marshall IP ik hei) tilfL BOOTEE'S On dft en dotjes IN DIVERSE KLEUREN EN PRIJSKLASSEN PLIEGER KEUKENS poolt Allen mee, het is voon A.f.c. Zeilstraat 44-46 Scheldestraat 8 Tussenmeer 48 AMSTERDAM BEVERWIJK LEEUWARDEN Is er dan gedurende de verslagmaand zeer weinig gevoetbald, gefeest is er des te meer. Op A.F.C. begonnen we met kienen en zoals elk jaar weer had Jan de Vries een prijzentafel weten te formeren, die klonk als een klok. De roem van Jan en zijn resultaten dringt kennelijk in alle A.F.C.-geledingen door. want om kwart over acht waren de 300 clubhuisstoelen bezet en werd er letterlijk gevochten om de stoelen van de Bestuurs kamer, waarop het, ook die avond, nijvere toto-volkje nog even wilde blijven zitten om het werk af te maken. Harry Scheepstra, Jan Snelleman, Gijs Nijman en de verschillende vlotte bieders uit de zaal steunden Jan de Vries voor treffelijk, zodat we op een goed geslaagde avond konden terugzien. Van een deelnemer ontvingen we over het kerstetentje het volgende stukje: „Het Kerst-Diner-Dansant 1966 is een groot succes geworden. Reeds tijdens het borreluurtje heerste een opgewekte stem ming en toen om acht uur de 14 deel- nemers in de sfeervol versierde achterzaal aan tafel gingen kon er niets meer fout gaan. Het diner was heerlijk en tussen de diverse gangen tuerd geanimeerd ge danst. Het orkest was uitstekend en ook na afloop van het diner gingen de been tjes nog lustig van de vloer. Iedereen is dan ook zeer voldaan naar huis gegaan." Onze Nieuwjaarsreünie, nu al weer voor de dertigste keer opgeluisterd dooi de Wens van Thomasvaer en Pieternel is altijd het hoogtepunt van de donkere winterse dagen. Op verscheidene plaatsen elders in dit nummer wordt de loftrom. pet over dit evenement geblazen. U staat mij toe één der door Thomas vaer gezongen liedjes uit zijn verband te lichten en hier te laten volgen om dat deze woorden nu al ongeveer de helft der A.FC.-ers uit het hart gegrepen is: MIJN OUWE SCHOEN Melodie: Mon ideal Ik zag je laatst zo zielig staan Zo oud, beschimmeld en vergaan, Je was geen schijntje meer van toen Mijn trotse, trouwe voetbalschoen, Waarmee ik draafde in de wei Waarmee ik speelde als een kei Je deelde al mijn lief en leed, Tot ik je bij de rommel smeet, Nu lig je daar zonder misbaar, Vergane glorie, als mijn haar Ik gaf je elke maandag vet Ik poetste je zó keurig net, Je glom tevreden en coquet Maar toch werd je opzij gezet, Ik werd een ouwe senioor Ik ging er niet zo fel meer voor, Ik had geen tijd voor poetskatoen, Jij rotte weg mijn ouwe schoen Maar nu ik je zo weer bekijk Voel ik me oud en toch ook rijk, Je bent voor mij Can pracht symbool Van veel geluk, op veld, op school, Ik denk door jou weer aan de tijd Waarin ik leefde boor de strijd Toen ik nog rondsprong als een bok En niet als nu, een oude sok Waarin ik aan niets anders dacht Dan voetbal, ja, bij dag en nacht Daarom bewaar ik jou, mijn schoen, Ik zal je nooit de laan uit doen, Je bent een stukje van mezelf En van mijn vrienden, alle elf, Een gele foto aan de muur En jij, vergeten in de schuur, Dat is mijn leventje van toen Nog wel bedanktmijn ouwe schoen En dan komen we op 18 januari aan het jaardiner t.g>v, de 72ste verjaardag. Ongeveer 80 mensen vierden deze verjaar dag in levende lijve mee. Om acht uur noodde tafelpresident Willy Brusse de mannen aan tafel en hield zijn welkomst- speech. Voorzitter Henk Kappelhoff gaf plastic uitvoering plaatstalen uitvoering zijn historisch overzicht en reikte de Nobel-prijs uit. Bob Wildeboer, (niet aanwezig) kreeg een donderende ovatie, toen Henk be kend maakte, dat hij (Bob) dit jaar de gelukkige was. Zo ooit, dan bereikte deze prijs de „right man". A.F.C. felicitert Bob Wildeboer. Captain Nico van Til belichtte ten ge rieve der aanwezigen, die niet elke week in de kleedkamers zitten, alle kanten van zijn spelers, en hield vooral benjamin Kees Gehring lang in het zonnetje. Een wederoptreden van Jan Snelle man en Ems a Cohen, daartoe van haar stoeltje uit de Stadsschouwburg gesleurd, besloot het officiële gedeelte. Laat werd het wel weer, ja dat wel. Arnoldus f Juist na sluiting van de december- Schakel bereikte ons het bericht van het verscheiden van onze donateur de heer Arnoldus, vader van Bram. Een trouwe bezoeker en fervent aanhanger van A.F.C. zullen we niet meer kunnen begroeten. Ik geloof, dat hij weinig wedstrijden van zijn zoon en andere teams heeft gemist. De laatste jaren waren zijn beste niet, maar toch was hij tijdens de weekends present om de prestaties van zijn club mee te beleven. A.F.C. wenst de achter- blijvenden, waarbij Bram en zijn gezin de kracht toe om dit verlies te dragen. Sixes Alhoewel onze velden op 1 januari waren afgekeurd, bleken ze toch in een dusdanige conditie, dat de plm. 70 toch gekomen spelers geanimeerd hebben kun nen sixen. Na spannende wedstrijden sleepte Chris Schroder met zijn Dukla Praag de hoofdprijs in de wacht. Een aantal „Gouden Boeken" en A.F.C.- aanstekers vonden blijde eigenaars. Vol gend jaar toch maar weer op het pro gramma nemen, dachten we. Die Sixes. 19 J. T. S. Vert. J. G. DE VRIES, WETERINGSCHANS 59 AMSTERDAM, TEL. 235041 8

Schakels (clubbladen) | 1967 | | pagina 8