cqsncdi Van de brug A Dit is de Schakel die komt hinden, De oude club aan d'oude vrinden. 46e Jaargang Rerlaktie: J. T. Steensma. De Boelelaan 467. Amsterdam-z.. tel. 424941 H. de Bie. Camera Obscuralaan 216. Amstelveen, tel. 0 2964-18278 Administrateur: O.J. v.d. Heul. Hobbemakade 1 1 5 3. Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Job. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 180710. Amsterdam-^ februari 1967 No. 7 w: I, Dit artikel wordt ge schreven op maan dagochtend, 20 fe bruari. Gisteren wer den honderden sport mensen teleurgesteld door afkeuring onzer velden. Ofschoon wij de grootste waarde ring hebben voor het corps consuls, dat zondags voor dag en dauw. week in, week uit, in de weer is ten behoeve van voet- balminnend Nederland en daarbij veel critiek ondervindt maar zelden lof oogst moet het ons toch van het hart, dat deze afkeuring praematuur en onjuist was. Reeds om 11 uur was ons hoofdveld uitstekend bespeelbaar. Vooral waar het hier een plaatselijke wedstrijd betrof was een voorlopige afkeuring tot 12 uur het enig juiste geweest. Dus gisteren geen voetbal op Goed Genoeg. Ons eerste heeft de kans nu volledig in eigen hand ge kregen. Ik zou er dit van willen zeggen: als jullie kampioen willen worden, jon gens, wat wij allen van harte hopen, win dan de laatste zeven wedstrijden en kijk je niet blind op de verrichtingen der concurrenten. Met verliezen en gelijkspe len worden geen kampioenschappen ge boren en als het in zo'n geval met héél veel geluk toch een eerste plaats ople vert en dat is in deze competitie geens zins uitgesloten dan heeft zo'n kam pioenschap m.i. toch niet veel waarde. Maar met genoegen hebben we gezien, dat ons elftal tegen Hollandia weer veel beter voor de dag kwam. Die twee on gelukkige tegengoals in de laatste minu ten waren wel niet nodig geweest, maar dat is nu eenmaal de pech die een sports man dikwijls te incasseren krijgt. Maar ik speel liever zó gelijk, dan dat wij zelf op uiterste nippertje een gelijkspel uit het vuur slepen. Zo doorgaan jongens en dan winnen! Het tweede heeft gelukkig uit de laat ste twee wedstrijden drie punten ver overd, al hadden het er vier moeten zijn. Nu stug volhouden, want indien de E.C. alle aandacht aan het eerste moet beste den, dient het tweede veilig te staan. Hoe eerder dat gebeurt, hoe beter. Het derde heeft een paar lelijke steken laten vallen en dient zijn reputatie hoog nodig te herstellen. Onze zaterdagelftallen doen het uitste kend. Het eerste schakelde zaterdag j.l. concurrent Kromhout vrijwel uit; het 2de behoudt goede kansen maar ook hier geldt dat je dan zelf niet moet verliezen en het derde heeft A.F.C. dit jaar aan het eerste kampioenschap geholpen! Well done en van harte proficiat. I. Galavazi 75 jaar Onze oud-voorzitter, erelid en ridder ..I" of Galli voor zijn vrienden vierde 20 februari in goede gezondheid zijn 75ste verjaardag. Hij is een man die wij dankbaar moeten zijn omdat hij 26 jaar lang zijn beste krachten aan A.F.C. heeft gegeven als bestuurslid, waarvan 4 jaar als secretaris en daarna 14 als voorzitter en dat alles in de moeilijkste periode die onze club ooit heeft doorgemaakt. Bewondering moeten wij voor hem heb ben, dat hij dit alles voor zijn club heeft gedaan, ondanks de zorgen voor een groot gezin en ondanks het feit, dat zijn leven niet altijd zonder zorgen was. Maar thans vindt hij dan de bekroning van zijn lange leven, in het feit dat hij die 75ste ver jaardag mocht herdenken in het bezit van zijn trouwe echtgenote en van al zijn kinderen, die hij heeft zien opgroeien tot geslaagde mensen in de maatschappij, en kleinkinderen. Beste I. met je vrouw en allen die je lief zijn, nog vele gezonde jaren. A.F.C. is trots op je! Ons aller vriend Ad Onderdelat, ook wel Pim Adriaansz geheten, moet rust houden tengevolge van een aanval van hernia. Enige afleiding is hem niet on welkom; willen zijn vele vrienden daarom denken? Van harte beterschap. Pim! HENK KAPPELHOFF de Italiaanse keuken Imp. gebr. plieger heerlen, amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1967 | | pagina 1