnen uitha len? Maar pas op! Jb. van Nek heeft al zo vaak met geroerdheid van diverse pe riodes in z'n leven afscheid genomen (Je bent inderdaad een vermogend man geworden, door de cadeaux, die je met die business ontving). Heb je nu wel écht afscheid genomen van al die perio des, of wilde je ze alleen maar tevreden, genoegelijk herdenken, en anderen met een gezellig borreltje of een uitbundig feest paaien, om dierbare herinneringen op te halen? Je straalt nu wel, als ze „opa" tegen je zeggen, en je speelt die rol voortreffe lijk, maar mij kun je toch niets wijsma- de italiaanse keuken Imp, gebr. plteger heerlen, amsterdam ken. Geloof je nu zélf, dat je „arrivé" bent? Dat je aan het einde bent van je taak als weldenkend mens? Wannéér is een mens arrivé? Als hij zo- en-zoveel verdiend of gewerkt heeft? Kom, dat is niets voor jou, om deze stel ling te propageren of te accepteren. Zo lang de fiets nog niet uitgestorven is en dat doet ze beslist niet zolang er nog 9.999 andere, voor jou zeer belang rijke zaken zijn. zoalng er over de hele wereld nog problemen zijn, zeg jij als zinnig mens dan: „Ziezo, dat was dat?" Een wereld zonder oorlog, met wel vaart, gezondheid, geestelijke en econo mische ontwikkeling voor elk menselijk schepsel zal nooit bestaan „Arrivé" zou betekenen: ..Ik wéét alles, ik bèn er." En dat wens ik je heus niet toe, want hij, die zegt „ik weet niets", bewijst dat hij leeft en denkt. Dag Jaap, dag Tootje! Wij hopen nog vaak wat met jullie te vieren te hebben, al is het maar een doodgewoon, hartelijk weerzien! Gegroet van je vrienden KAREL NESENBEREND en EEN AANGETROUWDE. P.S. Toen ik een aardig mannetje op je re ceptie even n i e t in de ogen keek, zag ik een bééldige das, met dartele gouden fietsjes. Mag ik je hierbij een eerlijk af geknipte punt van die das overhandigen? E. A. Dit was dan het laatste seizoen als jeugdleider van „Bob". Wij mogen hem toch wel even in de schijnwerpers plaatsen, wij geloven dat hij een uniek rekord op zijn naam heeft staan. Hij is 10 jaar onafgebroken jeugd leider van een elftal van A.F.C. geweest. Wij moeten daarbij ook nog bedenken: 10 jaar zonder één keer te hebben afge schreven. Bob, wij vinden het spijtig dat jij de tijd gekomen acht, om er een streep on der te zetten. Jij vindt de tijd van gaan voor jou aangebroken, wij nog lang niet, maar, wij hebben je besluit te respecte ren. Jij was ook één van de mannen die ons dikwijls uit de nood heeft geholpen in verband met tournooien, als de leiding van een elftal het liet afweten. Bob, namens de Jeugdcommissie, heel hartelijk dank voor alles wat jij voor ons, dus voor de A.F.C. hebt gedaan. Wij hopen je nog dikwijls bij onze jeugdwedstrijden te mogen begroeten en als wij heel erg omhoog zitten, toch nog een beroep op je mogen doen. Namens de J.C. W. Bückert Jeugdsecretaris gebr. plieger Heerlen, amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1967 | | pagina 6