gandi On dit et datjes (2) J OB A Herenconf ectie Depot Grote sortering in A.F.C.-leden reductie COSTUUMS 5* SPORTJASJES op vertoon diploma PANTALONS REGEN - WINTERJASSEN J. LOONSTIJN PRINSENGRACHT 1097, TELEFOON 234006 Bequnstiqinq van onze aöveRteenöeRS, houör, öe schakel in stanö Correspondentie I Adje en Ula hebben deze maand niet met ons gecorrespondeerd. Integendeel; in levenden lijve kwamen ze ons de berich ten overbrengen. Deze kwamen overigens overeen met de ons reeds eerder ter ore gekomen avonturen van Wilhelm, die op een desbetreffende vraag van zijn Lehrer meende, dat sein Vati gedurende de oor log Ruiter van Nazareth was geweest. Adje zelf was controleur bij de grote Goed Genoeg l'uzzle-rit 1966. Over het verloop daarvan vertelt elders Adje Onderdelat. Correspondentie II Alhoewel Robbie Domhof mij deze maand geen nieuws meldt van het Engel se voetbalfront, ben ik, via Hein Timmer man (die de laatste tijd met Engelsen omgaat alsof het kleintjes-Grols zijn) in staat U nog een anekdote over de Wereldkampioenschappen te vertellen. U herinnert U nog de wedstrijd Engeland— Argentinië, waarna de Argentijnse spelers en officials een ieders bloed wel konden drinken? Welnu, één der Argentijnse spelers, be geeft zich na de strijd via de catacomben naar de kleedkamer. Het welgemeende schuim nog op de lippen. Een Ierse official, voor handhaving der orde aangewezen door de internationale voetbalbond, overigens ook het Engelse bloed figuurlijk met smaak tot zich ne mend, spreekt tot de Argentijn enkele woorden van troost. Deze, de cocarde des officials opmerkend, weert hem woedend af: Hou je bek. vuile Engelse rot Prompt klaagt de Ier zijn Argentijnse sportbroeder aan. „Vuile" was niet zo erg, „rot ook niet, maar het adjectief „Engelse" Werd niet gepruimd. A.R.O.L.-Beker Waarom leert ons Bestuur nooit eens iets van de groteren dezer aarde? Ik kon helaas dit jaar ons tournooi niet bij wonen, maar ik vernam reeds en lees elders in dit nummer, dat de wedstrijden wel mooi waren, maar dat veel drom en dran te wensen over liet. Ik vermag niet in te zien, waarom bij de zeer belangrijke Manilla-conferentie alle (schoonheids)- zeilen worden bijgezet en waarom nou bij ons altijd b.v. Arie Mets H.B.S. moet begeleiden. De vrouw van de Philipijnse president heeft de banken afgebeld om de 5 mooi ste meisjes af te staan voor representatie doeleinden. Iedereen blij. De afgevaardig den en ook de meisjes zelf. Onze presidentsvrouwe verkeert in de gelukkige omstandigheid, dat ze geen banken behoeft te bellen. Ze kijkt in A.F.C. om zich heen en tientallen schoon heden dringen zich aan haar op. Om voor het volgende A.R.O.L.-Bekertournooi er varing op te doen zou Mevrouw Kappel- hoff nu reeds een aantal mooie meisjes kunnen uitzoeken ter begeleiding van Elftalcommissies, P. en P.C., Redactie, etc. Vervanging Hans de Bie en ik hebben tevreden glimlachend de september-Schakel van Ad Onderdelat bezien. Mooi werk, Adje en van harte bedankt. 1413 is toch een goed jaar geweest. Contributie Lang niet iedereen voldeed reeds aan zijn verplichtingen t.o.v. onze goede voet balclub. Maakt de voor uw categorie gel dende bedragen vandaag nog over op ge meentegirorekening A 515 of op postreke ning 241002, ten name van de tweede penningmeester van A.F.C. Niet beschikbaar Men kan bijna een kwart bulletin pagina vullen met de namen van club leden, die zich opgaven als lid om te voetballen, doch die niet beschikbaar zijn. Waarom zijn zij niet beschikbaar en waar om staat dit feit met zoveel woorden in het Bulletin? Werk voor de Ziekenboeg? Kopij Mag de redcatie uw kopij voor de vol gende „Schakel" ontvangen vóór of op 15 november a.s. Het volgende nummer zal, als u alles op tijd inlevert, verschijnen op 25 november 1966. de Italiaanse keuken Impi gebr. plieger Heerlen, amsterdam Ziekenboeg Wij weten bijna zeker, dat we namen, die in deze rubriek behoren voor te komen niet kennen. Anderzijds zijn som mige weigenoemden alweer redelijk ter been. Mogen we U allen vragen persoon lijk nieuws te onzer kennis te brengen? Deze maand ging en gaat ons mede- leven uit naar onze spelers Hesseling, Hurwits, Van der Valk en Van Straaten. Min of meer ernstig geblesseerd verlan gen zij naar de dag, dat ze de roodzwarte kleuren weer kunnen verdedigen. Gelukkig is Mevrouw Puck Kappelhoff na enige weken verblijf in het ziekenhuis weer naar huis kunnen terugkeren. Jacques Kohier Sr. en Wim Bückert kunnen haar dit nog niet nazeggen. We vertrouwen echter in hun spoedig herstel. Clubavond 's Maandagsavonds is het meestal zeer gezellig in ons clubhuis. Komt ook eens kijken. Kaarten, biljarten en kletsen en kletsen en kletsen. Groene Velden Het allervoornaamste feit van de ver- slagmaand is de plaats van ons eerste. Drie punten achter op leider D.C.G. en nog 16 wedstrijden te spelen. Het tweede is nog ongeslagen, maar be haalde ook nog geen enkele overwinning. Zes gelijke spelen met als doelcijfers 7—7 is het resultaat van 9 uur voetbal. Het derde, dat we dit jaar graag Kam pioen zouden zien, zal het o.a. tegen Volendam hard te verduren krijgen. Over alle andere teams gaan wij U in de november-Schakel uitvoerig voorlichten. Chris Schroder, hoor je ons? Zaterdagvoetbal De vier teams, welke deze clubtak be- bladeren doen het over het algemeen zeer redelijk. En toch schijnt er een zekere on tevredenheid te heersen. Een vraag slechts beknelt de kelen dezer roodzwarte mede strijders. Wat, oh welk is de plaats van het zaterdagvoetbal in A.F.C.? Sociëteit In dit nummer vraagt het sociëteits- bestuur uw aandacht. Veel voorkomend en soms alle perken te buiten gaand wan gedrag noopt dit Bestuur tot deze strenge maatregel. Laten we ons eraan houden en zodoende ons kostelijke bezit tot in lengte van iaren bewaren (P.S.: Denkt u aan de jaarvergadering van de Vereniging Sportpark Goed Genoeg, alias de Socië teitsvereniging? J. T. S.

Schakels (clubbladen) | 1966 | | pagina 7